Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Bu gercekmi kalp atisimi olusmadi nekadarlikken kaybettin kac yumurtan vardi da 3 tuttu

gercek canim.benim hicbir sorunum yok.dogal yoldan ucuzlerim oldgunu ogrendim.ikisini 7 haftalikken dusurdum onlar rahimdeydi.ama ucuncu tuple rahim arasinda cok sakinxali bi yerde kaldgindan %80 rajmimi alma olasiliklari vardi yada kemoterapiye girip oyle yakicaklardi bebegimi.yeni evli oldgum icin ameliyari kabul etmedik.kemoterapiye girdom ve ucuncu bebegim ise 11 haftalikken yakildi ve eritildi.iste boyle :-(

Esimin teyzesinin bebegi kac dr a gitti hepsi kafasina gore kolu bacagi kisa sakat yasamaz dediler suan 6 aylik coksukur hicbi problemi yok .. drlar aldir dediler ama o aldirmadi . Iyikide aldirmamis cocuk sapasaglam

Allah sabir versin canim yaa buyuklermiste ...bnde 3 yumurtam var eger tutarsa 3ude belli bi haftaya kadar beklemeyidusunuyorum belki biri kendiiliginden soner diye yoksa 1ini ilacla dondurmayi dusunuyorum dier 2 sinin yasama ve sakatkalmama ihtimalini arttirmak icin... tabi suan yokken boyle dusunmek kolay olurda tutarsa ve kalp atisini duyarsam naparim bilmiyorum (

Çooook ama çok üzüldüm meyracımmm ne kadar zorrrrr şeyler yaşamıssın rabbim en kısa zamanda bebek nasip etsin sana...sabrın takdire şayan

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

inanki her formu dikkatle okuyorum acaba bana benzeyen biri varmı benim durumumda olan biri varmı acaba diye inşallah çare olur

sorun yok canim benim.skma kendini.peoblem yok.
cnm hayatta herşeyin bir varoluş nedeni var elbet.... oğlum 6 yaşında 2 sene kemoterapi gördü testis kanseriydi yani öldü öleecek bekledik şükür iyileşti ikinci bebem 5 haftalıkken düştü ben bu varoluşu hep rabbimin sınavı olarak gördüm yani tevekkül ve sabırla yenemiceğimiz bişey yok ....inşallah rabbim sana sağlıklı sıhatli hayırlı evlatlar verecek ve göreceksin doğduktan sonra cefaları sefaya dönüşeceki nşallah......

sabretmezsek Allah bize cennetini verir mi hic.Allahtan gelen basim gozum ustune .bana yeter ki kulundan zarar gelmesin.

insallah canim cumlesiyle beraber insallah.siz baristinizmi bakim hazalla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…