Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Saol canim.Gorumcem ayri evde ama dogum sonrasi bizde 25 gundur sezeryan oldugu icin kendi kaynanasi bakamadi bizimle kalıyor şimdilik ama bekarida var bizimle kalan kalabaligiz yani biz :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

CANIM ne güzel sen seviyorsan kalabalık aileyi ben yapamazdım herhalde :KK16::KK16::KK16:

Canlarım nasılsınız anam geçmiş o kadar dolmuş ki okumaya kalksam geceye anca biter diyorum ve geçmişi es geçiyorum denk geldikçe okumaya açlışırım. Sizleri de boş bırakmaya gelmiyor yavaş gidin anacım yaa....

Nasılsınz iyi misiniz?:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

iyiyiz güzel anne adayı sen nasılsın :KK1::KK1:

Cnm batimiz ayniydi galiba senin belirtilerini sormustum ama sayfayi kaybettim cevap verebilir misin

canim yazmistim ama gecmis sayfalarda kaldi dedign gibi. benim bugun cok sancim var karnim kasiklarm ve bacagima vuran bi agri goguslermde hafif agri var ara arada kasiklarmda igne batmasi oluyor ama gebelige yormak istemiyorum hemen

:2::2::2::2::2: malesef canım bugun reglı oldum:KK14::KK14:

ben kotuyum blakcım reglı oldummm:KK14::KK14::KK14:

Canım üzülme lütfen inşallah bu ay olacak. Çok şükür ki sağlıklıyız dimi? üzülmek yok stres geldimi ne yapıyoruz açıyoruz müziği oynuyoruz..

iyiz tatlim sen nasilsin msj yazmistim gormedn sanirim gecmis sayfalard kaldi zaten degerin guzel cikmis masallah tekrar hayirli ugurlu olsun

Merhaba tatlım teşekkür ederim. inşallah hepinizi hamiş görecem burda darısı hepinize inşallah. Yorucu bi gündü canım oturup dinleniyorum.

Canlarım nasılsınız anam geçmiş o kadar dolmuş ki okumaya kalksam geceye anca biter diyorum ve geçmişi es geçiyorum denk geldikçe okumaya açlışırım. Sizleri de boş bırakmaya gelmiyor yavaş gidin anacım yaa....

Betan kac cikti canm

Canım üzülme lütfen inşallah bu ay olacak. Çok şükür ki sağlıklıyız dimi? üzülmek yok stres geldimi ne yapıyoruz açıyoruz müziği oynuyoruz..

Merhaba tatlım teşekkür ederim. inşallah hepinizi hamiş görecem burda darısı hepinize inşallah. Yorucu bi gündü canım oturup dinleniyorum.

canim benimde suan cok sancim var anlamadm karnim kasiklarim ve bacagima vuran bir agri belimde agriyor insallah vardir biseyler kendimi dinlememeye calisiyorum ama baya yogun bir agri

canim yazmistim ama gecmis sayfalarda kaldi dedign gibi. benim bugun cok sancim var karnim kasiklarm ve bacagima vuran bi agri goguslermde hafif agri var ara arada kasiklarmda igne batmasi oluyor ama gebelige yormak istemiyorum hemen

Oyy ne güzel maşallah belirtilerin çok güzel bitanem inşallah güzel haberler ver bize. takip et belirtilerini dinlenince daha iyi isen ve yorulunca kasıkların belin daha kötü ağrırsa bebiş gelmiştir yavrum hadi inşallahhhh

Betan kac cikti canm

122 çıktı canım 2 gün sora tekrarlıycam bakalım.

Canım benim bat yarın gelen giden yok bakalım şimdilik ama bu sabah test yaptım negatif çıktı adet olmazsam tesi tekrarlicam inşallah :) hayırlısı olsun hakkımızda canımcım

Merhaba canım nasılsın? Geç döllenme olduysa çıkmaz tatlım ya sen bence yarın olmazsan işlallah olmazsın o zaman kan testi yaptır en garantisi.İnşallah güzel haberler ver bize de.

canim benimde suan cok sancim var anlamadm karnim kasiklarim ve bacagima vuran bir agri belimde agriyor insallah vardir biseyler kendimi dinlememeye calisiyorum ama baya yogun bir agri

yat canım uzan geçiyor o zaman bende de oluyordu ay sibel hadi inşallah güzel hbaerler ver tatlım ya inşallahhh:KK52::KK52:

oyyy canımyaa çok gecmıs olsun benımde kardesımde cıktı onla bogusuyo ALLAH kolaylık versın kucucukdeyaa ınsallah cok acısı olmaz yavrunun

canım geçen sene de vardı 5 mm lik attı onu şimdi gene olmuş biraz ırsi sanırım bende senede iki kere kum dökerim taşa dönüşecekken atarım. oğlnda da dr ırsi olabilir dedi.:KK15:

Ah cnm çok hissediyorum adet bile olsam düştü bebek diyeceğim çokta dikkat etmiyorum kendimi kaptırmamak için ama yollarimiz çok bozuk bugün minibüs çukura düştü o zamandan beri karnim agrimaya basladi

hareketlerıne dıkkat etmen gerekıyo. yoksa ınan sonrasında daha cok canın yanıyo. ben kısa bı sure de olsa hamıle kaldım we ınan harıka bı duyguydu. ama doktor gayet sogukkanlı sekılde kımyasal gebelık bu we kendılıgınden adet olursun dıyınce kalakaldım :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

senınde bunları yasamanı ıstemem. bak ben yarın prl yı olcturcem sonra hap kullanıcam tekrar. sonrasında kac gunde adet olcam bılmıyorum. bu yuzden adetım gecıkıcek mı bılmıyorum.we 2 gundur bu cektıgım dayanılmaz sancı da cabası :KK43:

iyiyim canım bugün epey sohbet oldu hep burdaydım:)))Değerin kanda güzel çıkmış.Oğluşunda ağrı çekmeden sağlığına kavuşur inşaallah.
Blacberry canım ben dün test yapmıştım silik çizgi çıktı ama bugünkülerde negatif çıktı.
Bugün kızımı almaya gittim dönüşte markete uğradım başım çok fena döndü yer ayağım alltından kaydı eve zor attım kendimi. Eğilip doğrulurken başım çok fena.Senin akıntın yoktu dimi canım benim de aynı yumurtlamadan sonra akıntım olmadı.Beklemek zormuş kan testi için özele mi gittin canım

X