Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kızlar hayıt hapı kullanan ve adeti geciken varmi aranızda. ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hareketlerıne dıkkat etmen gerekıyo. yoksa ınan sonrasında daha cok canın yanıyo. ben kısa bı sure de olsa hamıle kaldım we ınan harıka bı duyguydu. ama doktor gayet sogukkanlı sekılde kımyasal gebelık bu we kendılıgınden adet olursun dıyınce kalakaldım :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

senınde bunları yasamanı ıstemem. bak ben yarın prl yı olcturcem sonra hap kullanıcam tekrar. sonrasında kac gunde adet olcam bılmıyorum. bu yuzden adetım gecıkıcek mı bılmıyorum.we 2 gundur bu cektıgım dayanılmaz sancı da cabası :KK43:

Canım prl ne demek bende kimyasal gebelik yaşadım adet dönemin de şaşıo

merhaba kızlar ancak eve geldik. Çok şükür 122 çıktı hcg. 4. haftada dedi ve iki gün sonra tekrarlayacağız. tsh de 5 e düşmüş 15 gün sonra hapım bitiyo o zaman yine test yapacağız. ona göre dahiliyeye gideceğiz. oğlanda böbrekte 3 mm taş vardı 6 ay önce de olmuştu bünye yapıyor bende 6 ayda bir kum dökerim bunyem bapıyor.. buna da şukur Rabbim dermansız dert vermesin inşallah. Çok yorgunum biraz uzanıcam akşam uğrarım. Hepinizi öpüyorumm

Canım hayırlı uğurlu olsun öncelikle. Belirtilerin nelerdir acaba bizşmle paylaşır mısın? Benim de bat a 7 gün kaldı. Çok yorgunluk ve uhku hali var hayırlısı artık . Beklemedeyim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bana oyle umut oldun ki benm adet 1 gun bile gecikmez bu ay 6 gun oldu hala bisi yok sadece kasiklarimda batma var yorgunluk var idrar her gun yapiyorum negatif kana da cesaretim yok senin hayirli olsun rabbim kucagina almayinasip etsin darisida bana olsun :-)

saol canım RABBİM hayırlı evlatlar nasip etsin sana vetüm bebek hasreti çekenlere tez zamanda

canım bazen çıkmayabiliyor testlerde kuzenime oldu mesela adeti 1 gün geçti idrarda negatif çıktı 4.gün kan testi vermeye dönüşte idrar testi alıp yapmış silik çıkmış ikinci çizgi şimdi 4 aylık hamile kızı olacak

Hadi inşallah canım yaa bak gün bitti ben daha yeni kendime geldim ama hala adet olmadım sevineyim mi kendimi durdurayım mı bilemedim

Ah cnm çok hissediyorum adet bile olsam düştü bebek diyeceğim çokta dikkat etmiyorum kendimi kaptırmamak için ama yollarimiz çok bozuk bugün minibüs çukura düştü o zamandan beri karnim agrimaya basladi

Of bende aynı dertten muzdaribim canım çukur her yer hopluyoruz resmen serviste :KK43: Allah'a emanet Allah verirse olacak

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hayır canım erken de olsa çıkar diye bişey yok. adeti geçip bir hafta sonra öğrenebilen de var. 3-4 gün önce öğrenen de.. sen kanda mı baktırdın?

Evetcanim kbakildi ama adetim 15 aralik ne kadar dogru bilmiyom. Kendi doktorum daha erken dedi ama tedavime baslayan doktor olsaydi cikardi dedi bilmiyom valla kafam cok karisik

kızlar bir de bir şey sormak istiyorum. bılen varsa cevap lütfeennn.. fortel erkn gebelik testı sıpars etmstm.yarn kargodan alcam. dersim 11 de bitiyor anca o zaman alabıllırım. sabah ilk idrar olması sart mı erken gebelik testlerınde. ya da tutsam mı napsam :KK1::KK1::KK1:

Canım ben ilk gebeligimi erken gebelik testi ile ogrenmistim okuldan geldim ikindi vakti yaptım çıktı gün içerisinde sıvı tuketmemeye calistim battan bir gün önce öğrendim

Son düzenleme:
Oyy ne güzel maşallah belirtilerin çok güzel bitanem inşallah güzel haberler ver bize. takip et belirtilerini dinlenince daha iyi isen ve yorulunca kasıkların belin daha kötü ağrırsa bebiş gelmiştir yavrum hadi inşallahhhh

122 çıktı canım 2 gün sora tekrarlıycam bakalım.

Merhaba canım nasılsın? Geç döllenme olduysa çıkmaz tatlım ya sen bence yarın olmazsan işlallah olmazsın o zaman kan testi yaptır en garantisi.İnşallah güzel haberler ver bize de.

gunaydinnn..abla ya kafama bisey takildi senin degerin benden daha iyi doktor benden iki gun sonra tahlil istemedi yptirmam gerekiyomu ki yinede?

Gunaydin kizlar yumurtamin catladigini dusindugum günden itibaren 10 gün geçti ama adetime 6 gün var benim periyotlarim düzensiz biraz 29 30 33 günde bir olabiliyor bugün kan testi yaptirsam cikar mi

merhaba kızlar ancak eve geldik. Çok şükür 122 çıktı hcg. 4. haftada dedi ve iki gün sonra tekrarlayacağız. tsh de 5 e düşmüş 15 gün sonra hapım bitiyo o zaman yine test yapacağız. ona göre dahiliyeye gideceğiz. oğlanda böbrekte 3 mm taş vardı 6 ay önce de olmuştu bünye yapıyor bende 6 ayda bir kum dökerim bunyem bapıyor.. buna da şukur Rabbim dermansız dert vermesin inşallah. Çok yorgunum biraz uzanıcam akşam uğrarım. Hepinizi öpüyorumm

tekrar hayırlı olsun Allah ım kucagına almak saglık ve sıhhatle nasıp olsun :) ve cok gecmıs olsun :KK43:

X