Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Allah bağışlasın canım
Bende oğlum beş yaşına gelince başlamıştık ikinci ye.
Ancak oğlum on yaşında oldu ikinci yavrumuz.
sağol canım.olmadı mı yoksa o sürede mesafe uzamış.Rabbim o zaman taktir etti demek ki.Benim de abimle aramda 10yaş var.
Çocukken o yaş farkına rağmen hiç anlaşamazdık çok kıskanırdı beni :))Siz de nasıl anlaşabiliyorlar mı

Arada iki bebek kaybettim canım karnımda kalbi durdu.
Biri beş haftalıktı. Biride üç aylıkta.
Ancak oldu bekleme süreçlerimiz oldu.

Maşşallah oğlum kardeşini hiç kıskanmadı. Iyikide böyle olmuş diyorum çok rahat büyüttüm kızımı. Oğlum çok yardımcı oldu bize.

Âmin cümlemizinkileri inşallah
Yok canım biz üçüncü düşünmüyorduk kazaya oldu. Oluncaya tekrar heycanlandın :)
Ama kısmet olmadı.
Kızım var üç yaşında oğlum var 13 yaşında.

bebek kaybetmek çok zor canım ben de ilk bebeğimi kaybettim 4.ayında karnımda birden kalbi durdu.Üniversite 1.sınıftaydım ben de mecbur ara verdim 4.sınıfta kızıma hamileydim mezun oldum 3 hafta sonra kızımı kucağıma aldım.Kızım 2 yaşına gelince istedim ama eşim istemedi onu ancak 3ay önce ikna edebildim 4. ayımız olmadı adet oldum olmadım mı garip bir durumdayım.
Oğluşuna maşallah canım abilik yapıyor

Son düzenleme:

İnşallah çok beklemezsin canım.
Allah gönlüne göre versin. Bi kızni var bide şehzaden olsun
Hayırlısı ne zamansa.

yok tatlimmmm benim degil mutsuz nicli arkadasinnnnn resmi o ben alinti yaparak yazdimmmm o sekilde gormussun tatlimmm keskee hamile kalsanmnn durduk yere aglar oldummmmmmm

Darısı sana cnm ozaman hepimiz öyleyiz sıkma canını annelik duyguları kabarıyor galiba bende dün Ağlamıştım rabbim inşallah bu ay yüzümüzü güldürecek cnm

bebeıs ıcın herseyybu ay o kadar ugrasmaya ıns tutar nıyeyse bu ay bır rahatlık var anlamadım gıtıı sankı olacak gıbı bır hıs var tuhaf ıns dogru hıssedıyorumdur:):)

inş. canım inş. rabbim gönlüne göre versin gün aşırı devam durmak yok olucak inş. :)

inş. canım inş. rabbim gönlüne göre versin gün aşırı devam durmak yok olucak inş. :)

dun calısma oldu bugun ve yarın olacak 3 gun ust uste ıns kaltesız olmaz :S:S allahım hayırlısını versın ıns hepımız guzel haberler verelım cumlemız amınn

Gunaydin sevgili anne adaylari bugun adetin 28. Gunu ! Bir donguyu daha bitirdik sayilir. Bu ay korunmayi birakali tam 1 sene olacak. Cok umutlu olmasak da sakin sakin beklemeye devam...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…