Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

maşallah kuzum darısı bize inşallah

kıızzz Leylaaa bigün bizde böyle bi test yapıştıracakmıyız ki buraya ???

Çörek otu bal kaeışımı yaptım çok dua ettim aklımdan çıkardım arkadaşlar... Mutlu olmaya çalıştım stres yaşamadım. Bebek isteyeli 3.ayım bu

Çörek otu bal kaeışımı yaptım çok dua ettim aklımdan çıkardım arkadaşlar... Mutlu olmaya çalıştım stres yaşamadım. Bebek isteyeli 3.ayım bu

maşallah canım negüzel fazla bekletmemiş kuzun seni.... bende klomen kullandığım için ekstra bişi yapamıyorum hayırlısı bakalım.. ama kafadan atmak kesinlikle en doğru iş sanırım

hiç bi fikrim yok cnm ya bilmiyorm bende de söyle bişi var yeşilçayı çok seviyorm internette arastırdm stresi azaltır ii gelir diyo bazıları da zararlı diyo yeşilçayla ilgili fikri olan var mı ki

sakin ol... artık göbüşünde bi mercimek var... stres heyecan yok... Rabbim sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin.. Kem gözlerden korusun sizi

Amin inşaallah çok teşekkür edrim canlarım benim. Bana çok büyük destek oldunuz. Önce rabbime sonra size çok teşekkür ederim. Salavatı kübra diye bi dua var. Onu çok okudum bu ay, belki sizde denemek yapmak istersiniz

Kızlar adete altı gün kala yumurtlama testi böyle bi ayda iki kez yumurtlama olur mu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benn hamilelik testiyle ayni yaptim 3 gün vardi hamilelik çok silindi ovu testi ikisinde kipkirmiziydi oyuzden hamile olabilirsin

Ben tedaviye baslamadim henuz korunmayi biraktgm zaman smaer aldrmstm hormon baktrmistm 6. Ayda da olmuyo diye drleri gezmeye basladim. Su an da en son adetin 3. Ve 21. Gunleri kanda hormonlara bakti normal degerlerdi. Rahim filmi istedi cektrdm temiz cikti esim spermogram verdi rakamlari normal cikti. Suan da herseyin normal oldgunu ogrendigimiz bir asamadayiz. Dr isterseniz baslayalim isterseniz biraz daha devam edin dedi. Ben de yazin biraz akisina birakmak istiyorum.

Sevgili anne adaylari ben 28. Gunde kirmizi kartla oyundisiyim. Bu ay gecen ay kadar koymadi cunku tam vaktinde geldi. Görelim mevlam neyler ne eylerse güzel eyler....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…