Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Gittigidiyor canım. İlk şuan kullandığımın markası Surelab . Yanında gebelik testide gönderiyorlardı.

20 tane ovulasyon testi - 6 tane gebelik testi.

canım peki kullanımı pratık mı? Bakayım hemen cok teşekkürler ınsallah ıse yarar, daha 2.denemede bnlara bel bağlayıp strese gırme dıyo cevremdekıler, kafam karıstı ıyıce :)

Bende yeni yasima bebegimle girmek istiyorum ama kendimden ziyade babalar gününde eşime hediye olarak bebeğimiz haberini vermek bu ay olmazsa temmuzda da ogrenecegimiz tarih evlilik yildonumune geliyor inşa bu mutluluğu yasariz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende cok ıstedım ya ama olmadı neyse kısmet temmuza :nazar::KK16:

Evin yakınında eczane var artık almıyorum ordan test mart ayında gittim birkaç kez şimdi çekiniyorum o yüzden netten aldım bugun gelecek

canım peki kullanımı pratık mı? Bakayım hemen cok teşekkürler ınsallah ıse yarar, daha 2.denemede bnlara bel bağlayıp strese gırme dıyo cevremdekıler, kafam karıstı ıyıce :)

Bende cok ıstedım ya ama olmadı neyse kısmet temmuza :nazar::KK16:

Bak canım bazı kullanım standartları var...
Öncelikle testi yapmadan 2 saat önce sıvı alımını en minimize değer indirmelisin. Gebelik testindeki gibi sabah ilk idrar diye bir şey yok ve sabah 10:00, akşam 20:00 arası yapılması tavsiye ediliyor. Her gün aynı saatte yapılması gerekli. duruma göre günde 2 defa da yapabilirsin testi. Daha sağlıklı bir kontrol için. Zaten 2-3 dakika içinde sonucu görüceksindir. Bence stres yaratan bir unsur değildir. Mesela benim reglim düzensiz olduğu için benim için çok faydalı bir şey ve benim gibiler için. Benim tek sorunum testi yapıp çift çizgiyi görmüş olmama rağmen zamanı değerlendirememiş olmam :) Ama bu ay daha dikkatli olucaz çünkü eşimde istiyor artık. Kafan hiç karışmasın canım. Hiç bir zararı yok sonuçta ve kesinlikle doğru zamanı gösteriyor. Normal bir kadının yumurtalaması bir sonraki adetten 14 gün önceye tekabül ediyor yaa... Bende ovulasyon testi ile regl tarihim arasındaki zaman baktım ve doğruydu. umarım işine yarar bu yazdıklarım...

slm kızlar.5 gün var adete. heycandan ve korkudan yerimde duramıyorum. nasıl geçecek bu 5 gün. düşünmemeye çalışıyorum olmuyor. bu ay çift çizgiyi görmek ıstıyorum artık.. :KK43::KK43:

Bak canım bazı kullanım standartları var...
Öncelikle testi yapmadan 2 saat önce sıvı alımını en minimize değer indirmelisin. Gebelik testindeki gibi sabah ilk idrar diye bir şey yok ve sabah 10:00, akşam 20:00 arası yapılması tavsiye ediliyor. Her gün aynı saatte yapılması gerekli. duruma göre günde 2 defa da yapabilirsin testi. Daha sağlıklı bir kontrol için. Zaten 2-3 dakika içinde sonucu görüceksindir. Bence stres yaratan bir unsur değildir. Mesela benim reglim düzensiz olduğu için benim için çok faydalı bir şey ve benim gibiler için. Benim tek sorunum testi yapıp çift çizgiyi görmüş olmama rağmen zamanı değerlendirememiş olmam :) Ama bu ay daha dikkatli olucaz çünkü eşimde istiyor artık. Kafan hiç karışmasın canım. Hiç bir zararı yok sonuçta ve kesinlikle doğru zamanı gösteriyor. Normal bir kadının yumurtalaması bir sonraki adetten 14 gün önceye tekabül ediyor yaa... Bende ovulasyon testi ile regl tarihim arasındaki zaman baktım ve doğruydu. umarım işine yarar bu yazdıklarım...

canım ne kadar teşekkür etsem az zaman bulup yazdıkların ıcın cok sağol, yaramaz mı allah razı olsun:KK49:

Benım dongum 30 31 gün. Ve buna gore yumurtlama gunumden once ilişki oldu ama tutmadı, tabı hemen kalktım, beklemedım, duş aldım, bunlar da ekılıyodur belkı, hepsini geç kısmet degıldı belkı.
Şimdi daha planlı olsun ıstıyorum, bugün başladı regl, 13unde baslıyım dıyorum testlere, ınşallah fırsat yaratabılır değerlendırebılırım.

