Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

ne biliyim aşağıda baksana susuyo öyle

ya bende test yapsam çıkarmı kuzum ya bi şevke geldim sanki bat pazartesi olsa bile çıkar mı ?

Canım ben 9 gün kaladan beri yapıyorum valla hiç çıkmadı bugün sabah o da azcık idrarımı tuttum altıma edicek durumdayken yaptım.

Saol bitanem cansınız hepiniz can. Allah razı olsun inşallah tez vakitte hepinizden güzel haberler alacağız. Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah.

Canim yogundum biraz takip edemedim ama meraktaydim sanirim guzell haberler almissin cok sevindimm canimm allah kucagina almayida nasip etsinnn

samsung Galaxy s3mini

black enişteyi aradınmı?:KK9::KK9:

Yok bitanem kimseyi aradım bilgisayar başında sizle konuşuyorum sadece siz biliyorsunuz. Ya çok sevindim ama şimdi sakin kafayla biraz daha mantıkla düşünmeye çalışıyorum. açıkçası aet günü gidip kan veriyim diyorum. Sonrası kendi dr uma giderim. İnşallah herley yolundadır kimyasal yada dış gebelik değildir. Sağlıklıdır inşallah. Eğer problem yoksa eşime babalar günü hediyesi vermeyi istiyorum. kuru bi telefonda söylemek istemiyorum o da çok istiyordu benden çok istiyordu. O sevinç anında yanında olmak istiyorum.

Blacki tebrik ediyordum. Bende cikmadi. Bombos .. ama ona uzulemedim bile blacka sevinmekten. Zaten kurucudan once hamilemi kalinirmis once o sonra biz:))

Oy kuzum bnim ya canımsız. Aşkım ben bu topiği hepinizi hamile görmek için açtım inşallah sizleri de görmek nasip olacak bana.

Hiçbiryere gitmek yok bitanem sözüm sözdür benim. Dereyi görmeden paçayı sıvamayalım bakalım bekleyelim bi adet zamanını kendi dr uma gideyim bakalım kısmet herşey.

Canım benim aslında hep yazıyordum ben yumurtlama zamanımdan beri hep ağrım vardi iki üç gün belim ağrıdı sona kasıklarım dün gece uykumdan uyandım adet ağrısına adet olcam dedim gelen giden yok. hiç akıntım yok kupkuru. Uyku hali yyok bende yani tam tersi gece 12 den önce uyumadım hiç. dün sabah ağzımda demir tadı oldu bu sabahta. kasıkta arada batma var. bi de vallaha dışarı çıkmaya halim yok çabuk yoruluyorum. bu kadar canım aklıma gelen.çok su içtiğim için hep çok wc ye giderim zaten. çok umutlu değildim açıkçası gene psikolojik galiba diyordum ama çok şükür inşallah yine kimyasal değildir.

Canım yumurtlama sonrası normalden farklı bişeyler hissettin mi. Ben 2 gün önce yumurtladım. Bel ağrım dışında biley yok ama belirti arar oldum kendimde

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yok bitanem kimseyi aradım bilgisayar başında sizle konuşuyorum sadece siz biliyorsunuz. Ya çok sevindim ama şimdi sakin kafayla biraz daha mantıkla düşünmeye çalışıyorum. açıkçası aet günü gidip kan veriyim diyorum. Sonrası kendi dr uma giderim. İnşallah herley yolundadır kimyasal yada dış gebelik değildir. Sağlıklıdır inşallah. Eğer problem yoksa eşime babalar günü hediyesi vermeyi istiyorum. kuru bi telefonda söylemek istemiyorum o da çok istiyordu benden çok istiyordu. O sevinç anında yanında olmak istiyorum.

canım yaaa çok güzel bir duygu... içindeki kötü düşünceleri at... mercimeğin çok sağlıklı olucak Allahın izniyle.... benimde eşimin doğumgünü 7 haziran 9 haziran bat tarihim olurda eğer testte çift çizgi çıkarsa babalar gününde testi paketleyip eline vereceğim hediyen diye bakalım hayırlısı

çok güzel bir fikir bu arada o zmana kadar saklayabilecekmisin ....bence kan için adet gününde git doğru diyosun ama dış gebelik ve kimyasaldan korkma sakın normal bir gebelik bu ......dün gece rüyamda evime misafir bir kundakta uyuyan bebekle gelmişti kundak maviydi anlıyordum erkek olduğunu bak sevindik hepberaber.......

Canım yumurtlama sonrası normalden farklı bişeyler hissettin mi. Ben 2 gün önce yumurtladım. Bel ağrım dışında biley yok ama belirti arar oldum kendimde

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım ben 12. gün yumurtladım ve sonrası ince bel ağrım vardı arada kasık ağrım oluyordu. sonra belim ağrısı azaldı olmadı dedim iki gün sonra kasıklar başladı sonra da batmalar başladı zaten

X