Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

benimde normalde çok çok acıyan yani dokunamayacak kadar acıyan göğüslerimde çok hafif bi acıma var belim arada ince ince ağrıyo birde ben bu ay ilk defa klomen kullandım ya sonucunu merak ediyorum bi etkisi varmı acaba diye o yüzden sordum kuzum

Beli ağrın güzel canım ve benimde öyle çok çok acılı değilde süt keseleri şiş gibi ve keseyi elleyince acıyodu sızlıyo gibi acı da değil. Klomenın etkisi olduğunu sanmıyorum ama inşallah senden de güzel haberler alırız tatlım.
Hepinizden tez tez vakitte inşallah..

evet cnm ya sen bu ay eşine çok çalış canım ve bu ayda başlasan aslında küre olmaz mı?
cnm regly bitsin doktora hemen gidecem bir baksın durum iyiyse kist falan yapmamışsa bende başlıcam şimdi karar verdim eşimede keçiboynuzu birde bu yapacağım kürden yedirecem cnm inşallah darısı başıma ve tüm isteyenlere......

Canım valla çok sevindim bizim için de dua et :) şu uğurlu güzel ellerinle beni batı 29 haziran olarak revize eder misin :)

ettim bitanem uğur getirsin inşallah. Rabbim hepinizi tez tez tez zamanda hamile görmeyi nasip etsin. Kimsenin kucağını boş bırakmasın. Herkese ayaklarında cenneti taşıyan anneliği tattırsın inşallah....amin.

Aminn inşallah bebisimm nasıl öğrendin erken ogrenmissin demi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım bat 6 haziran ama erken yumurtladım 12. günde yumurtladım ben. Bir de sabah ilk idrarla yaptım test pembe çıktı.

cnm regly bitsin doktora hemen gidecem bir baksın durum iyiyse kist falan yapmamışsa bende başlıcam şimdi karar verdim eşimede keçiboynuzu birde bu yapacağım kürden yedirecem cnm inşallah darısı başıma ve tüm isteyenlere......

evet tatlım inşallah yoktur bu ay gene denersin. Eşine de şifa olsun inşallah canım bi de bi vitamin varmış bazı arkadaşlar kullanmış eşlerine onu da denesen.

canım listemiz güncel 1.sayfada bakabilirsin.

Canım sabah uzun süre sıvı tüketimi olmadığı için daha çok çıkarmış hatta sabah kalk 10 dk idrarını da tut canım. sonra ilk idrarınla yap daha belirgin olur en azından. inşallah güzel haberler alırsın tatlım.

yaptım yıne sılık cıktı.uyuyamadm heycandan.cumaya kadar bekliycem.cuma kan tahlılı yaptrcam.ınsallh pozıtıftır:)

TRT1 de ibrahim Saraçoğlu var kızlar kurlerden falan bahsediyo. Sperm hareketliliği olmayanlar için e vitamini nohut humusu falan önerdi

Ay tamam daha sakinim şu anda. Hepinize çok teşekkür ederim. 9 aydır hep ne zaman görecem pembe bile olmadı derdim hep. Sabah ilk idrarla yaptım ama çıkmaz olsa bile dedim yaptım bıraktım. 10-15 dk sonra bi gittim pembeleşmiş baya resimde çok belli olmuyor ama gözle görülür bir pembe. Zaten idrar giderken de hani pembeleşiyor ya o zman bi değişik oldu aman bu testler de bozuk galiba dedim. He bu arada netten aldığım bütün erken gebelik testlerinde çıkmadı o da cabası. Allahım inşallah hamileyimdir. Kan vermeye gitmeye cesaretim yok adet günüm gelsin bi kendi dr uma giderim diyorum. hastane baya uzak bana ya hiç halim yok oraya kadar gitmeye.

Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Hepinizi çok seviyorum. Bu sizlerin sayesinde oldu aslında dualarınız güzel dileklerinizle oldu. Hepinizi hamiş yapmadan hiçbiryere gitmiyorum. İnşallah butun yüreği güzel topik arkadaşlarımı hamiş yapacam ve bebeklerimizle olan bi topik kurucaz hep birlikte.