Benımde esım de bende yogun calısıyoruz, ben cok ıstedıgımden yorgunlugu dert etmıyorum da esım pek gonullu degıl yanı sırf ben ıstıyorum dıye bebek, ondandır bu teste sarma durumum. yoksa duzenlı adet, 14.gun baslar 19.güne kadar gun asırı bende denerdım kısmet tutardı belkı. Ama bu testle belkı 1 2 denemeye olur işimiz, inşallah:26:

aynı yer değilmiş memnun kaldınız mı otelden suyu güzel benim alerjik astımım var hiç tıkanmadım yüzüme de iyi geldi.

Geçmiş olsun canım. biz tesadüf kaldık otelde aslında bursa dan antalya ya gidiyorduk yolumuzun üstü kalalım dedik ama suyu gerçekten güzledi çeşmeden akan su bile soda kıvamında iç iç şişkinlik hissetmiyorsun biz çok memnun kaldık. astım için otelde tuz odaları varmış iyi geliyormuş dediler ama bizim pek zamanımız yoktu girmedik

canım ne kadar teşekkür etsem az zaman bulup yazdıkların ıcın cok sağol, yaramaz mı allah razı olsun:KK49:

Benım dongum 30 31 gün. Ve buna gore yumurtlama gunumden once ilişki oldu ama tutmadı, tabı hemen kalktım, beklemedım, duş aldım, bunlar da ekılıyodur belkı, hepsini geç kısmet degıldı belkı.
Şimdi daha planlı olsun ıstıyorum, bugün başladı regl, 13unde baslıyım dıyorum testlere, ınşallah fırsat yaratabılır değerlendırebılırım.

Benımde esım de bende yogun calısıyoruz, ben cok ıstedıgımden yorgunlugu dert etmıyorum da esım pek gonullu degıl yanı sırf ben ıstıyorum dıye bebek, ondandır bu teste sarma durumum. yoksa duzenlı adet, 14.gun baslar 19.güne kadar gun asırı bende denerdım kısmet tutardı belkı. Ama bu testle belkı 1 2 denemeye olur işimiz, inşallah:26:

ovulasyon testini bende bir ara denedim ancak hiç çift çizgiyi yakalayamadım :KK43:( bende internetten tarih hesaplatarak değerlendirmeye çalıştım. belkide en doğrusu adet bitiminde başlayıp çift çizgiyi yakalayana kadar test yapmak ??

Öncelikle tabiki hayırlısı diyelim canım. İnşallah yumurtlaman hafta sonuna gelir :) En azından yorgunluk biraz daha az olur. Tabiki bu hemen kalkma duş olayı flnda etkliyodur. O kadar çok şey araştırdım ki bu konuda hani gebelik için nelere dikkat etmem lazım diye... Yani test direk zamanı gösterdiği için senin için daha artı olabilir diye düşünüyorum. Bende bir kaç gün sonra başlıycam teste bakalım :) Umarım sevindirici haberini alırız önümüzdeki ay canım :)

Öncelikle tabiki hayırlısı diyelim canım. İnşallah yumurtlaman hafta sonuna gelir :) En azından yorgunluk biraz daha az olur. Tabiki bu hemen kalkma duş olayı flnda etkliyodur. O kadar çok şey araştırdım ki bu konuda hani gebelik için nelere dikkat etmem lazım diye... Yani test direk zamanı gösterdiği için senin için daha artı olabilir diye düşünüyorum. Bende bir kaç gün sonra başlıycam teste bakalım :) Umarım sevindirici haberini alırız önümüzdeki ay canım :)

Amın ınsaşşah canım benım. Zaten rabbım yabancıya ettıgın duayı kabul eder kolaylatırmış, dua ederken ısteyen herkese ıcındede bana dıye dua ederım hep.

Dilerim senın de benım de hepımızın de yuzunu tez zamanda guldurur rabbım. Amin:nazar:

ovulasyon testini bende bir ara denedim ancak hiç çift çizgiyi yakalayamadım :KK43:( bende internetten tarih hesaplatarak değerlendirmeye çalıştım. belkide en doğrusu adet bitiminde başlayıp çift çizgiyi yakalayana kadar test yapmak ??

Canım benım ılk denemem olucak, talımatı bırebır uygulamayı dusunuyorum. Eğer denedın ve yakalayamadıysan 2 durum söz konusudur. Bırıncısı bazı testler de kalın cızgı koyulaşma yumurtlamaya delalet oluyormuş, talımatı bırebır uygulaman gerekıyo anladıgım kadarıyla. Diğeri ise, yumurtlama donemın ummadıgın an olabılır, bu yuzden adet bıtımınden deneyıp adet olacagın haftaya kadar denemek tabı daha garantı olacaktır. Baktın yakalayamadın o zaman uzmana gitme vaktı. Allah hayırlısını nasip etsin :KK49:

Vallahi işyerinde de stres oldukça daha fazla istiyorum hamile kalmayı. Bu stresle de zor ya..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aynennnn stres yapmamak gerekiyo aslında ama bende bütün gün pc başnda okuyup duruyorum neler yapmalıyım die beklemedeyim bakalım ve bu iş yerinden kurtulmak istiorum bi an öncee :KK19:

X