Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

cnm bizde de söylediğim gibi bn istemedim 10 aylık evliyiz 5.deneme sonucunu bekliyorz. bn öğretmnim bizim okulda bi byn var 30-32 yaşlarında yaşın geçiyo bebebk yap demişler öylesine denemiş şubatta hamile kaldı ama düştü 1 ay ara verdi yine denedi hemen olmuş şimdi 2 aylık hamileymiş. ama kız çok rahat gamsız birine benziyo yapıyo tutuyo yapıyo tutuyo anlamadm ki

ayni zamandada meslektasmisiz :beer: hemen hemen ayni suredir evliyiz ayni suredit deniyoruz rabb en kisa surede nasip eder ins canim ya.benmde var bi arkadasim ilk ayinda tuttu iste nasip

Bende yeni yasima bebegimle girmek istiyorum ama kendimden ziyade babalar gününde eşime hediye olarak bebeğimiz haberini vermek bu ay olmazsa temmuzda da ogrenecegimiz tarih evlilik yildonumune geliyor inşa bu mutluluğu yasariz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar kaplıca suyu da iyi geliyormuş ya hamile kalmayı kolaylaştıyormuş 10 gün önce biz de Afyona gittik 5 gün kaldık termal otelde.Bakalım faydası
olursa Afyon hatırası olur bebişimiz.

Ayın 22 si gibi bizde afyonda termaldeydik ama bu konuya faydası olduğunu bilmiyordum. İnşşalh faydası olur

İnşallah yoktur ablacım böyle bir sorun...
Güzel dileklerin için teşekkür ederim.
Bu ay normal bir deneyelim eğer zamanında tutmazsa konuşurum onunla doktora gitmesi için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…