Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Canımmmm çok sevindimmmm tebrik ederim allahımm bizlerede tez zamnda nasip eder inş

sağlıkla gelsin bebişlerin canımmm :)) bebiş diyorum çünkü değerin yüksek ikiz olabilir :)))

ya birtanem kan yaptırdınmı yakın zamanda ben seni umutlandırmak ya da üzmek istemem ama şubatta 16 gün gecikme yaşadım bende bir umut hamileyim diye kan testi 3 kez yaptırdım sonra kendiliğimden oldu ama araştırmıştım çok geç çıkanlarıda duymuştum yani artık üzülme çok geçmiş olsun galiba psikolojik ama umut yitirmek te yok.....

cnm benim kucağına sağlıkla al inşallah çok sevindim. haklısın bizim düşmanımız stres.....

allahım nezamn yazdırsa ozamn olur bebeım ama korkum şu kan testinde çıkmadıya geç döllenme olupta sonradan çıkmaz dimi çnkü ağır iğneler kullanıcam tabı olsaydı çıkardı zaten ama kafama takılan bu .bide neden adet olmadımkı 2 hafta oldu halada olmadım nezamn olucam ya

Hicbir belirtim yok leylosum yaa. Beni tek sasirtan sey adet oncesi kocaman olan goguslerim kucucukler. Onun haricinde hersey adet belirtisi
ya cnm belli olmuyo işte ya çok bilinçsizdim yada ben doğru hatırlıyorum ama 6 haftalıktı oğlumun belirtileri başladığında yani hiç belli olmaz hayırlısı olsun inşallah sinir varmı bende adet öncesi olur çünkü hemen anlarım adet olacağımı......

cnm bu gecikmeler için rahim gebeliğe hazırlanıyomuş derler üzülme herşeyde bir hayır var eğer seninleyse rabbim 40 gün korurmuş inşallah gönlüne göre olur......

Aynen bende aha derim bu kadar sinirle catlamasam iyidir. Ama bu ay sinirlide olmadim. En iyisi bekliyim hayatimda hic gecikmedi bugunde olmazzam yarin yapim .

Ayy gozun aydınn sevındım sabah sabah Allah ım saglıkla kucagına almak nasıp etsınn:)

cnm birdahaki batımız aynı bende 2 sinde yedim kırmızı kartı beraber mutlu haberler veririz inşallah......

cnm birdahaki batımız aynı bende 2 sinde yedim kırmızı kartı beraber mutlu haberler veririz inşallah......

inş leyloş inşşşş benim ilk adetim doğumdan sonraki inş şaşmazda artıkın zamanında gelir çok sinir oluyorum adet düzensizliğine kimseye söleme sıkı çalışalım tamam :)))

Gunaydin cnm inşallah Rabbim büyük benim.umudum yok ole bekliyoruz bakalim. İnşallah sen hamilesindir tatlim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

inş leyloş inşşşş benim ilk adetim doğumdan sonraki inş şaşmazda artıkın zamanında gelir çok sinir oluyorum adet düzensizliğine kimseye söleme sıkı çalışalım tamam :)))
tmm çalışalımda valla sıtkım sıyrıldı şeytan diiyo at kafandan birdaha da bebe lafı etme valla yoruldum kızacan ama biliyom

Gunaydin cnm bende bu ay çektirmek istiyorum ama bi hafta agri olurmuş endiselenme nor.al cnm.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…