Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Ben de dun yaptim boyle silik cikti canim belki daha da silik olabilir ama adete 3 gun varken batim yarin ama ogretmenim 4 de cikiyorum nasil kan verebilirim bilmem sen nerde verdin o kadar erken satte?

canim sabh okula gitmeden acilde verdim ve iki saate cikardilar sonucu bide burasi kucuk bi ilce idarede ediyolar

Inşallah tatlimm bat kaç senin benim 8 haziran :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben 28mayis catlatma ignemi oldum bugun 9.gun .13-14gun sonra kanda cikiyor diyorlar beklemedeyim .:) :) Normalde 17haziran regl gunum.Ayy senin cokkk azacik kalmiss INSALLAH bebiss gelir INSALLAH :) :) :)

Ben 28mayis catlatma ignemi oldum bugun 9.gun .13-14gun sonra kanda cikiyor diyorlar beklemedeyim .:) :) Normalde 17haziran regl gunum.Ayy senin cokkk azacik kalmiss INSALLAH bebiss gelir INSALLAH :) :) :)

Inşallah tatlim hepimize saglikla gelsinler inşallah :))

canim sabh okula gitmeden acilde verdim ve iki saate cikardilar sonucu bide burasi kucuk bi ilce idarede ediyolar
yaaa sonucu simdi gordum cok sevindiiiiiiiim yuppiiii bakalim ben de size ins guzel haberler veririm bat gununde mi verdin? Acilden doktora giris mi yaptin ben dun bi gidip vereyim dedim raporluyken danismadaki bayanlara soyleyonce kadin dogumdan sira alman lazim dediler

Inşallah tatlim hepimize saglikla gelsinler inşallah :))

INSALLAH bebegim gelsinler :) :) :) Hayatimizda bir anlam olsun bebeksiz bos sanki hersey RABBim.hayirli saglikli evlatlar versin hepimize :) :) :) Sonucunu bana yaz mutlaka canim benim :) :) :)

Gunaydinnn:) Kizlar aranizda catlatma ignesi yapan var mi acaba ?:) bu igneyi yaptigimiz gunden mi yoksa bir sonraki gunden mi saymamiz lazim kac gun gectigini?:)

canım bana söylenen iğnenin vurulduğu andan itibaren 14 15.gün adet olman lazım...bende dün vuruldum sen ne zaman vuruldun

INSALLAH bebegim gelsinler :) :) :) Hayatimizda bir anlam olsun bebeksiz bos sanki hersey RABBim.hayirli saglikli evlatlar versin hepimize :) :) :) Sonucunu bana yaz mutlaka canim benim :) :) :)

Aminnn kuzum tamam tabiki yazican

Günaydın kızlar Dr dan geldim bende hormon testimi yaptırdım. Dr evhamli insan muamelesi yaptı bana 1 sene olmadan hormon testi yapmazlar mis. E bende hormonel sorun varsa oyüzden olmuyorsa çocuğum bi sene niye kaybedeyim

canım bana söylenen iğnenin vurulduğu andan itibaren 14 15.gün adet olman lazım...bende dün vuruldum sen ne zaman vuruldun

28mayis vuruldum bebegim tek yumurta 18mm .Benim iki gundur cok fena kasik batmalarim bel agrisi halsizlik var dun resmen yataga bagli kaldim.INSALLAH tutur bebislerimiz gelir.Hangi igneleri kullandin?.Ben serophene ictim gunde 2tane 5gun ayni zamanda puregon gobekten igne yaptim 5gun sonra ayin 28de ovitrelle catlatma ignemi yaptim gobekten.

28mayis vuruldum bebegim tek yumurta 18mm .Benim iki gundur cok fena kasik batmalarim bel agrisi halsizlik var dun resmen yataga bagli kaldim.INSALLAH tutur bebislerimiz gelir.Hangi igneleri kullandin?.Ben serophene ictim gunde 2tane 5gun ayni zamanda puregon gobekten igne yaptim 5gun sonra ayin 28de ovitrelle catlatma ignemi yaptim gobekten.

canım sen yine de fazla hareket etme yat dinlen bebeiş varsa eğer tutunsun rabbimim izni ile....bende dün vuruldum ama ne bir ağrı ne akıntı hiçbirşey yok sanırım çatlamadı halen yumurtam :KK43: ben klomen kullandım otrivelle ile de çatlatıldı benim yumurtalar da 17-18 mm arası idi... bazı yerlerde okuyorum 20 mm den aşağısı tutma şansı az diye ama moralim bozuluyor resmen :KK43:

canım sen yine de fazla hareket etme yat dinlen bebeiş varsa eğer tutunsun rabbimim izni ile....bende dün vuruldum ama ne bir ağrı ne akıntı hiçbirşey yok sanırım çatlamadı halen yumurtam :KK43: ben klomen kullandım otrivelle ile de çatlatıldı benim yumurtalar da 17-18 mm arası idi... bazı yerlerde okuyorum 20 mm den aşağısı tutma şansı az diye ama moralim bozuluyor resmen :KK43:

Ya bosver yazilanlari RABBim ol dediyse olacak :) :) herkes birsey diyor zaten basimiza hekim kesilmisler :)) :)) Biz dua edecegiz bolbol :) benimde igneden sonraki bir kac gun hic agrim olmadi dusunme boyle bazi kisilerde olur bazilarinda olmazmis :) ben yatmiyorumki igne yapildi tatile.gittik deniz havuz aksama kadar hic dinlenmedim.eve geldik simdi ev isleri var bir suru yapsammi yapmasammi kararsizim agrilarim var diye korkuyorumda.Iliski gunlerini iyocr takip et canim benim kacirma hatta araya bir gun daha fazladan ekle ben oyle yaptim igneden sonraki 3gun yaptim sonra yine bir gun ara ve sali aksam carsamba sabah .ne buleyim haftada iki kete dedi doktor az geldi bana igne etkisini kaybetmeden boyle yaptim birde esim dun sehirdisina cikti haftaya gelecek birazdan ondan boyle sali carsamba yaptim.

Kizlar regli gunum geceli 12 13 gun oldu fakat sanki hala adet olcakmissim hissi war kasık agrisi ve arada bel agrim war genelde reglime yakın zamanlarda olurdu sebebini bilen warmi

samsung Galaxy s3mini

Canım günaydın ya benm adet geçeli de 11 gün falan oldu test yapmadın mı sen ben ilk günü yapmıştım onda çıkmadı bidahada yapmadım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canın sıkma çok düşünme canım olacaksa hiçbir engel yok.Allah hayırlısını versin

X