Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

insallah canim bazi belirtiler var ama umutlanmak istemiyorum hemen hayirlisi artk

ahh o belirtiler yok mu bu ay alasını yasadım baş dönmesi, mide bulantısı,kasıklarda batma ama şu da havalardan herhalde herkes baş dönmesi ve mide bulantısından şikayetçi.Batına kadar düşünme bişey çok kalmamış zaten

Kizlar adete 5 gün kaldi artik bugün test yaptim bisey cikmadi :)) ama önceden klasik agrilarim bugün batma seklinde geri dondu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlarr benimde mayıs hayal oldu :KK43:( artık haziranı beklicezzz doktora gittim devlete klomen verdi 5 gün kullan 11gün gel dedi ama randevu alamıyorum dolu nasıl olcak benim işş nasıl kontrrolle gitcem

ben de senden mi mayısta kırmızı kart gördüm.Doktora ben de gidecem adet gününde mi gitmek gerekiyor.Başka bir doktora gitsen canım olmaz mı

Kizlar bat 8 haziran ve hic bir belirti yok hatta yüzüm sivilce doldu adetten önce çıkardı ama 1tane temsili çıkardı simdi büyük büyük bissürü çıktı akıntım yok sadece yumurtlamadan itibaren göğüs ağrısı var buarada ovulasyon testi kullandim 24 mayıs yumurtlamam ne dersiniz kizlar durum nedir sizce

Bide yüreğim sıkışiyo cok agribim sanırım gebelik yok gibi geliyor ve de kalp atışım cok yuksek çarpıntı gibi oldum :KK43:

Ya benim adetten önce bi kaç gün karnim hic acikmazdi simdi farkettim bugün yemek yemeyi unuttum ve agzima bisey atasim yok galiba kirmizi alarm geliyorr

Ya benim adetten önce bi kaç gün karnim hic acikmazdi simdi farkettim bugün yemek yemeyi unuttum ve agzima bisey atasim yok galiba kirmizi alarm geliyorr

Benimde yüzüm sivilce doldu adet olcam galiba :KK43:((((*((((((

Kızlar bi cevap vermediniz.
Metformin kullanıp hamile kalan varmı?

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar bat 8 haziran ve hic bir belirti yok hatta yüzüm sivilce doldu adetten önce çıkardı ama 1tane temsili çıkardı simdi büyük büyük bissürü çıktı akıntım yok sadece yumurtlamadan itibaren göğüs ağrısı var buarada ovulasyon testi kullandim 24 mayıs yumurtlamam ne dersiniz kizlar durum nedir sizce

Canim ayniyiz benim de bat 8 haziran ama ben 25inde yumurtladim dun preduktor early test yaptim silik cizgi cikti yarin tekrar yapacagim bu arada benim de hic belirti yoktu dunden beri bulanti yasiyorum idrarim bira gibi parlak sari ve kopuklu goguslerim yumusak ciddi bir agri yok ama kasiklarim ve belim agriyor

Bide yüreğim sıkışiyo cok agribim sanırım gebelik yok gibi geliyor ve de kalp atışım cok yuksek çarpıntı gibi oldum :KK43:

Atesini ölc kac cikacak benim 37.4 muhtemelen hamileyim

Merhaba arkadaşlar kırmızılar geldi 4. Ay boylece noktalandı.:KK43: Yeni bat 4 temmuz 5.deneme olacak bi doktora görünmeyi istiyorum. Sizlerden haberler nasil

Cnm üzülmek yok adetın 3. Gunu gıt cnm inşallah bu ay gelır bebısın.

Gel bebeğim göbüşüne gel :)

bizde seni özledik cnm oğlun yakışıklı nasıl oldu iyimi?

Saol bıtanem çok atlayıp zıplamazsa agrısı yok :) bugun kayınvalıdedeydı çok bakamaz kendısı 9 da aksam aldım yemek yedırmemıs bu saate kdr sınır oldum banyo yemek bırazdan uyku bakalım.. Sen nasılsın tatlım:)

Cnm üzülmek yok adetın 3. Gunu gıt cnm inşallah bu ay gelır bebısın.

Üzülmemeye çalıştım ilk adet olunca bir üzüntü kaplıyor en çokta kızım için o bu kadar kardeş isterken hüzünlendim.
Şimdi iyiyim herşeyde bir hayır var canım pazartesi için online randevu aldım bakalım dönecekler bana kızıma hamileyken gittiğim doktorum.
İnşaallah bu ay teşrif eder nazlı bebişim :))

X