Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Aaaaaa canim sen hamilemisinnn ayyy cokk sevindim ne zaman ogrendin canim sik sik giremiyorum ama cok sevindim Allah saglikli bir sekilde kucagin almayi nasip etsin insallahhh:)

HTC ChaCha A810e cihazımdan gönderildi
Saol bitanem farisi sizlere insallaahhhj
Kızlar bişey sorucam, benim sol kasığımda ağrı var yumurtlamadan sonraki 2. günüm. Acaba yumurtlama ile mi ilgili yeniden mi yumurtluyorum neden olabilir
Cnm benim yumurtlama gunumde n sonra hep agrim oldu bi sağda sonra bele geçti sonra sola geçti simdi her yani agriyor inşallah döllenmiş yola cikmis olabilir bana Dr um öyle dedi.

Ooo bu çok iyiymis aman kaynanam ve tayfasi o kadar ini anlar mi bilmem ama Esim geliyi ve ben heyecandan aciktim yaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hadi git test al yap tatlm bakalım bidaha bi belki simdi çıkar

Ay canm ben tırsmaya başladım. Az önce çamur gibi bi akıntım geldi. Siyah ve pıhtılı..bu ne olabilir ?

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tebrik ederim canım
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nesip etsin.
Saol cnm cumlemiz inşallah.

doktor bana sag yumurtan buyumus demıstı ozaman sagamı bakmam gerekıyo saçma oldu bılıyorum ama orayı daha bı dıdıklıcem sımdı)))

Yok cnm onla akalali değil belli olmaz ki o kiminin sağ damar daha aciktir kiminin sol. Klasik batman var mi cnm

yaaa çok guzelmısss bayıldım çok guzel ve çok sukselı:))

tsk ederim amin insallah..cok heyecanliyim ya benim icimde bi.canli var simdi cok farkli bisey bu ya

daha dur bitanem ulrasyonda görecen kalp atışını duyacan ve engüzelide tekme atışı cnm rabbim en kısa zamanda tek tek yaşatsın hayırlısıyla kucanada almak nasip olsun cnm

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Ay canm ben tırsmaya başladım. Az önce çamur gibi bi akıntım geldi. Siyah ve pıhtılı..bu ne olabilir ?

Cnm bende oldu koyu kahve iki uç damla başka gelmedi ama 3-4 gün oluyor.

Canm gözün aydın..tebrik ediyorum.çok sevindim.. Allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin.bizlerede dua et.

Yok cnm onla akalali değil belli olmaz ki o kiminin sağ damar daha aciktir kiminin sol. Klasik batman var mi cnm

blaçkberryyyyy hamılesıııınnn sımdı okudum arkadasın yazısındannnnn ayyy çok sevındımyaaaa senın bat 6 demıstın erken gebelık testımı yaptın yoksa

Cnm bende oldu koyu kahve iki uç damla başka gelmedi ama 3-4 gün oluyor.

Sen hamişsin dimi :) seninde gözün Aydın.allah sağlıklı bebiş nasip etsin. Yani sence bende hamile olabilirmiştim şuan.ve benim rahim hizasında ara ara cız ediyor,değişik bi ağrı var. Kasıklarımda pek yok. Göğüslerimde ağrıyor hala..off kafam çok karışık..

evet canımn sag kasıgım agrıyo suanda hafıften agrı var ama okadar yaa sana cok sevındım ben hayırlısıyla saglıkla dunyaya getır ınsallahhhhhh

kuzucum ben hamile deyilim geçmişteki yazılana bakmıştım tam okumadım ama bi kişi bugün şanslı gün 4 hamiş var dedi ondan esinlendim cnm aminnnnnnnnn darısı başımıza inşallah rabbim herkezin gönlüne göre versin

blaçkberryyyyy hamılesıııınnn sımdı okudum arkadasın yazısındannnnn ayyy çok sevındımyaaaa senın bat 6 demıstın erken gebelık testımı yaptın yoksa

Saol bitanem farisi basina inşallah. Yok cnm normal test yaptim erken yumurtlamistim erken cikti hic tahmin etmiyorum valla 4-5 test yaptim.

yaa belkıde ALLAH soylettı ınsallah bızde hamıleyızdıryaa :))) ne guzel sayfamızda pıt pıt pıt mınıkler cogalıyooooo

Adet oluyosun bence canim korkma hava değişikliğiden böyle olmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…