Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

arkadaşlar düşük yapan var mı hiç neler yaşanıo :KK43:
cnm önce ağrı kasıklarda ve belimde çok yoğun adet sancısından biraz daha uzun süreli değerim 900 lerdeydi ...daha sonra kanama başladı ağrıyla beraber değer 699 düştü ama bana bir iğne vurdular kanser hastalarına vurulan bir iğneymiş çünkü değer düşünce ultrasondan bakıp dış gebelikmiş dediler ama normal düşükle aynımıdır bilmiyorum......

cnm bnde ilk 2 deneme olmadığına üzülmüştm ama bana göre daha erken diye kendimi teselli ediyodm şimdi 5deneme böyle olunca endişelenmeye basladm strestn sanirim bugün önemli yrn önemli diye ne kdr ödev gibi yapmamaya calişsak da insann aklinda oluyo tuttumu tutmadı mı diye

beklemek zor.. hele kı karamsar bırıysen aklına gelmeyen kalmıyor.ay inşallah geçer bu gunlerı gülerek hatırlarız.bana hep kafana cok takıyorsun dıyorlar ama napım elımde degıl. ben bı de mantar oldum bu ay. fitil verdı doktor.acaba fitiller engel olur mu gebeliğe?

cnm önce ağrı kasıklarda ve belimde çok yoğun adet sancısından biraz daha uzun süreli değerim 900 lerdeydi ...daha sonra kanama başladı ağrıyla beraber değer 699 düştü ama bana bir iğne vurdular kanser hastalarına vurulan bir iğneymiş çünkü değer düşünce ultrasondan bakıp dış gebelikmiş dediler ama normal düşükle aynımıdır bilmiyorum......

gebelik oluşmuşmuydu bilmiyorum ben canım ama normalde adetim agrısız sancısız olur we az olur bu sefer önce kahverengi lekeler geldi sonra bir adet oldum ki ağrısı sancısı bi yana o kadar cok oldumki normalde 3. gunumde baya azalmış oluodu kanama bugun 3. gün we hala yoğun parçalar düşüp duruo bende düşükmü yapıorm dıe dusunuyorum :KK43:

gebelik oluşmuşmuydu bilmiyorum ben canım ama normalde adetim agrısız sancısız olur we az olur bu sefer önce kahverengi lekeler geldi sonra bir adet oldum ki ağrısı sancısı bi yana o kadar cok oldumki normalde 3. gunumde baya azalmış oluodu kanama bugun 3. gün we hala yoğun parçalar düşüp duruo bende düşükmü yapıorm dıe dusunuyorum :KK43:
cnm normal gibi görünüyor bazı aylar yoğun kanamalar bazı aylarda seyrek kanamlar yaşamışlığım oldu ama düşükte kanama yoğun olmadı ilk etapta leke şeklindeydi söktürücü iğneden sonra yine sıvı şeklinde geldi parça parça değildi..dolayısıyla kötüye yorma inşallah sağlıklı gebeliklerden sonra hayırlı sağlıklı bebelerimiz olur......

cnm normal gibi görünüyor bazı aylar yoğun kanamalar bazı aylarda seyrek kanamlar yaşamışlığım oldu ama düşükte kanama yoğun olmadı ilk etapta leke şeklindeydi söktürücü iğneden sonra yine sıvı şeklinde geldi parça parça değildi..dolayısıyla kötüye yorma inşallah sağlıklı gebeliklerden sonra hayırlı sağlıklı bebelerimiz olur......

inşallah canım psikolojm çökmüş durumda ne yazıkki yarın gitcem doktora bakalım

Arkadaslar durum nedir ? :-D:-D;-);-)

Eklentiler

• $1402305644670.jpg
    $1402305644670.jpg
    13,5 KB · Görüntüleme: 32
hazal ya biişey dicem sana benim oğlum var yani şimdi tek yumurtamın olması sorunmudur ya çok kötüyüm ben bugün niye bilmiyom kafamda salak sorular ufffff ağlamaktan nefret ediyorum artık.............................

hayatım niye sorun olsun.. takma böyle şeyler yaa.. güzel şeyler düşün pozitif ol... sana bu hal hiç yakışmıyor söyleyim enerjik ol pozitif düşün evrene pozitif düşünce gönder bu ne karamsarlık yaaa

X