Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

kızlarrrrr acilden geliom beta hcg 25 çıktı ama dr dedi ki bu değr düşer haftaya tekrarlayalım testi sevinemedim yaaaa şimdi ben neyim :KK43: hevesim kursağımda kaldı valla

aaa bi hamişimiz daha var ne bereketli topik maşallahh ya :) canım benm sıkma canını dua et yükselir o inş sen merak etme sen yorma kendini dinlen bol bol değerlerinde inşşş yükselir benm 5 bile çıksa havalara uçarım sen doktora bakma tadını çıkar maşalahhh maşallahhhh:KK70:

Heey hamile kaldığımda bende de çıkmıştı anaa bu bir belirti mi yoksa. Valla öyleyse sabah akşam sivilce ararız oramızda buramızda :KK70:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bak şimdiiiiii :18: daha bugün dedim kendi kendime bu sivilce çıkacak başka yer mi bulamadı die :KK1:

Kızlar selam, bayadır gelemiyorum buraya.. İşler yoğunlaştı günün yarısı dışardayım... Deli gibi başım ağrıyor hiç bir şeye konsatre olamıyorum ne fecii bir bilseniz.. Bu süreçte hamişler çoğalmış.. Allahımm maşallahhhh çok sevindim her birinize :))) Darısı olmayanlara inşallahhhh :)

hadi yaaa pzt nasıl gelecek bakalım ama adet belirtilerim vardı bi kaç gündür onlar da yok

cnm hayırlısı inş. değildirde eğer dediğim gibi kimyasalsa kahverengi lekelenmeler gelmeye başlar ordan anlarsın zaten 1 hafta içinde leke falan gelmezse korkma dahada bişey olmaz

X