Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

gercektenmıııı canımm agzından bal damlıyor ayy ıns oyledır yaa:KK43::KK43: morelım bozulduu agladım:KK43::KK43: esımde uzulme 3 gun ust uste yapıcaz zaten dıyor cok uzuldum cokk

Canım ne üzülüyosun baya beklemişsin zaten 😉 kusura bakma gece kapatmıştım hemen cevap veremedim yazdığına. Üzülme sen zaten yumurta da 24 saat yaşıyo yine yaparsınız ☺

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa morelım cok bozulduuu off yaa offffffff 1 saat tuttum zar zor artık dayanamadım kasıklarıma agrı vurdu ıdrara cıkmak zorunda kaldım. sımdı hersey gıtttımıııı aglıcammmm yaaa

Yok kuzum girmemiştir yolcu olan çoktan yolunu bulmuştur sen merak etme cnm inşallah bebişin seninledir cnm sitres yapma

Black canım sayfaları okuyamadım fırsatım olmadı merak ettim seni Son durum nedir canım inş hayırlı haberlerini yazarsın

ya kızlar birşey soracam... ben 4 haziranda doktora gittiğimde doktor ultrasonla içimden yumurtalara baktı ve ben giyindiğimde peceteyle sildim sıvının içinde sğrğntü gibi kan gördüm, doktora sordum birşey olmaz dedi, kaç gundur akıntılarım hafifi pembeydi, dün gecede eşimle ilişkide bulunduk bu sabah akıntı hissettim bi baktım yine pembe (biraz koyu) akıntı.. çok garip değilmi.. bi fikriniz varmı ya son adet tarihim 28 mayıs çatlatma iğnemin tarihi 6 haziran...

Belki yerleşme kanamasıdır? ☺

Black canım sayfaları okuyamadım fırsatım olmadı merak ettim seni Son durum nedir canım inş hayırlı haberlerini yazarsın

Saol cnm çok skur bende findigimda iyiyiz. Değerlerimiz güzel cijti haftaya c.tesi kontrolumuz var.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım 25 düşük bi değermiş dr bi kaç gün sonra tekrarlayalım dedi en az iki katına çıkarsa normalmiş geç döllenme olabilirmiş ama benimki düştü yani şu kimyasal gebelik dedikleri şey oldu :KK43: hamile değilim yani

canım yaaa cok uzuldum :KK43: bende pzt gunu kımyasal gecırdım. dangalak doktorum bana kesın hamılesın demıstı we 2 gun sonra deger artmadıgında da sankı kadawrayla konusuyomus gıbı kımyasal gebelık dıyoruz buna dedı , deger yukselmez artık dedı kendılıgınden adet olursun dedı sepetledı benı :KK43: o an neye ugradıgımı sasırmıstım :KK43:

Allaha sukur ben toparlandım moralmen daha ıyıyım su an . calısmalara dewam :)

Belki yerleşme kanamasıdır? ☺

kuzum olabilirmiki yaaa.. 2 gun once çatlatma ignesi oldum dunde ilişki oldu gerçi 1 hazirandan beri çalışıyoruz ama:KK17: bende servikal erozyon var acaba ilişkşide zarar mı gördü? offff haftaya doktora ggitçem:KK50: acaba yaraya mı çevirdi... be3nde amma sorunluyummm haaa fsh yuksek pko bide bu yara gibi şeyyy:KK14::KK14::KK14: nolur dua edin kızlarrrrr :18:

Yok kuzum girmemiştir yolcu olan çoktan yolunu bulmuştur sen merak etme cnm inşallah bebişin seninledir cnm sitres yapma

ayyy canımcok sagoll oyle uzuldumkı anlatamam okadar zaman bugunlerı bekleyıp boyle bırseyın olması:KK43:: bugunde calısma yapıcaz ıcım rahat degıl hatta ertesı gunde yapıcaz):):) ınss tutunurr bebıs

canım 25 düşük bi değermiş dr bi kaç gün sonra tekrarlayalım dedi en az iki katına çıkarsa normalmiş geç döllenme olabilirmiş ama benimki düştü yani şu kimyasal gebelik dedikleri şey oldu :KK43: hamile değilim yani

şöyle bak en azından hamile kalabiliosun .. öyle deilmi.. iyi düşün kuzummm benim çok üzüldüm.. ya sağlıksız olup tutunmaya devam etseydi ilerisini düşünnn lütfennn

Nerde... ilk bebeğim hiç bi terslik yokken kaybettim..şimdi korkudan eşime bile zor söyledim ilk aylar kimseye söylemiycem ailelere bile..eşim sabah dalga geçiyo 8.ay söyle diye..göbüş olmasa bana uyardı..Rabbime emanet inş..bu arada tevafuk bu ne ilk hamileliğimde hgs sonrası oldu bu da..

