Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

arkdaşlar ben siteye yeni üye oldum.. 3 yıldır evliyim 20 yaşındayım. çocugum olmuyor. doktora gittim kist yok dedi ultrasonla baktı herşey normal dedi. adetin 3. günü hormon testi yapıldı herşey normal fakat hormonun birazcık yüksek çıkmış. 3 4 kilo vermen lazım dedi. elbette vermeye çalışacam fakat 100 kiloyla hamile kalanlar varmış bu süreçte bebeğim olmaz mı yani çok üzülüyorum :KK43: :KK43:

arkdaşlar ben siteye yeni üye oldum.. 3 yıldır evliyim 20 yaşındayım. çocugum olmuyor. doktora gittim kist yok dedi ultrasonla baktı herşey normal dedi. adetin 3. günü hormon testi yapıldı herşey normal fakat hormonun birazcık yüksek çıkmış. 3 4 kilo vermen lazım dedi. elbette vermeye çalışacam fakat 100 kiloyla hamile kalanlar varmış bu süreçte bebeğim olmaz mı yani çok üzülüyorum :KK43: :KK43:

h.g. cnm sen kac kılosunda oyle dedı dr.

mrb kizlar dun test yapacagmi yazmistim ve bu sabah yaptim cok silik ince bir cizgi cikti ama hemen umitlenmiyorm bata dort gun var cunku yarin sabah tkrar yapicam insallah bebism benimledir

kızlar benim bat a 12 gün var henüz ama bende şişkinlik oluştu kasıklarımda ve dün sağ kasığıma bıçak batmış gibi oldu dünden beride şişkinlik ve hafif ağrı var sizce bu nedir?

Belki başka bir yumi n vardi o catladi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar sanki midemde kocaman bi canavar var doyuramıyorum sürekli 2 saatte bir yemek yemek istediğim doğuyor açlık hissim hiç gitmiyor sizce hamiş miyim p.tesi günü kan testi yaptırcam

Canim yasin küçük.dolayisiyla avantajlisin.çok su iç ben günde 2.5 3 lt iciom.Dr.um söyledi metobolizmayi calistirir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mrb kizlar dun test yapacagmi yazmistim ve bu sabah yaptim cok silik ince bir cizgi cikti ama hemen umitlenmiyorm bata dort gun var cunku yarin sabah tkrar yapicam insallah bebism benimledir

bende akşam test yapıcaktım ama açık eczane bulamadım, sabah gelirken aldım gün içinde yapsammı ama çok çay kahve içiyorum sıvı tüketince net çıkmıyormuş. yarın sabahı bekliycem test için ama çok sabırsızım ya

bende akşam test yapıcaktım ama açık eczane bulamadım, sabah gelirken aldım gün içinde yapsammı ama çok çay kahve içiyorum sıvı tüketince net çıkmıyormuş. yarın sabahı bekliycem test için ama çok sabırsızım ya

canim eger bat gununse veya gectiyse gunun herhanghbir saatnde yapabilirsn ben oglumda bat gunu oglen yapmistim ve cikmisti cok farketmiyo yani bende kahve cay asiri tuketen biriym

X