Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

kızlarr benimde mayıs hayal oldu :KK43:( artık haziranı beklicezzz doktora gittim devlete klomen verdi 5 gün kullan 11gün gel dedi ama randevu alamıyorum dolu nasıl olcak benim işş nasıl kontrrolle gitcem

Son düzenleme:
kızlarr benimde mayıs hayal oldu :KK43:( artık haziranı beklicezzz doktora gittim devlete klomen verdi 5 gün kullan 11gün gel dedi ama randevu alamıyorum dolu nasıl olcak benim işş nasıl kontrrolle gitcem

Başka doktora git böyle böyle demişti de durumun varsa özel doktora git kuzum daha çok ilgileniyorlar emin ol

Canmben pzt. Kadar beklicem kan verip cikmazsa doktora gidecem

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet en iyisini yaparsin canim. Benim 3 gun var ama 3 gundur cok kasik bel gogus agrim var cok korkuyorum ve heyecanliyim ben iki aydir klomen kullaniyorum 15 aydir olmadi cocugun galiba yumurtalarim catlamiyordu gecen ay olmadi bu ay hapi bir bucuga cikardi ve iliski verdi. Bugun daha cok halsizim hep karnimin bi yerine agri giriyor geciyor baska yere giriyor agri anlamadim belki yarin test yaparim en azindan merakin gecsin. Hayirlisi olur insallah

Samsung Note 3

Kızlar ben cıkıyorum bır hafta gırmeyecegım bırhfta sınra bat tarıhım o zman gırer soylerım sonucu ınsdallah hamişimdiiiiir

amiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK9::KK9:

Amiiiiinnnnnnnnnnnnnn 🙏🙏🙏🙏🙏♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Merhaba arkadaşlar kırmızılar geldi 4. Ay boylece noktalandı.:KK43: Yeni bat 4 temmuz 5.deneme olacak bi doktora görünmeyi istiyorum. Sizlerden haberler nasil

Merhaba arkadaşlar kırmızılar geldi 4. Ay boylece noktalandı.:KK43: Yeni bat 4 temmuz 5.deneme olacak bi doktora görünmeyi istiyorum. Sizlerden haberler nasil

hayirlisi olsun canim gec olsun guc olmasin benim batada alti gun kaldi bekliyorm bakalim

X