Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kızlar bi cevap vermediniz.
Metformin kullanıp hamile kalan varmı?

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

çok geçmiş olsun canım çok zor günler geçirmişsin umarım bundan sonra problemsiz olur her şey

Al bendende okadar.. ama yine yok sanrm..aksam test yaptm negatlfti.sivilcelrmde cikti.oysa sogan kuru yapmstm.artk bu ay incir yapicam

ya canım öle deme inş hamişsindir sene bende incirle folikasit kullandım bu ay soğankürünü içemedim kustum ya kokusuna

canim tam 30 gun var arada bence gebelik olsa cikardi diye dusunuyorum ama nadir durumlarda kanda cikmadigida oluyor bugun idrar testi yaptiysan yine negatif ciktiysa umutsuz gibi gorunuyor

Anladim canim beklyeyim bende ihtimal vermiyorum ama genede ümidini kesmiyorum geriye atıyor sanırım döngüm cunku hep 4 yada 5 gün once olurdum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ya canım öle deme inş hamişsindir sene bende incirle folikasit kullandım bu ay soğankürünü içemedim kustum ya kokusuna

Canm aklnda olsn sogani cok sogutma mide bulaandirir.hafif sicak olsn yakmayacak sekilde eger cok ilirsa felaket bisi oluo.bende 3 aydr folikasit kullaniorm .inciride denerm artk herzaman soyluirm hayirlisi olsun hakkimizda cnm

Merhaba kızlar bu aralar biraz yoğumun yarın görümcemin oğlunun doğum günü ertesi gün arkadaşın oğlunun mevlüdü var pazartesiye kdr çok gelemiycem. Sizden ricam listede güncelleme isteyen arkadaşlar, geçmişe bakamıyorum çok doluyor sayfalar. özel mesaj atarsanız güncellemeniz yapılacaktır.

Umarım hepiniz iyisinizdir ve boll hamiş haberleri alırım gediğimde. çalışmalar tam gaz devam. Hepinizi kocamamnnn öpüyorum canlarım. Beni özleyin bakalımmm muuaahhh

yaa ne yapıcagımı sasırdım kızlar bırsey sorucamm. bugun 15. gün ovulasyon testınde ıkı cızgıde koyu cıktı. 3 saat sonra yaptıgımda sılıktı. o arada kola ve su ıcmıstım onlar etkılemıs olabılır dıye dusundum. fakat normalde gecen ay 18. gun koyulasmıstı. bu ay erken olmus olabılırmı bırde kasıklarım cok agrıdı bugun akıntım sunuyor buda bır belırtımıdır . 14. gun calısma olmustu. 1 gun arayla yapıyoruz:):) yanı yarın tekrar calısma yapıcaz sızce bugun yapmamakla hatamı yapıyorum:S

Kizlaaaaaaar bata 5 gün kaldi günler geçmiyo sanki yaaaaa meraktan çatliyorum hergun; (ilk baslarda sol tarafimda bi batma vardi bugun sag tarafimda esime diyorumki solda dollendi saga yerlesti bebek; ))) kafayi yicem sonunda herseyi bebege bagliyorum aşırı derecede gazim var bir haftadır onuda bebege yoruyorum.ins vardirrr

bence değerlendir boşa atma bugünü...

Canim ya insallah vardir benimde son 6 gun karnim da agrilar basladi tam adet oncesi yasadiklarimdan benim deyimimle artçı sancilarim başladı :) bende gecen ay herseyi gebelige yoruyordum ama üzüldüm sonra adet olunca o yuzden bu ay adet olcakmis gibi hazırlıyorum kendimi inşallah Rabbim cok bekletme den hayirlisiyla verir bebislerimizi

♥♥♥♥♥

yaa degerlendırsemıydım 1 gun arayla yapıyoruz dıye esım uyuyakaldı :):) dun calısma oldu. yarında olucak. kacırırmıyım gercekten: acaba spermler kalmazmıkı 24 36 saat yasıyor dıyorlardı.
Canim doktorlar bile 1 gün arayla ilişki öneriyor. Sipermler canlansin biriksin diye.bide dediğin gibi yaşama sureside var hergün ilişki olmasına gerek yok.

Canim doktorlar bile 1 gün arayla ilişki öneriyor. Sipermler canlansin biriksin diye.bide dediğin gibi yaşama sureside var hergün ilişki olmasına gerek yok.

doktor bana yumurtlama gününden üç gün önce ilişkiye girmemem gerektiğini söylemişti spermler güçlensin diye bide haftada üç kez ilşki çocuk için demişti

Canım başka ne belirtiler oldu paylaşır mısın? Hayırlı olsun sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin allag

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

çok teşekkür ederim canm

meme uçlarım şişti biraz genel olarak göğüs ağrım olmadı hep hassastı göğüslerim
sol kasık batması
birde ateş basıyordu başıma ve göğüs bölgeme doğru arkadaşım ve annem çok sıcaksın diyorlardı.
regl gecikmesi başka da birşey olmadı

Aslnda bnde umitlenmk istemiyorum 5 ay önce kürtaj oldum adet görmedim 4 ay sonra ilacla görebildim doktr adet olabilirsin dediginde hic belirtim yok goguslerim fln siserdi dedim zaten belirti olmz demisti neden bilmiyorum belki kurtajdan dolayi sadece bazen sag gogsum agriodu simdide öle sol gogsum hic acimio sag gogsum aciyo kurtajdan önce ikiside siserdi acirdi.belkide yine adet gormem daha düzene girmemistr hemn hamilelik dusunmk istemiyorum adet günüm gectginde ama hepte umut oluo iste icimde; (((

canımmm coook tesekkur ederımmmm yaa ıcım rahatladı demınden berıde arastırıyorum ınternette de baktım dedıgın gıbıymıs gercektende:):)

doktor bana yumurtlama gününden üç gün önce ilişkiye girmemem gerektiğini söylemişti spermler güçlensin diye bide haftada üç kez ilşki çocuk için demişti

bızde 1 gun arayla yapıyoruz:) ya nebıleyım ıste ınsan herseyı dusunuyor hesaplıyor nekadar ırdelesemde allah bılır hayırlısını gercı. ıns bu ay tutar hepımızzzzz hamıs oluruzz :):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…