Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

zaten cnm hamile olduğunda daha bi rahat oluyorsun bunu anladım ben. bende var hissediyorum ama arada bir his geliyor yok diyorum uydurma gene üzüleceksin diyordum. sakince bekle diyordum. öle oluyo garip bi duygu yaa. İnşallah gelmiştir bebeğin tatlımm:KK19:

dogru canim ben gecen uc ayda cok stresliydim adetten 7-8 gum once test yapmaya basliyodum gunde iki kez yaptigm oluyodu kafayi bozmustm resmen silik cizgi cikmisti. herkes hamilesn derken ben degilim demistm oylede oldu. bu ay gercekten rahatm test yaptigmda yok bekleym diyorum hayirlisi artik

Saol bitanem Allah razı olsun.

Canım en garantisi kan yaptır bence. İnşallah hamilesindir tatlım.

Evet canım hamile kalmadn önce 19 du şimdi 5 e düşmüş çok şukur. İnşallah senden de güzel haberler alırız canım.

sagol canım ılgın alakan ıcın ıyı geceler yarın gorusmek uzere:)

canım çok üzücü eminim. Bende kimyasal geçirdim değerim 43 dü dr düşücek kimyasal dedi. bugün testi beklerken kendimden geçtim resmen heyecandan yine aynısı olursa diye. Rabbim inşallah tez vakitte göndersin canım.
İster istemez oluyo canım atlattım desek de yine de tamamen unutulmuyo. .Imtihan dünyası Rabbim daima sukredenlerden eylesin bizleri inşallah :)))

dogru canim ben gecen uc ayda cok stresliydim adetten 7-8 gum once test yapmaya basliyodum gunde iki kez yaptigm oluyodu kafayi bozmustm resmen silik cizgi cikmisti. herkes hamilesn derken ben degilim demistm oylede oldu. bu ay gercekten rahatm test yaptigmda yok bekleym diyorum hayirlisi artik

ay hadi inşallah tatlım. güzel haberlerini bekliyorum..

merhaba ben aranıza yeni katıldım 1,5 senelik evliyim çocuk istiyoruz olmuyo doktorum bugüne kadar bende bi sorun olmadığını eşimde bi sorun olabileceğini artık onun üzerine yogullaşacagz demişti ben nisanda adt olmadım hamilede deildim bana senin bu yumurtalıklarla hamile kalman çok zordedi ama ben nisan ayına kadr seraphone çatlatma iğnesi faln kullandım her ay şuan adettimde düzensiz oluyo doktorumu değiştirdim oda olmaz die birşy yok ama biraz kendime süre wermem gerektiğini söyledi progesteron werdi kullandım bazı tahliller istedi yarın onlar gösterecm yani kızlar anlayacağınız çoooooookk zor durumdayım yardım istiyorum sizlerdende lütfn:KK43:.....

Evet canım hamile kalmadn önce 19 du şimdi 5 e düşmüş çok şukur. İnşallah senden de güzel haberler alırız canım.

BlackBerry cim bende kupkuruyum yaaa bir hafta kaldı her zamanı değerlendirdik ama bu kuruluk kasık ağrısı neden acaba bebiş mi ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Doğru diyorsun canım yarın gidip yaptırsam mı diyorum ya 7 sinde regl olursam diyorum kafam karışık.Değerlerin iyi canım sağlıkla doğar inşaallah minişin:KK16:

İste testim arkadaş lar çok ama çok silik hayalet gibi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1401998771912.jpg
    $1401998771912.jpg
    13,2 KB · Görüntüleme: 25
Kızlar listede birçok arkadaşımız bekleme durumunda mı? Herkez durumu hakkında bilgi versin lütfen..... birçok soru işareti var.....

Benim bat 12 haziran bugun biraz goguslerim ve kasiklarim agrimaya basladi benim adet belirtilerim hep boyle olur adet olucam sanirim :KK43: bu ay gun asiri ve ovu testi denedik yumurtlama gunlerimi degerlendirdik..simdilik bu kadar bende merak ediyorum herkes ne durumda hadi yazin bakalım kızlar

♥♥♥♥♥

X