Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kızlar bata 4 5 gün var test yapsam çıkar mı ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yapma canim bosver daha erken benim de 4 gun kaldi gunum gecmeden yapmicam ins vardir bebislerimizzz amin amin :)

♥♥♥♥♥

sibelllll insalah vardirrr pozitif dusun iyi olsun....kac gun var adetinee idrarda bakacaginaa Sabah kan ver istersen daha kesin sonuc veriyor

insallah canim benim ama nedense pozitif olamiyorum hic idrarda tam olarak cift cizgiyi
gormedn kan vermek istemiyorm cunku kani verip negatif sonuc alinca daha kotu oluyor insan hayirlisi diyorum napimm

Tuzlu badem hatırlısıyls kucağına almayı nasip etsin Allah . Biz de bu ay adet bitti hep günaşuru ilişki oldu 13 Haziran bât ama hiç bir belirtim yok ta, ne kasık ağrısı ne göğüs hassasiyeti. Hayırlısı bekliyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba kizlarrrr sanırım benim adet başlıyor bikaç damla kahve leke gelmiş şimdi ben klomen içicem ya bugünü 1 mi sayicam yoksa kirmizilar gelince mi 1 sayicam bi Akıl verin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba arkadaşlar nasılsınız umarım güzel bir gün geçirmişsinizdir.
Benim cuma günü adetim başladı mı başlamadı bilmiyorum
Cuma ikindi gibi kırmızı lekelendim.Ertesi gün kahverengi yine lekelenme.
Bugün ise sarı leke acayip bir durum oldum yani göğüslerim çok fena acıyor reglin 4.günü inerdi normalde.
Bu duruma benzer bir durum yaşayan oldu mu bana fikir verir misiniz

Kuzummm bizim kervana yaknda sizlerde katılacaksnzz inşallah sana güvenyrmmm teyzesii :) iyi çalış haberlerini beklyrmmm takiptym yazmasamda :) heycanla beklyrmm haberlerinizi

merhaba canım bugünü bir sayacaksın sonuçta başlamış oluyor kaç gün sürüyor kahverengi lekelenme?

Ben yaşadm gebeydm :) inşallah sende gebesindir yoğun kanamalı adet geçiriyorsan test yap derim

canım benımm guzel anne ıns guzel haber verırım bu ay cok sıkı calısıyorum:):) tamam canım ıns mujdelı haber verırım

Ben yaşadm gebeydm :) inşallah sende gebesindir yoğun kanamalı adet geçiriyorsan test yap derim

hadi ya canım inşaallah öyledir:) Bu ay mı hamile kaldın.bugün evde test vardı yaptım bişey çıkmadı.Adetim ilk gün başlar 2 gün özellikle yogun olurdu.Salı günü dr randevum var
bakalım ne olacak belim ağrıyor gelmiyor bir türlü

Mayıs hamişiyim kuzumm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…