Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

berenayyyyy esineee calismaya gecmeden turkkahvesi icirrbiraz koyu olsunnnnn aci olsun yaniii spermleri guclendiriyorrr heee bir de muz yedirrr sonraaa aganigi naganigiiiiiii

senı sevıyorum kızzzz yerım senııı gecenın 1 de:):) turk kahvesı yapacam adam sasıracak bu saatemı dıyebanane ıcsın alla alaa ıcmezse ben ona neler yaparım varyaaaaaaaa

Merhaba hanımlar
Bende bu ay adet oldum sandım normal adetim geldi ama iki damla bişey
Üç gün bekledim devamı gelir diye bişey yok.
Dr. Gittim kan verdim 450 çıktı. Hamileymişim inanamadım.
Hamile olduğumu öğrendim bir hafta sonra kaybettim
Sevinç hüzün arka arkaya yaşadım.

insallah canim benim ama nedense pozitif olamiyorum hic idrarda tam olarak cift cizgiyi
gormedn kan vermek istemiyorm cunku kani verip negatif sonuc alinca daha kotu oluyor insan hayirlisi diyorum napimm
Kız Sibel sabah bende yaptım test negatif çıktı. Adeti salı günü. Ama hiç uzulmedim kendimi hamile gibi hissediyorum. Adet zamanı benim goguslerim hiç acimazdi şimdi çok acıyor. Ama belki bu ay acıyası gelmiştir. Ama nasip 2 senedir bekliyom bigün olur inş.

Kız ben aylardir klon kullaniyom hiç 1.gun baslatmadi doktor.3.yada 5.gun başlanıyor. Netden araştır istersen

Adetimin gecikmesinin 2. Gününde oldu 5-6 damla kırmızı sonra kahverengi sonra kesildi doktor yerleşmedir dedi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
cevabın için teşekkürler canım.Demek yerleşme kanaması.İdrar testi yapmışmıydın çıktı mı kanama olduğu dönemde çok soru soruyorum ama merak ettim canım

çok ilginç canım değerin de güzelmiş aslında.Allah sabır versin en kısa sürede yeniden hamile kalırsın inşaallah
Ben bu ay onu yaşıyorum cuma günü adetim başladı bir kaç damla bekliyorum hala başlamadı 3.gün biitti hani şüphelendim evde idrar testi vardı yaptım bişey çıkmadı.Salı doktora gideceem bakalım

Est cnm istediğni sorablrsn , evet 3. Gn idrar testi yaptm pozitfti :)

Aynısını yaşadım işte. Hamileymişim oysa.
İnşallah sende hamilesindir canım.

Est cnm istediğni sorablrsn , evet 3. Gn idrar testi yaptm pozitfti :)

Teşekkürler canım o zaman ben de biişey yok 3.günüm bugündü idrar testinde bişey çıkmadı Allahım ne acayip durumlar yaşıyoruz bebek uğruna sen hayırlısını ver
Aynısını yaşadım işte. Hamileymişim oysa.
İnşallah sende hamilesindir canım.

Dr ne dedi canım 420 güzel bir değer.Neyse hayırlısı demek ki rahim daha sağlıklısı olsun diye uğraşıyor öyle düşünmek lazım.
İnşaallah canım hayırlısı olsun hepimizin için.

Hayırlısını dile cnm benmm umarm en kısa zamanda sağlıklı bebiş nasip eder Allah

berenayyyyy esineee calismaya gecmeden turkkahvesi icirrbiraz koyu olsunnnnn aci olsun yaniii spermleri guclendiriyorrr heee bir de muz yedirrr sonraaa aganigi naganigiiiiiii

yaa bu adamı sevıyorum ya tam delııııkahveyı calısmaya baslamadan once ıcıcen dedım adam zorla sımdı yaptırdı kahveyı:):)): ne olacak ha sımdı ıcmısım ha sonra dıyorr

yaa bu adamı sevıyorum ya tam delııııkahveyı calısmaya baslamadan once ıcıcen dedım adam zorla sımdı yaptırdı kahveyı:):)): ne olacak ha sımdı ıcmısım ha sonra dıyorr

ya onu ben 2 saat önce diye biliyorum ama baksana bi netten öle 10 dk nasıl etki etcek :)))

ya onu ben 2 saat önce diye biliyorum ama baksana bi netten öle 10 dk nasıl etki etcek :)))

anaa cıddenmı kızzadam benden ıyı bılıyoramaaan ınternette sekersız yapın yazıyorr ben ıcıne seker attımbır ıse yaramadımı sımdı tuhh adam bos yeremı ıctı

Bişey demedi canım evet değerim iyiydi Dr. Çok başı dedi bu değeri görünce iki üç haftalık mış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…