Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Canim ayniyiz benim de bat 8 haziran ama ben 25inde yumurtladim dun preduktor early test yaptim silik cizgi cikti yarin tekrar yapacagim bu arada benim de hic belirti yoktu dunden beri bulanti yasiyorum idrarim bira gibi parlak sari ve kopuklu goguslerim yumusak ciddi bir agri yok ama kasiklarim ve belim agriyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben adet oldum bugün tatlım

Dün itibariyle kırmızı kartı yemiş bulunuyorum. parçalı bulutluyum ama hala umutluyum. zaten biliyodum:-D bat:30 haziran gibi gibi;-)

benim yok canım ya bi yıldır uğrasıyoruz inşallah bu ay olur sen nekadardır istiyordun ?

inşallah.Doktora gitmişmiydin varmı bir problem...Meryem suresini okummanı tavsiye ederim ben korunuyordum yeni bıraktım.2. ayım bu ay.pkom var o yuzden aslında hala stresliyim düşünmemeye çalışıyorum.

Adetimin üzerinden 2 gün geçti bugün test yaptım veeeeee 2. çizgi silikte olsa var .İnşallah hayırlısıyla tutunur artık bebeğim,2 düşüğüm vardı bana dua edin nolur,Allah sizlerede bana da hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah:KK70::nazar::nazar::nazar:
Polikistik over olan arkadaşta ibrahim saraçoğlunun soğan kürünü yaparsan faydasını görürsün,ben polikistik over değilim ama geçen ay bende kullanmıştım...

Adetimin üzerinden 2 gün geçti bugün test yaptım veeeeee 2. çizgi silikte olsa var .İnşallah hayırlısıyla tutunur artık bebeğim,2 düşüğüm vardı bana dua edin nolur,Allah sizlerede bana da hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah:KK70::nazar::nazar::nazar:
Polikistik over olan arkadaşta ibrahim saraçoğlunun soğan kürünü yaparsan faydasını görürsün,ben polikistik over değilim ama geçen ay bende kullanmıştım...

evet okumuştum daha önce ama hamileyken yapılıyormu bilmiyorum böyle devam edeceğim birşeyler denemiycem buara Allah nasip ederse sağlıksız doğar yoksa da yine Allahın taktiri ... buarada tebrik ederim inşallah sağlıkla kucaına alırsın senin adına çok mutlu oldum :)

Kizlar bat 8 haziran ve hic bir belirti yok hatta yüzüm sivilce doldu adetten önce çıkardı ama 1tane temsili çıkardı simdi büyük büyük bissürü çıktı akıntım yok sadece yumurtlamadan itibaren göğüs ağrısı var buarada ovulasyon testi kullandim 24 mayıs yumurtlamam ne dersiniz kizlar durum nedir sizce

Canim ben de seninle ayni durumdayim suratim sivilce doldu alnimda bir tane kocaman var cenemdeyse bir suru kucuk sivilce benm bugun adetimin 26. Gunu bata 7-8gun var... bir mucize olsa da bu belirtilerin tersi ciksa...

Canim ben de seninle ayni durumdayim suratim sivilce doldu alnimda bir tane kocaman var cenemdeyse bir suru kucuk sivilce benm bugun adetimin 26. Gunu bata 7-8gun var... bir mucize olsa da bu belirtilerin tersi ciksa...

Hadi inşallah canim allah büyük hayırlısı

kızlar benim bat a 12 gün var henüz ama bende şişkinlik oluştu kasıklarımda ve dün sağ kasığıma bıçak batmış gibi oldu dünden beride şişkinlik ve hafif ağrı var sizce bu nedir?

kızlar benim bat a 12 gün var henüz ama bende şişkinlik oluştu kasıklarımda ve dün sağ kasığıma bıçak batmış gibi oldu dünden beride şişkinlik ve hafif ağrı var sizce bu nedir?

Gunaydin canim normal gebelik mi dusunuyoraun ilac falan kullandinmi?

5 gün geçti arkadaşlar artık test yapabilirim sanırım. Bugün test alıp yarın sabah yapcam inşaallah. İlaç kullanıyorum teste etki eder mi sizce ? Ve 11 gün önce hcg 0.1 di değişebilir mi ? İlaç kullandığım için mi adetim gecikmiştir ? Saygılar sevgiler teşekkürler :KK9:

Kizlaaaaaaar bata 5 gün kaldi günler geçmiyo sanki yaaaaa meraktan çatliyorum hergun; (ilk baslarda sol tarafimda bi batma vardi bugun sag tarafimda esime diyorumki solda dollendi saga yerlesti bebek; ))) kafayi yicem sonunda herseyi bebege bagliyorum aşırı derecede gazim var bir haftadır onuda bebege yoruyorum.ins vardirrr

Canım, benim de senin gibi belirtiler. Bu ay solda yumurtlama oldu sanırım. Sol kasığım çok ağrıyordu. Sonra sancı sağ tarafa geçti. Hadi hayırlısı bakalım. Bat 13 haziran

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gunaydin canim normal gebelik mi dusunuyoraun ilac falan kullandinmi?

ilaç falan kullanmadım hiç kendime zarar vermedim o şekilde çok şükür eşimde istemedi zaten kullanmamı artık çocuk vakti geldiği için çalışmalara başladık :)

kızlar bgn adetin 3.günü yeni bat 2 temmuz dra gittik şimdi geldim klomen verdi kullanıcm ve 14.gün tekrar gitcm dr catlatck yumurtayı dediğine göre ve de 9.günden itibarende ilişki olmasn dedi de ovulasyon testi sipariş vermiştim ya çift çizgiyi 12.gün filan görüp de kaçırırsak ne yapsak ki

kızlar bgn adetin 3.günü yeni bat 2 temmuz dra gittik şimdi geldim klomen verdi kullanıcm ve 14.gün tekrar gitcm dr catlatck yumurtayı dediğine göre ve de 9.günden itibarende ilişki olmasn dedi de ovulasyon testi sipariş vermiştim ya çift çizgiyi 12.gün filan görüp de kaçırırsak ne yapsak ki

Ben olsam çift çizgiyi görünce beklemezdim ama sen bilirsin tabii

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

X