Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

ya kızlar birşey soracam... ben 4 haziranda doktora gittiğimde doktor ultrasonla içimden yumurtalara baktı ve ben giyindiğimde peceteyle sildim sıvının içinde sğrğntü gibi kan gördüm, doktora sordum birşey olmaz dedi, kaç gundur akıntılarım hafifi pembeydi, dün gecede eşimle ilişkide bulunduk bu sabah akıntı hissettim bi baktım yine pembe (biraz koyu) akıntı.. çok garip değilmi.. bi fikriniz varmı ya son adet tarihim 28 mayıs çatlatma iğnemin tarihi 6 haziran...

slm kızlar hamıle kalmak ısteyenlere sorunu olamayanlara tek tavsıyem adetınız bıter bıtmez gun aşırı ilişki.ovulasyon kiti kullanırsanırz daha ıyı olur.ovulasyon donemınde hergun yaptık bız.sonuç mutlu son.allah hepimize saglıklı bebekler nasıp eder umarım:)

Herkese gunaydin forum gebe doldu valla masallah acayip seviniyorum bunlari okuyunca Allah isteyen herkese nasip etsin YaRabbim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sağılkla sıhhatle kucağına alırsın inş darısı bana olsun amin :))

Huuu nerelerdesın bacımm

Gel bebeğim göbüşüne gel :)

:) burdayim cnm hsg ile yasmisim cektirdim omrumden omur gitti cok zordu benimki bide benim tek tupum tikali cikti cok sukur actilar ama cok zordu allahim kimseyi oraya muhtac etmesn ,, sanada hayirli ugurlu olsun duyduguma gore hamileymissn canim rabbim tamamina erdirsn hayirli saglikli kucagina almayi nasip etsin insallahhhhhhhh

Ya iki dk içim geçmiş bi rüya gördüm sabah hayrina biri yorumlanabilir mi? Bi evdeyim bizim ev değil. Oturuyorum bisey uçuyor yandan siyah sünger fareye benziyor kovaliyorum kaciyo . eşime Bagiriyorum imdat diye cami acicam cama gidiyor oda. Bana bakiyo bende elimle itiyorum o ara uyandim. Fare seklinde siyah sünger ilginçti.

Bence klomenle kullanma canımcım, etkileri benzer zaten fazlası olumsuz etki yapmasın

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

evet cnm kullanmıcm bi arkadas daha söledi dünde içmedim bugünde zaten yarın ilaca başlıyorm, eşimi de tekrar sperm testi yaptırmaya ikna ettim :) bu ay madem ilaç da kllanıyorm hersey tam mı kontrol edelim :)

ha. yok cnm çok şükür ultrasonla baktı bide alttanda baktı kist yok çok şükür. ama çocugum olmuyor ne yapcam ne yapmalıyım bilmiyorum ya çok mutsuzum

umitsizlige kapilma bitanem RABBim INSALLAH hepimize brbisleeimizi verecek dua edelim bolbol

benim beta hcg aptalı 25ten 6 ya düştü. adet olmayı bir in önce olmayı bekliyorum atık yapacak br şey yok. çörekotu kürünü yapan arkadaşlar ölçü nedir nasıl kullanacaz bi el atar mısnız

Canim biseyi merak ettim ovulasyon gunlerinde bi gun ara vermedenmi oldu yani atiyorum 14 15 16 seklindemi

Kızlar bugün neden bilmiyorum umutsuz hissediyorum kendimi. Bugün ovulasyondan sonraki 6. günüm. Belirti fakan hiç bir şey yok belki ondan ama bu ay olmayacak gibi hissediyorum. Zamanda geçmiyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim ya keskee olsa bizde bu ay aynen oyle yaptik ama benim kadik agrilarim ve gogus agrilarim basladi adet olcan sanirim yaa bu ayda olmadi galiba off cok umutsuz um bu ay

♥♥♥♥♥

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…