Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

amin canım inşallah bende 30 gırdım bu ay bır yıl olacak olmazsa eger sen daha yenıymıssın canım ınsallah tez zamanda kavusursun bebegıne ben gecen kurban bayramında kımyasal gebelık gecırdım ogrenene kadar cok mutluydum ama malesef bır ay surdu hamılelık seruvenım:) ondan sonrada beklıyorum bakalım vaktımız saatımız ne zaman:)

bnır hafta yazacaktım :) bende evlılıgımın ıkıncı yılıma gırıcem temmuzda ınsallah:)

olsun canım sagol gercekten.ı aksamdan berı huzursuzdum nebıleyım korktum canım ya. 1 saatee yattım ama yınede hıc yapmayacagım bırseyı dayanamadım resmen. bugunde calısma yapıcaz ıcım rahat etsın ertesı gunde:):)

Ben de bu sabah en fazla 1 saat kaldırdım ayakları. Canım sıkıldı kalktım, kocam da bırakmadı hadi kahvaltı yapalım diye 😀 kısmet...

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

amin canım inşallah bende 30 gırdım bu ay bır yıl olacak olmazsa eger sen daha yenıymıssın canım ınsallah tez zamanda kavusursun bebegıne ben gecen kurban bayramında kımyasal gebelık gecırdım ogrenene kadar cok mutluydum ama malesef bır ay surdu hamılelık seruvenım:) ondan sonrada beklıyorum bakalım vaktımız saatımız ne zaman:)

canım hep allahıma hayırlı zamanda versın dıye dua edıyorum. canım uzulme olurmu cunku allahım eger ozaman nasıp etmedyse mutlaka hayırlısı oyledır. ıns bu ay hamıs olursun guzel haberler verırsın. allahım hepımıze saglıklı bebekler nasıp etsın ıns ayy tamda ezan okunuyorrr amınnnn allahım bızlerı duy yardım et bızlere

Ben de bu sabah en fazla 1 saat kaldırdım ayakları. Canım sıkıldı kalktım, kocam da bırakmadı hadi kahvaltı yapalım diye �� kısmet...

canım ılıskıye gırdıkten sonra sag tarafımıza yatmamız gerekıyormus sunnetmıs banada bır abla soylemıstı ve ılıskıden once veya sonra ALLAHım bu ılıskıden dogacak olan evladımızı seytanın serrınden ve kotu ınsanların serrınden koru dıye dua etmek gerekıyormus banada buyuklerım soyledı belkı sızlerde bılıyosunuzdur ama yınede paylasmak ıstedım:):KK16:

Son düzenleme:
canım hep allahıma hayırlı zamanda versın dıye dua edıyorum. canım uzulme olurmu cunku allahım eger ozaman nasıp etmedyse mutlaka hayırlısı oyledır. ıns bu ay hamıs olursun guzel haberler verırsın. allahım hepımıze saglıklı bebekler nasıp etsın ıns ayy tamda ezan okunuyorrr amınnnn allahım bızlerı duy yardım et bızlere

aminnn canım benım amin ezan dedınde sen hangı sehırdesın ben ıstanbuldayım ama daha ezan okunmadı:)

Canim t cizgisi siliklesince bilki yumurtan catlamistir sen devam et iliskiye.siliklesince t cizgisi o gunde iliski olsun.hadi hayirlisi canim.bende ovu testi yapiyorum 5.gunumdeyim

coksagolll kuzumm:)) devam etcem sadece aklıma takılan spermler kalıtesız olur dıyorlr ya ama yınede yapıcam ne yapıyım:):)ayy ıns tutarr buay. sende cıft cızgıyı gor ıns hamıs haberlerı ver canım :):) allahım bu guzel duyguyu nasıp etsın her bırımızee

Ben de bu sabah en fazla 1 saat kaldırdım ayakları. Canım sıkıldı kalktım, kocam da bırakmadı hadi kahvaltı yapalım diye 😀 kısmet...

