Bütün Sıkıntılarımız için 12.000 H.Z. YUNUS'un duasını okuyalım

Listede herkese sayı bölüştürmeye benim de eliif92 eliif92 arkadaşımızın da zekası yetiyor çok şükür. Diğer listelerden tecrübelerimiz çok da sağlıklı olmadığını gösterdi. Sayı bölüştürünce biri listenin ortasında çıkıyor diğeri okudu mu okumadı mı onu bekliyoruz, bir başkası hiç bildirim yapmıyor ve duanın bitmesi günlerce sürüyor bunun için biz kalan usulü yapıyoruz. Katılmakta zorluk çekecek arkadaşlar katılmak veya devam etmek zorunda değil. Dua sırası bitince çıkan ve listenin ortasında bildirim yapmayan arkadaşlar dışında şuan listemiz gayet de güzel ilerliyor. İnsanız her gün aynı sayıda okuyamayabiliyoruz buna ben de dahilim ama hepimizin bir sıkıntısı olduğu için burdayız yani mecbur olduğumuz için değil. Liste de son kişideyiz devam etmek istemeyen ve düzenli bildirim yapamayacak arkadaş bildirebilir.

Listede herkese sayı bölüştürmeye benim de eliif92 eliif92 arkadaşımızın da zekası yetiyor çok şükür. Diğer listelerden tecrübelerimiz çok da sağlıklı olmadığını gösterdi. Sayı bölüştürünce biri listenin ortasında çıkıyor diğeri okudu mu okumadı mı onu bekliyoruz, bir başkası hiç bildirim yapmıyor ve duanın bitmesi günlerce sürüyor bunun için biz kalan usulü yapıyoruz. Katılmakta zorluk çekecek arkadaşlar katılmak veya devam etmek zorunda değil. Dua sırası bitince çıkan ve listenin ortasında bildirim yapmayan arkadaşlar dışında şuan listemiz gayet de güzel ilerliyor. İnsanız her gün aynı sayıda okuyamayabiliyoruz buna ben de dahilim ama hepimizin bir sıkıntısı olduğu için burdayız yani mecbur olduğumuz için değil. Liste de son kişideyiz devam etmek istemeyen ve düzenli bildirim yapamayacak arkadaş bildirebilir.
Aynen öyle bazen müsait olduğumuzda çok okuyabiliriz bazen değilizdir ve az okuruz. Ben kimseye fazla okudum diye de dert etmiyorum helal olsun . Burda dua etmek için birleştik sayı gibi bölüştürme gibi hesaplar yapmak için değil .
Zaten maksimum 1 hafta gibi zaman verildi ki kimse sıkışmadan rahatça okumasını tamamlayabilsin diye ve 1 haftadan kısa zamanda da tamamlanıyo zaten .

D Durunado listedemisin ?
en son çarşambadan beri sanırım bidirim yapmamışsın şuanda senin duanı okuyoruz sen de katılmak ister misin ?
Kızlar kusura bakmayın kaç gündür internetim yoktu giremedim. Şimdi buradayım. Nasıl yapiyoruz ben kaç okuyacağım? Onu söylerseniz hemen baslarim kacirdim cunku biraz.

D Durunado . Kalan 6.000 i siz okursunuz olur mu cunku daha once arkadaslara haksizlik olmasin diye bir kisinin kalan sayisini ben almistim ama bu sefer alamiyorum cunku rahatsizim. Mazeretinizi bildirseydiniz anlardim ama bildirmediginiz icin kimse kimsenin hakkina girsin istemem. Allah duanizi kabul etsin.
D Durunado mucize böyle demişti yani kendi sıranın 6000 ini okuyacaksın canım

D Durunado sizi liste dışı bıraktık. Gelip gelmeyeceğinizi biz bilemeyiz devam edip etmeyeceğinizi de. Düzenli bildirim yapamayacaksanız liste de son kişideyiz zaten devam etmek zorunda hissetmeyin olur mu. Düzenli bildirim yaparım derseniz de ekleriz.

D Durunado sizi liste dışı bıraktık. Gelip gelmeyeceğinizi biz bilemeyiz devam edip etmeyeceğinizi de. Düzenli bildirim yapamayacaksanız liste de son kişideyiz zaten devam etmek zorunda hissetmeyin olur mu. Düzenli bildirim yaparım derseniz de ekleriz.
Tamam canım teşekkür ederim. Beni hiç eklemeyin devam edin siz o zaman. Allah kabul etsin herkesin duasını.

X