Bütün Sıkıntılarımız için 12.000 H.Z. YUNUS'un duasını okuyalım

kızlar beni listeden çıkarır mısınız ? ben sizin kadar katılım sağlayamıyorum,kimsenin hakkına girmeyeyim.

hakkınızı helal edin :KK200:

kızlar beni listeden çıkarır mısınız ? ben sizin kadar katılım sağlayamıyorum,kimsenin hakkına girmeyeyim.

hakkınızı helal edin :KK200:

Canim hakkimiz helali hos olsun elbette kimseye su kadar bu kadar sayi okuyacaksin denmiyor sayi gibi hesaplari duada sevmiyorum cunku. Sen az okudun cok okudun da denmiyor.Ben de her gun ayni sayilarda okuyamayabiliyorum insaniz. sen de bildirim yapiyorsun ama gunlerce bildirim yapamayacagini dusunuyorsan elbette cikartiriz.

Kizlar herkes dilegini paylasabilir mi bundan sonra listelerde olsun herkesin dilegi daha guzel olur sanki

tabiki :) ama düzenli okuma yapıp bildirim yapabilir misiniz :) Burdaki arkadaşlarımızında hakkına girmeyelim herkes elinden geldiğince okuma yapıyo çünkü :))
Yazilanlarin bir çoğunu okudum söylediğiniz herseyde haklisiniz. Benim okuma yapmicam tek gün cuma olabilir. Ama az uz da olsa o günde okuyup haber veririm ben. Onun haricinde diğer günler evdeyim. Ve öğleden sonra boşum. Birde bu duayı abdestli mi okumak zorundayız aceba. Yaptıktan sonra herşeyimi tam yapayım dimi :KK200:

Yazilanlarin bir çoğunu okudum söylediğiniz herseyde haklisiniz. Benim okuma yapmicam tek gün cuma olabilir. Ama az uz da olsa o günde okuyup haber veririm ben. Onun haricinde diğer günler evdeyim. Ve öğleden sonra boşum. Birde bu duayı abdestli mi okumak zorundayız aceba. Yaptıktan sonra herşeyimi tam yapayım dimi :KK200:
tamam ozaman hoşgeldin :) abdest alma zorunluluğun yok zikir olarak okunabiliyo ama madem evdesin tabiki abdestini almak istersen daha iyi olur :) okumaya katılabilirsin sıradaki arkadaşımızın duasına gecerken listeye eklicez :)

X