Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Benimde yüzüm sivilce doldu adet olcam galiba ((((*((((((

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aynen canm benmde bussuru sivilcem cikti kocaman hemde hic bole olmazdi daha kicuk olurdu hic umudum kalmadi

İnşallah tatlım dediğin gibi vardır bi hayır herseyde. Rabbım gonlune gore versın.

Gel bebeğim göbüşüne gel :)

Bata 8 gün kaldı ama bu ay hiç umudum yok.ev taşıcazda bu yüzden sürekli mobilyaları söküp paketlemekle uğraşıyoruz bu ay da olmaz ki çok ağır kaldırıyorum hep

Son düzenleme:
insallah canim bazi belirtiler var ama umutlanmak istemiyorum hemen hayirlisi artk

Canim selam ben bisey sormak istiyorum geçen ay 6 sinda regli oldum bu ayin 4unde kan verdim negatif dediler hala adet olmadım sence hala gebe olma ihtimalim varmıdır gec döllenme de olsa sonux negatif cikmazdi demi?

Bata 8 gün kaldı ama bu ay hiç umudum yok.ev taşıcazda bu yüzden sürekli mobilyaları söküp paketlemekle uğraşıyoruz bu ay da olmaz ki çok ağır kaldırıyorum hep

Bende ev tasidigimizin ertesi gün hamile olduğumu öğrendim tasindik yerllesdik 2 haftayi geçti inş gelir bebisin takma kafana

Bende ev tasidigimizin ertesi gün hamile olduğumu öğrendim tasindik yerllesdik 2 haftayi geçti inş gelir bebisin takma kafana

Aaaaa öyle mi ya :) inş bana da gelir bebişim :) valla çok ağır kaldırıyorum yorgunluktan ölüyom demekki Rabbim ol derse oluyor :) inş isteyen herkesin bebeği olur...

bende tatlı krizine giriyorum resmen adet olucam zaman sürekli şekerli şeyler yiyorum

canim tam 30 gun var arada bence gebelik olsa cikardi diye dusunuyorum ama nadir durumlarda kanda cikmadigida oluyor bugun idrar testi yaptiysan yine negatif ciktiysa umutsuz gibi gorunuyor

Aaaaa öyle mi ya :) inş bana da gelir bebişim :) valla çok ağır kaldırıyorum yorgunluktan ölüyom demekki Rabbim ol derse oluyor :) inş isteyen herkesin bebeği olur...

Ya ben egiliyodum kutu yaparken kalkinca basim donuyodu kasiklarim çok batiyodu ama çok şükür iyiyim şuan

Ya ben egiliyodum kutu yaparken kalkinca basim donuyodu kasiklarim çok batiyodu ama çok şükür iyiyim şuan

Senin adına çok sevindim canım ya inş ben de ilk bebeğime kavuşurum :) gerçi düşününce eskiden kadınlar doğuma kadar tarlada çalışıyolarmış :)

Ben gecen haftadan beri turlu belirtilir yasiyorum adete 5 gün kala adet belirtisi ne döndü ya galiba ilk defa denedigimiz için rahmim hazirlik yapti bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…