canım ınternette yarım saat ayaklarınızı kaldırmanız yeterlı dıyor dun geceden berı cok okudum forumları:KK9::KK9::):) korkunca ne yapayım:KK9::KK9:bız ne olur ne olmaz dıye 1 saat tutuyoruz bızım bu cabalarımız ıns karsılıgını bulacak hepımız hamıs haberlerı verıcez hayırlısıyla

Saol canm..Ya Halık .Ya Bari Ya Musavvir Ya Mubdi bol bol çekcem inşallah Allah a emanet yavrum..ben geçen ayın 17.sinde çektirdim canm.bunun yanı sıra tarçınlı su içtim çok iyi hormon dengeliyormuş..bol bol incir yedim.beslenmeye dikkat ettim..inş sanada nasip olur canm

İnsallah canim benim.tarcinli suyu nasil ictin canim...ben 2 ay oldu cekileli cekildikten sonraki 6 ay gebe kalma ihtimali artiyomus.

bende 2 ay onceee rahimdeki yarayi lazerle yaktirdimmm...hemen hamile kalinir dendi hala tik yok...calismadan sonraaa diktim ayaklari duvaraa 1 saat oyle kaldimmmmmm uyuyakalmismmmm bir baktimm hareket edemityoumm tutulmus her yerimmmmmmm ayyy cok gulmustum kendimeeeee amuda kalkiyoruz resmen bebisler icin:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

canım ılıskıye gırdıkten sonra sol tarafımıza yatmamız gerekıyormus sunnetmıs banada bır abla soylemıstı ve ılıskıden once veya sonra ALLAHım bu ılıskıden dogacak olan evladımızı seytanın serrınden ve kotu ınsanların serrınden koru dıye dua etmek gerekıyormus banada buyuklerım soyledı belkı sızlerde bılıyosunuzdur ama yınede paylasmak ıstedım:):KK16:

Saol canım, sola yatmak gerektiğini duymamıştım. Ama o zaman ayakları kaldıramayız? 😕

teşekkur ederım canım çok can yakıyomu ve ne kadara tutuyo acaba

Canim tuplerin tikali oldumu agriyor benim agrim cok olmadi.sanki adet agrisinin fazlasi gibi dusun.dayanilmiycak agri degil.bende cok korktum ama korkmaya gerek yokmus.ben devlette cekindim canim anestezisiz.maddi imkanin varsa anestezili ol ibrahim saracoglu anestezili olun dedi tup ler tikaliysa kendimizi kastigimiz icin acilmaya biliyormus.

hayirlisiyla kucagina alirsinnnnn mutlulugun tadini cikar canimmm...uzme kendini bbisin de uzulur sonraa iy seyler dusun iyi seyler olsunnnn...hem,ende karamsar konustunn..saglikli ve hayrli bir evladin olur canimmm...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

tsk ederim canimmmmm insallah ikinci bebisimde gelirr cok bekletmeden sanirim bekletecek gibime geliyorrr nazlimi olacak neeee:KK16::KK16::KK16::KK16:karin agrim arada gidip geliyorrrr :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50: insallah hayirloisiylaa kucagina alir o mutlulugu omur boyu yasarsin canimmm..ne zam,an gideceksin dojktoraa:KK53:

Kız olaacaksa nazlanması doğal canm :) annesi beklesin çok sevsin diye naz yapıyodur ufacık :)sağlıklı olsunlarda bu günlerde geçer inşallah kuzu..doktora eşim işi nedeniyle çarşamba falan gidebilcez dr başka ilçede malesef..

Benim bat yarın ama hiç heyecanlı değilim bikaç gün önce test yaptım negatifti zaten bel ağrılarımda fazlasıyla var sanırım tam saati saatine gelecek kirmizilar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Saol canım, sola yatmak gerektiğini duymamıştım. Ama o zaman ayakları kaldıramayız? 😕

ayyy canım hayır hayır sol degıl sag taraf olacaktı sag tarafa yatmak sunnetmıs dur o yazımıda sıleyımde okuyanlarda oyle sanmasınlar sonra sana donucem

X