Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

bu erken ve geç adetler rahimden sana uyarı......diyorki artık ben bebiş istiyom ona göre düzenleme yapıyom vücut alışsın bu duruma diyo:)

o listede yumurtlamanın olduğu günü gösteriyor ya hani tavuk yumurtası gibi yumurtanın olduğu gün :) işte ondan bir gün önce de ililşkide bulunmanı tavsiye ederim :)

herhangı bı aksılık seyehat cıkmadıgı surece ılıskımız cok duzenlıdır aslında benım canım ozellıkle ogunede denk getırırım 1 gun oncesıne ama dedıgım gıbı normal olarak 2 ve 3 gunden fazla ara yok bizde oyuzden kacırmam dıye ümit ediyorum açıkçası =)

cnm her adet dönemi resmen kıvranıyorum benim oğlumdan sonra hiç kalmamıştı 10 senedir ama yumurtalığın teki alındığından bu yana çok arttı nedenini salak gibi unutuyorum sormayı doktora aklımda kalsın gittiğimde soracağım:)

bundan sonrası kader kısmet artık bekleyeceğiz ve göreceğiz

Her insanınki farklı oluyor cnm bi nasip olsaydı doğurmak

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sor cnm bakalım ne diycek😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yeterki Alllah istesin cnm öyle bir olurki......

Rabbım sabır versın ,zor bır donemden gecıyorsun Allah yardımcın olsun annecıgıne cok gecmıs olsunn

her ay acıllık ıgnelık serumluk modda bır ınsanım ben evlendım gecmedı 9 yasında adet oldum o yastan berı agrı cekerım o yaslarda cok agrım olurdu cocuk yasımda ,yas ılerledıkce ıgnelık duruma serumluk duruma geldı , benım annemde aynı agrıdan mahvolur oda 3 kardesız ve normal dogum hepımız hala agrı ceker anacım fena sekılde.

Arkadaşlar birsey sorucam hamilelik belirtileri en erken nezmn baslar.h.sonu yumurta donemimdi ama bugun akintim var bide migdem bulanıyor sik sik psikolojik mi acaba?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Psikolojiktir canim bukadar erken olmaz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cnm çok erken daha eğer üstüne gördüysen ya da bir ihtimal adetten hemen sonra hamile kaldıysan belki olabilir ama yumurtlama gününde olursa daha çok erken......çok ilginç ama bu tip durumlar yaşayanların psikolojik te olabiliyor gerçekte rabbim gönlüne göre versin biz bu ay kendimizi çok dinledik benim kasıkta pıt pıt atmalar vardı çok ümitlenmiştim şimdi kırmızılarla hala kasığım atıyo o derece:)

bacım nerelerdesin ses soluk yok senden....cnm bu ay benimde yumurtlama sonrası adetime kadar aynı akıntı geldi çok ümitlenmiştim ama herhalde kürden böyle oldu....inşallah senden iyi haberler bekliyom....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…