Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

sağol canım inşllh eve giderken test alıcam bu akşammı yapsam çıkarmı acaba

canım bazı insanların on gün geçse belli olmuyo idrarda bazıların bi hafta kala yapsa bile belli oluyo kişiden kişiye değişiyo bence sen iki tane test al birini al bugün yap çıkmazsa diğerinide bi kaç gün sonra yaparsın yani ben olsam öle yapardım :KK1::KK1::KK1:

canım bazı insanların on gün geçse belli olmuyo idrarda bazıların bi hafta kala yapsa bile belli oluyo kişiden kişiye değişiyo bence sen iki tane test al birini al bugün yap çıkmazsa diğerinide bi kaç gün sonra yaparsın yani ben olsam öle yapardım :KK1::KK1::KK1:

akşam eşimde yok rahat rahat yapayım dediğin gibi birkaç tane alayım :nazar:

Bende hic bisey yok canim yaa yani galiba yok ben gecen ay denemeye basladim ikince cocugu 14.gunu dra gittim yumurtama bakmak icin 9mm dr ya buyumemis yada dun catlamista olabilir bedi bende bu ayki adetimde klomen aldim kafama gore dr a gittim negerek vardi dedi:) ama bende bekleme problemi var iste 12. Gunumde 18 mm 3 yumurtan var dedi bu ay yapma bence 3uz riski cok riskli dedi ama ben bos gecirirmiyim hic ya tutmazsa !!! Denedik bu hafta iste... onumuzdeki hafta erken gebelik testi almayi dusunuyorum

ACELECİ SENİ :KK1::KK1: YA üçüz olursa napıcan ? :KK1::KK1::KK1:

Yaaa o konuda hicbi fikrik yok iste:18: ama en dogru karar 1 tanesini sonlandirmak olur mantikli yaklasirsan diger ikisini yasama ve sakatlik olmamasi adina ama duygusal olarak bakarsan fenaaa ins en fazla 2si tutar

canım tabi senin görüşün ama bi hayata son vermek çok büyük günah tabi ... ama inşallah sağlıklı bi bebişin olur

canım tabi senin görüşün ama bi hayata son vermek çok büyük günah tabi ... ama inşallah sağlıklı bi bebişin olur

Mantikli dusunursek dedim zaten yoksa o kalp atisini duyduktan sonra bende hic tahmin etmiyorum oylebi karar alabilcegimi ama genelde drlarin onerisi bu dier iki hayati kurtarabilmek ve bi sakatlik olmamasi icin 3ler cok riskli... ins boyle bi duruma dusmem .. 3 yumurtadan en fazla 2si tutar :))

X