Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

anamda pek hamile kalırdı kazayla derdi babamda bizim hanım ceket atsan kalır derdi o zamanlar çok anlamazdımda şimdi kafa basıyor anam kadar olamadım

Ya benım annemde kaç yaşına geldi 2 kere aldırdı yaş riskliydi zaten var 4 cocuk Bende ınsallah anama cekmısımdır tutar hemen

dün dayanamadım bir test yapayım dedim akşam işten gelirken almıştım o da bozuk çıktı testte çizgi dışında bütün geometrik şekiller belirdi
hahahahha bugün tekrar dene eğer bzuk çıakrsada şansına küs kan tahlili vermeye gidersin :) hep de böyle şeyler bizi buluyor ya

kız dur daha ilk denememi 24 aydır deniyom cnm benim ne bu karamsarlık olacak tabikide vakti var:)

anamda pek hamile kalırdı kazayla derdi babamda bizim hanım ceket atsan kalır derdi o zamanlar çok anlamazdımda şimdi kafa basıyor anam kadar olamadım
eskiler utanıyorlardı hep böyle diyorlardı birde çok çocuk yapınca herkes tepki gösteriyordu haklılardı bir nevi ama günümüzde öyle değil şimdi bebek yapmanın çok zorlaştığı bir devirde yaşıyoruz eskiden parmakla sayılırdı bebekleri olmayan eşler şimdi her taraf dolu Allah korusun herkesin kucağını doldursun inşallah......

Ya benım annemde kaç yaşına geldi 2 kere aldırdı yaş riskliydi zaten var 4 cocuk Bende ınsallah anama cekmısımdır tutar hemen

bizde o kadar hamişliğe rağmen 2 kardeşiz çok pişman aldırdığı bebekler için ama giden gitti benimde bir oğlan var 2. ciside hayırlısıyla gelir inşallah ikiden fazlada düşünmüyorum ama herşey kısmet tabi

Rabbım herseyın vaktını saatını en ıyı bılır tabı ama benım gonlumden de ıkız bebek gecıyor aslında hıc genetık faktor yok ama ıcgudusel ınsallah kısmet olur, tabı kısmetımde ne varsa o kabulum, bende 2 bebek ıstıyorum daha 1.sını yapmadık, rabbım ınsallah bu ay vesıle olur

Ben her ay adet gününe yakın ruyalarimda hep bi bebek yada hamile olarak gorurdum kendimi.ve sonuc sifir olurdu.simdi biraz uyuyayim dedim dua ettim Rabbim nolur bana göster hamilemiyim diye.ruyamda vcye giriyorum. Adet oldum mu diye bakmak için. Comeliyorum. Ve benden bisürü kan geliyor siyah siyah.ve diyorum ki yine tutmamis. Şimdi ne sonuç cikarmaliyim 😦😦😦

Canım ne bılıyım ben korunmayı bırakınca olur sanırdım yanı ama öyle degılmıs demekkı:) ovulasyon testi aldım bı yumurtlama gunlerımı ögreneyım sonra bısmıllah deyıp uzerımıze dusenı yapıcaz elbet. O kadar bılıncaltıma yerleşmiş ki kendımı hep hamıle goruyorum ruyalarımda daha bır ıstıyorum. Püf noktası var mı onerı suna dıkkat et buna dıkkat et :) Bıze gunasırı ılıskı mumkun olmuyo ya ısler yogun bı hafta sonu ovulasyonda haftaıcıne denk gelıyo hep, bakalım nasıl olcak bu ay haftaıcı yıne :26:

o zaman biz aynıyız.. :) ben de 7 aylık evliyim.. :) daha cok erken telaşlanmak için ama işte sabırsızlanıyor ınsan..

aynenn canım doktora gıdıyorum ilaç kullanıyorum ama kimse bilmio bide bunu daha erken, neden acele edıyosun, olur.. bu lafları duymak istemiyorum kimseyle paylaşamadığım içinde daha çok canım sıkılıo bekliyorum yine bakalım bugün olmam gerekiodu aslnda ama bişe yok henüz bakalm

ben kalabalık ailem olsun istiyorum biri olsun hemen iki hatta 3 istiyorum

cnm öncelikle bir doktora gittinmi bir sorun yoksa;kürlere başlayabilirsin baş sayfada oku istersen ayaklar yukarıya ilişki sonrası ve hayırlı haberlerini alırız:)

aynen canım kimseye söylemeye gelmiyor sürekli soruyorlar hep bir bahane uydurmaca sonra acınası bakışlar teselli etmeler (

hamile kalıyolar üstüne bi de karizma yapmaya çalışıyolar dimi insanda kendini salak gibi hissediyo biz uğraşıyoz olmuyo millet kazayla hamile kalıyo diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…