Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Son düzenleme:
(Eki Görüntüle 1149452 Eki Görüntüle 1149452

Arkadaşlar Rabbime şükürler olsun hamileyim sanırım..Allah isteyen herkese sağlıklı ömürlü hayrlı evlatlar nasip etsin inşallah..nolur dualarınızı eksik etmeyin .ilk yavrumu kaybettim inş. Bu sağlıklı ve ömürlü olur..

Canım Allah bağışlasın inşallah tebrik ederim :) adetten sonra mı öğrendin önce mi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Üstteki predictor alttaki lapoquic sizce hangisi yanlis

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1402213175138.jpg
    $1402213175138.jpg
    13,4 KB · Görüntüleme: 43
gün aşırı diyo doktorlar. ama bence keyfin gelince yapmak. ödev gibi yapınca stres basıyo sadece bebeğe odaklanıyorsun. oldumu olmadımı falan.. zor şey yaa kadın olmak

Sağol canim.. o durumdayim suan odaklanmis halde ama psikolojim bozuldu iice.. rabbim yardimcimiz olsun insalaha

samsung Galaxy s3mini

ayyy sanırım değil kesinlikle hamişsinnnnnnnnnnnnnnnn:KK9::KK9::KK9::KK49::KK49::KK49: Gözün aydın tatlım bizede dua et olurmu:21:

Allah seni Misa :) ilj sanırım deili okuyunca kalbim ağzıma geldi :)sana Allah ikiz versin desem yeri yani :) saol kardeşim...tüm dualarım sizin gibi isteyen herkese beklemek ne zordur bilirim.Rabbim sabırla sınamasın. Tez zamanda güzel haberler inş..

Allah seni Misa :) ilj sanırım deili okuyunca kalbim ağzıma geldi :)sana Allah ikiz versin desem yeri yani :) saol kardeşim...tüm dualarım sizin gibi isteyen herkese beklemek ne zordur bilirim.Rabbim sabırla sınamasın. Tez zamanda güzel haberler inş..

saol tatlışkommm:KK1::KK1: beimmiş gibi sevindimmm gülümsüyorum hala :)) :KK52::KK52: Çok mutlu ol sağlıkla kucağına al inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:KK49::KK49::KK49::emir_bebek:

İnsalllah canim insalllah yerinde olsam hamileyim diye bagirirdim valla:-):-):-):-):-) kotu dusunme.9ay gobuste insallah

Nerde... ilk bebeğim hiç bi terslik yokken kaybettim..şimdi korkudan eşime bile zor söyledim ilk aylar kimseye söylemiycem ailelere bile..eşim sabah dalga geçiyo 8.ay söyle diye..göbüş olmasa bana uyardı..Rabbime emanet inş..bu arada tevafuk bu ne ilk hamileliğimde hgs sonrası oldu bu da..

saol tatlışkommm:KK1::KK1: beimmiş gibi sevindimmm gülümsüyorum hala :)) :KK52::KK52: Çok mutlu ol sağlıkla kucağına al inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:KK49::KK49::KK49::emir_bebek:

İnşallah diyen diline sağlık kardesşimm. ..Rabbim her hatfi kadar duanı kabul etsin inşallah ama ilki sağlıklı ömürlü ve hayrlı bir bebek olsun kalan duaları sana bırakıyom artık :)

İnşallah diyen diline sağlık kardesşimm. ..Rabbim her hatfi kadar duanı kabul etsin inşallah ama ilki sağlıklı ömürlü ve hayrlı bir bebek olsun kalan duaları sana bırakıyom artık :)

aminnn saol gülüm öpüyorummm:KK54: tadını çıkar profil adınıda değiştir çoook mutlu yapppp:KK1::KK1::KK1: görürşüz tatlımmmm

Benim değil hayatin kuzeninin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ya kızlar birşey soracam... ben 4 haziranda doktora gittiğimde doktor ultrasonla içimden yumurtalara baktı ve ben giyindiğimde peceteyle sildim sıvının içinde sğrğntü gibi kan gördüm, doktora sordum birşey olmaz dedi, kaç gundur akıntılarım hafifi pembeydi, dün gecede eşimle ilişkide bulunduk bu sabah akıntı hissettim bi baktım yine pembe (biraz koyu) akıntı.. çok garip değilmi.. bi fikriniz varmı ya:KK43: son adet tarihim 28 mayıs çatlatma iğnemin tarihi 6 haziran:KK50:

X