Ayyyyy çok sevindim cnm gözün aydın 😊darısı başımıza bizlerede dua et

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım bat 6 haziran ama erken yumurtladım 12. günde yumurtladım ben. Bir de sabah ilk idrarla yaptım test pembe çıktı.

evet tatlım inşallah yoktur bu ay gene denersin. Eşine de şifa olsun inşallah canım bi de bi vitamin varmış bazı arkadaşlar kullanmış eşlerine onu da denesen.
cnm benim uyuz kocam ilaçlardan çok tırsıyo keşke içse .....muhteşem üçlüyle hamile kalan kadının topiğine bakmıştım alayım diye kabul etmez biliyom yoksa kürlerle uğraşmaz direk o ilaçları alırdım.......

cnm burdayım yeni kendime geldim peteğim inşallah sende hamilesindir klomen bende kullandım çok var bu yöntemle hamile kalan benim eşte galiba sorun hayırlısı inşallah .....

hayırlısı kuzum yaaa... bel ağrısı falan olunca biraz tırstım ama çokta merak içindeyim stres yapmayım istiyorum ama olmuyo sanırım kafadan nasıl atabiliriz ki bunun bi yolu olmalı

Ay tamam daha sakinim şu anda. Hepinize çok teşekkür ederim. 9 aydır hep ne zaman görecem pembe bile olmadı derdim hep. Sabah ilk idrarla yaptım ama çıkmaz olsa bile dedim yaptım bıraktım. 10-15 dk sonra bi gittim pembeleşmiş baya resimde çok belli olmuyor ama gözle görülür bir pembe. Zaten idrar giderken de hani pembeleşiyor ya o zman bi değişik oldu aman bu testler de bozuk galiba dedim. He bu arada netten aldığım bütün erken gebelik testlerinde çıkmadı o da cabası. Allahım inşallah hamileyimdir. Kan vermeye gitmeye cesaretim yok adet günüm gelsin bi kendi dr uma giderim diyorum. hastane baya uzak bana ya hiç halim yok oraya kadar gitmeye.

Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Hepinizi çok seviyorum. Bu sizlerin sayesinde oldu aslında dualarınız güzel dileklerinizle oldu. Hepinizi hamiş yapmadan hiçbiryere gitmiyorum. İnşallah butun yüreği güzel topik arkadaşlarımı hamiş yapacam ve bebeklerimizle olan bi topik kurucaz hep birlikte.

tebrikler canım :nazar: inşallahhhh kan sonucundada güzel haberi alırsın mutluluğun dahada artar darısı başımıza :KK66: tabiki bi yere gitmiceksin daha gebeliğinin her aşamasını anlatacaksın bize :21:

yaptım yıne sılık cıktı.uyuyamadm heycandan.cumaya kadar bekliycem.cuma kan tahlılı yaptrcam.ınsallh pozıtıftır:)

Canım benimde silik ama pembe yani ben burdayım diyo inşallah bende bekliycem cuma yaptırcam test canım muhtemel sende hamilesindir. Belirtilerin neler tatlım?

Ayyyyy çok sevindim cnm gözün aydın 😊darısı başımıza bizlerede dua et

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Saol bitanem tez tez zamanda sizleri de hamiş görecem ona göre çalışmalara tam gaz devam bakiimmm

cnm benim uyuz kocam ilaçlardan çok tırsıyo keşke içse .....muhteşem üçlüyle hamile kalan kadının topiğine bakmıştım alayım diye kabul etmez biliyom yoksa kürlerle uğraşmaz direk o ilaçları alırdım.......

Canım leylam ya sende işi bilmiyon he meyve suyuna koycan işte ilaçları yahu. Yada tatlısına yada yemeğine canım. İnşallah şifa olsun.

tebrikler canım :nazar: inşallahhhh kan sonucundada güzel haberi alırsın mutluluğun dahada artar darısı başımıza :KK66: tabiki bi yere gitmiceksin daha gebeliğinin her aşamasını anlatacaksın bize :21:

Saol tatlım allah razı olsun. Valla sizleri hamiş etmeden hiçbir yere gitmiyorum merak etmeyin. İnşallah tez tez zamanda sizlere de nasip etsin Rabbim.

Merhaba arkadaşlar ben 13 ocakta miyon ameliyatı oldum. 3 ay dr bebek düşünm dedi. şuan 5 ay oldu.internetten soğan kürünü buldum ve başladım bugun 4. Günün 22 mayısta hastalanmıştım. 8. Günü başladım 18 haziranda ya hastalanıcam veya hamile kalıcam benim durumumda olan varmı merak ediyorum cevap verirseniz sevinirim :KK43:

Kizlar ya su gibi akinti var hissediyorum ama bakiyorum hissettiğim kadar değil bi de inceden karnim agriyo hep bacak bacak üstüne atip oturma ihtiyaci duyuyorum bu yasadiklarim psikolojik mi nedir yaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X