Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

battı balık yan gidermiş kuzum alışığım zati........aynı şeyi sana söyleyemiyom gebe olursan kııyamam valla uğraşmam senle artık paytipoyla meyra ne güne duruyo......yedek takım......

sen benle uğraş uğraşmazsan günüm nasıl geçer kuzum.. çok seviyorum ben seni :KK16::KK16:

sagol canım benım olsun yazmıssın netıcede :):) bende kaldım kararsız ıns bılen bırılerı yardımcı olur banaa kızlarrr bırseydeyınn

Canım ovulasyon testın kaç gun koyu kaldı, ne zaman sılıkleştı, benımde pek fırsatım olmuyo bu yuzden o dogru zamanı bulmam lazım, ınşallah rabbım vesıle olur:26:

Canım ovulasyon testın kaç gun koyu kaldı, ne zaman sılıkleştı, benımde pek fırsatım olmuyo bu yuzden o dogru zamanı bulmam lazım, ınşallah rabbım vesıle olur:26:

canım 9. gun yapmaya basladım cızgı bıle yoktu sonra hafıf sılık cıktı 15. gun koyulasmaya basladı. 16. gun t cızgısı c den daha koyu oldu. bugunde hafıf sılıklestı. adet aralıgım 35 gun yaklasık bu donemlerde yumurtluyorum. senın adet aralıgın ne yardımcı olabılırım belkı canım

cnm koyu günleri değerlendirdiysen bence bugün ara ver ama yok boş geçtiysen mutlaka çalış:)

canım degerlendırdım. ama aklım oyle karıstıkı sılıklesınce yumurtladıgı anlamına gelıyr dıyorlar ust uste yaptık 2 gun boyunca bugunde sılıklesmeye baslamıs bugundemı yapıp bıraksam :S:S

canım degerlendırdım. ama aklım oyle karıstıkı sılıklesınce yumurtladıgı anlamına gelıyr dıyorlar ust uste yaptık 2 gun boyunca bugunde sılıklesmeye baslamıs bugundemı yapıp bıraksam :S:S
cnm silikse ki öyle bence ara ver üstüstede spermlerden yapılmasın deniyo yinede sen bilirsin inşallah tohum ulaşmıştır tarlaya:)

canım 9. gun yapmaya basladım cızgı bıle yoktu sonra hafıf sılık cıktı 15. gun koyulasmaya basladı. 16. gun t cızgısı c den daha koyu oldu. bugunde hafıf sılıklestı. adet aralıgım 35 gun yaklasık bu donemlerde yumurtluyorum. senın adet aralıgın ne yardımcı olabılırım belkı canım

Canım bız daha yenıyız, yanı ılk denememız sayılır, laboquıck testlerini aldım. Denemek ıcın adetin 5. ve 6. gunu denedım, sılık çizgim cıktı.

Sat 3 Haziran. Bat 3 Temmuz. Döngüm 30-33 gün arası oynuyor. Bugün adetin 7. günü. Bızım ıs yogunlugu yorgunluk derken cok fırsatımız olmuyor, o yuzden 12sınden ıtıbaren gunasırı calısma luksum yok. Bu yuzden test aldım bende. Inşallah tutturabılırız :KK31:

bugünmü baktırdın cnm stresten olur üzülme nolur..... bu arada iyi diyorlar gecikmeler rahim gebelik arıyor derlermiş eskiler......

anm stresden mi oldu neden oldu bilmiyorum ama biz yıkıldık eşim çok kaptırmıstı kendini :KK43: ben battan 1 dün önce olan ilişkiden şüpeleniyordum üstünden 10 gün gecti onunda olsa cıkardı demi :KK43:

anm stresden mi oldu neden oldu bilmiyorum ama biz yıkıldık eşim çok kaptırmıstı kendini :KK43: ben battan 1 dün önce olan ilişkiden şüpeleniyordum üstünden 10 gün gecti onunda olsa cıkardı demi :KK43:
cnm ben çok iyi anlıyorum sseni 16 gün geçmişti şubatta bizde çok umutlanmıştık ama sonra kırmızılar geldi bence üzülmeyin iyiye yoralım inşallah ön hazırlıktır.....

Ben tedaviye baslamadim henuz korunmayi biraktgm zaman smaer aldrmstm hormon baktrmistm 6. Ayda da olmuyo diye drleri gezmeye basladim. Su an da en son adetin 3. Ve 21. Gunleri kanda hormonlara bakti normal degerlerdi. Rahim filmi istedi cektrdm temiz cikti esim spermogram verdi rakamlari normal cikti. Suan da herseyin normal oldgunu ogrendigimiz bir asamadayiz. Dr isterseniz baslayalim isterseniz biraz daha devam edin dedi. Ben de yazin biraz akisina birakmak istiyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende bütün bu testleri yaptırayım bir içim rahatlasın sonra hiçbirşey kafama takmıycam yanlızca ovulasyon takibi. Sonrası artık kısmet. İnşallah çok uğraştırmaz bebeklerimize kavuşuruz :))

bence bugünde yap silikleştiği ilk gün de çok önemli kırmızıyı gördükten sonraki iki gün bence çok önemli

X