Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Benim 3 yada 5 günüm var. ☺Bakalım...
Beklemek cok gıcık yaa

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

ewt cnm beklemek sıkıcı oluyo önce yumurtlama gelsn diye bekle snr sonuç bekle neyse sabrın sonu selamet :)
bn daha adetin 3.günündeym bnm daha çooooooook var

yaa degerlendırsemıydım:KK43::KK43::KK43: 1 gun arayla yapıyoruz dıye esım uyuyakaldı :):) dun calısma oldu. yarında olucak. kacırırmıyım gercekten:KK43::KK43:: acaba spermler kalmazmıkı 24 36 saat yasıyor dıyorlardı.:KK43::KK43::-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

evet canım ama dr lar bile çatlama iğnesi yapıldığında 3 gün üst üst te ilişki öneriyor 3 gün canlı kalıyor spermler içerde tutacaksa genede tutar içini ferah tut.

evet canım ama dr lar bile çatlama iğnesi yapıldığında 3 gün üst üst te ilişki öneriyor 3 gün canlı kalıyor spermler içerde tutacaksa genede tutar içini ferah tut.

Kizlar bugin catlatmamdan igne yapildigi gun dahil 11.gun.Ne zaman kan testi yapsamki?bu progestan ilaci berbatmis ya yataga yapistim resmen

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

arkdaşlar ben siteye yeni üye oldum.. 3 yıldır evliyim 20 yaşındayım. çocugum olmuyor. doktora gittim kist yok dedi ultrasonla baktı herşey normal dedi. adetin 3. günü hormon testi yapıldı herşey normal fakat hormonun birazcık yüksek çıkmış. 3 4 kilo vermen lazım dedi. elbette vermeye çalışacam fakat 100 kiloyla hamile kalanlar varmış bu süreçte bebeğim olmaz mı yani çok üzülüyorum :KK43: :KK43:

Canm hosgeldin zayifla dediyse pkomu var?bendede kilo yok ama pkoyum ilac kullaniyorum kilo almamam hatta zayiflamam lazim sart yani yumurtalar 1kulo zaflada bile tembellesiyor

ilaç falan kullanmadım hiç kendime zarar vermedim o şekilde çok şükür eşimde istemedi zaten kullanmamı artık çocuk vakti geldiği için çalışmalara başladık :)

Peki kac zamandir cocul istiyorsun doktor ilac vermiyorum dogal olmasinimi bekle dedi?Kac aylik evlisin?

Kizlar bugin catlatmamdan igne yapildigi gun dahil 11.gun.Ne zaman kan testi yapsamki?bu progestan ilaci berbatmis ya yataga yapistim resmen

14 dolsun canım acele etme öğrensende beklicen keseyi görmek için sakin varsa tutunuyor şuan zaten kendini strese sokma sakın...

Adet günüm salı günü 2 gün var bugün test yapsam çıkar mı ? Şimdi test aldım ama tedirginim yapma konusunda. Aşılama olmuştum bugün 12.gun çıkar demislerdi. Kızlar fikir verin bana ltfn

Benimde bat 5 hazirandı 2 gün geçti bende test yapmaya cesaret edemiyorum.karnımda şişkinlik göğüslerimde acı dolgunluk hissediyorum ara ara başım dönüyor kasıklarımda ara ara sancım oluyor,sık sık tuvalete gidiyorum.:18::18:bi kaç gün daha beklesemmi test yapmak için bilemedim eşimde ortalıkta baba olcam ben diye dolanmaya başladı onuda hayal kırıklığına uğratmaktan korkuyorum :KK50:

Benimde bat 5 hazirandı 2 gün geçti bende test yapmaya cesaret edemiyorum.karnımda şişkinlik göğüslerimde acı dolgunluk hissediyorum ara ara başım dönüyor kasıklarımda ara ara sancım oluyor,sık sık tuvalete gidiyorum.:18::18:bi kaç gün daha beklesemmi test yapmak için bilemedim eşimde ortalıkta baba olcam ben diye dolanmaya başladı onuda hayal kırıklığına uğratmaktan korkuyorum :KK50:

eğer adetlerinde şaşma yoksa bence hemen yap bunlar hamilelik belirtisi hadi hayırlısı bakalım :)

Canim adetin gectiyse bence hemen yap.cunku böyle belirsizlik içinde beklemek çok zor.bende biraz cisim gelsin yapicm

eğer adetlerinde şaşma yoksa bence hemen yap bunlar hamilelik belirtisi hadi hayırlısı bakalım :)

ayyyy şimdi böyle dedinya heyecan bastı beniiii :)) adetlerimde gecikme olmaz 1 yada 2 kez oldu ondada 4 gün erken oldu hiç gecikme olmadı şimdi 30 32. gün hala olmadım maksimum 30 günde olurum.dediğin gibi canım hadi hayırlısı...

Kizlaarr selamm ya aklima bisey takildi benim geçen ay adetim gecikmisti 2 gun kadar ondan once gebelik testi yapmıştım silik çıkmıştı sonra hasta oldum adetimde boyle 3 gun kadar vok cok yogun oldu hic oyle olmazdı benim toplamdada gun kadar sürdü acaba ben kimyasal gebelik mi yasadimki ya farketmeden testin resminide atayim bi bakin

♥♥♥♥♥

Eklentiler

• $1402140979682.jpg
    $1402140979682.jpg
    13,9 KB · Görüntüleme: 34
X