Kim seher vaktinde hamile kadının karnına elini koyarak 99 defa ” Ya Mübdi ” söylerse ne o çocuk düşecektir, nede vaktinden önce doğacaktır. Hamile hanımların her gece yatmadan önce 33 kez okuması gerekir.

canım Ya Mübdi C.C oku insallah bebegin saglıklı sıhatli dogar.canım hsg sonrası kacıncı ayda oldu bende 2 ay önce cekindim:KK49::KK49::KK49:

Canım ne üzülüyosun baya beklemişsin zaten 😉 kusura bakma gece kapatmıştım hemen cevap veremedim yazdığına. Üzülme sen zaten yumurta da 24 saat yaşıyo yine yaparsınız ☺

olsun canım sagol gercekten.ı aksamdan berı huzursuzdum nebıleyım korktum canım ya. 1 saatee yattım ama yınede hıc yapmayacagım bırseyı dayanamadım resmen. bugunde calısma yapıcaz ıcım rahat etsın ertesı gunde:):)

ayyy canımcok sagoll oyle uzuldumkı anlatamam okadar zaman bugunlerı bekleyıp boyle bırseyın olması:KK43:: bugunde calısma yapıcaz ıcım rahat degıl hatta ertesı gunde yapıcaz):):) ınss tutunurr bebıs

aminnnnnnnnn cnm inşallah rabbim herkezin gönlüne göre versin tutar cnm sen yeterki sitres yapma akşam bende lavobaya gittim geri uzandım kalbini ferah tut cnm bendemi yapsam acaba bu akşam ama yumurtlama oldumu bilmiyorum bende sadece beyaz akıntı vardı çarşamba bi olsaydı doktor ne diyecekti bu ay hamiş olcaz inşallah cnm :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
adamı sıkıştırsammı acaba akşam :KK47::KK47::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

(Eki Görüntüle 1149452 Eki Görüntüle 1149452

Arkadaşlar Rabbime şükürler olsun hamileyim sanırım..Allah isteyen herkese sağlıklı ömürlü hayrlı evlatlar nasip etsin inşallah..nolur dualarınızı eksik etmeyin .ilk yavrumu kaybettim inş. Bu sağlıklı ve ömürlü olur..

hayirlisiyla kucagina alirsinnnnn mutlulugun tadini cikar canimmm...uzme kendini bbisin de uzulur sonraa iy seyler dusun iyi seyler olsunnnn...hem,ende karamsar konustunn..saglikli ve hayrli bir evladin olur canimmm...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

aminnnnnnnnn cnm inşallah rabbim herkezin gönlüne göre versin tutar cnm sen yeterki sitres yapma akşam bende lavobaya gittim geri uzandım kalbini ferah tut cnm bendemi yapsam acaba bu akşam ama yumurtlama oldumu bilmiyorum bende sadece beyaz akıntı vardı çarşamba bi olsaydı doktor ne diyecekti bu ay hamiş olcaz inşallah cnm :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
adamı sıkıştırsammı acaba akşam :KK47::KK47::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

ınss canımmm allah bızlerde nasıp etsın bebıs:):) ıns doktor guzel haberler verır canım amınnn bende 3 gun ust uste yapıcam ıstersen sende bugunude degerlendır:):):)

kızlarrrr az toplaşınn bırr el atın banaa:):)): dun 15. gun ovulasyon testı once cok sılıktı 7-8 dk sonra baktıgımda koyulasmıstı. bugun 16. gun ıdrarı damlatır damlatmaz once t cızgısı belırdı ve koyulastı c den daha koyu oldu::):):): bugun kı daha onemlı degılmı:):) sımdı dunu degerlendırdık. bugunu de degerlendırıcez. yarını da degerlendırıcez ayy ıns tutarr $IMG_4798.jpg

X