Burun kemeri,resimli bakabilir misiniz

Cok teşekkür ediyorum öneriniz için
Benim ağustos ta 6 ay oluyor ameliyatım
İlk günden beri kıkırdak çıkması var sağ burun deliğinden ve Buda yandan beli oluyor ve rahatsızlık veriyor orada devamlı şişlik hissediyorum sanki burnumun sağ tarafı daha ağır gibi
Onu bir kaç ay sonra traşlamak istiyor doktorum yaparkende kemeri törpüle yapmak istiyor burun kemiği çok dalgalı iniyor ama inan çok korkuyorum kavis yada burun değişir dıye bu gidişle sadece kıkırdak yaptıracağım ve dediğinız gibi kemer icın bekleyeceğim bir sene daha

Yanlış hatırlamıyorsam benim doktor bir seneden önce tekrar ameliyat edemeyeceğini söylemişti ama cidden benimki de öyle dalgalıydı hep öyle kalacak sandım deri iyileştikçe oturdu. Ben de çok takıyordum sürekli bakıyordum hatta bir ara burnun sağ tarafı çöktü diye tutturmuştum İnşallah sizinki de oturur takmamaya çalışın biraz zaman verin.

Evet haklisin !bende cok acele ediyorum
İnsallah zamanla biraz daha düzelir
Ama kesin bir seneyi bekliyeceğim
Peki benim suan 4 ay oldu daha değişme olurmu ?sızın 1,5 sene olmuş hangi aya kadar değişti burununuz

Tabii 6 ay ile 1 sene
Evet haklisin !bende cok acele ediyorum
İnsallah zamanla biraz daha düzelir
Ama kesin bir seneyi bekliyeceğim
Peki benim suan 4 ay oldu daha değişme olurmu ?sızın 1,5 sene olmuş hangi aya kadar değişti burununuz
Tabii 6 ay ile bir sene arasında bile çok fark var. Senin daha ödemler bile orada duruyordur benim bir seneden önce ödemler inmedi. Bu süreçte çok dikkatli olmak gerek bir de ben içiine sürekli serum fizyolojik veriyordum geceleri de tıpa gibi delikli bir şey vardı adını unuttum onu da takıyordum çok şükür iyileşti. Sizinki de iyi olacaktır bu hali bile iyi 4 ay olmasına rağmen. Daha çok yeni. Özellikle içiyle çok uğraşmayın bırakın kendi yolunu bulur iyileşir.

Dediğiniz şey ne içindi?(fizyolojik)
Burun apartmanı kullandınız
Burun delıklerı eşit olması ıcın

Ciddimısın nefes alma problemin mi vardı ?
Ödem olduğundan çok rahat değildi nefes alışım benim ödemler zor indi o yüzden kullandım burun aparatını. Doktor da zaten 1 sene kullanacaksın diyordu. Sen geceleri rahat nefes alıyorsan iyiymiş.

Ödem olduğundan çok rahat değildi nefes alışım benim ödemler zor indi o yüzden kullandım burun aparatını. Doktor da zaten 1 sene kullanacaksın diyordu. Sen geceleri rahat nefes alıyorsan iyiymiş.
Çok geçmiş olsun
Bazen burun içinde de ödem ve şişlik oluyormuş.düzeldim peki şimdi ?
Benim eskiden sinüzit ve devamli baş ağrısı şikayeti vardı ve tıkanıklık oluyordu onlar geçti şükür.

Evet benim tenim zaten çok hassas doktor söylemişti ödem olabileceğini. Bu yüzden içinde de oldu şimdi geçti çok şükür. Sizinki de daha iyi olur geçmiş olsun tekrar.

Evet benim tenim zaten çok hassas doktor söylemişti ödem olabileceğini. Bu yüzden içinde de oldu şimdi geçti çok şükür. Sizinki de daha iyi olur geçmiş olsun tekrar.
Çok sagol ,sanada tekrar geçmiş olsun insallah hep sevmeye devam edersın burnunu,umarım bizlerde birgün mutlu oluruz burunumuzala sağlıkla kal

Merhaba bence burnunuz güzel olmuş ben burun ucu için Ankara da Mehmet Ketene ile görüştüm daha önce ona ameliyat olan yada ismini duyan varsa bilgi verirseniz çok sevinirim

Merhaba bence burnunuz güzel olmuş ben burun ucu için Ankara da Mehmet Ketene ile görüştüm daha önce ona ameliyat olan yada ismini duyan varsa bilgi verirseniz çok sevinirim
Merhaba,sız tam olarak ne şikayetiniz var burnunuzdan ? Burun ucumu küçültmeyi istiyorsunuz
Estetikmi burnun

Merhaba,sız tam olarak ne şikayetiniz var burnunuzdan ? Burun ucumu küçültmeyi istiyorsunuz
Estetikmi burnun
2 yıl önce burnumda et vardı nefes alamıyordum ve rinoplasti olmuştum hazır olmuşken isteğim burnumun ucunun sivriliginin gitmesi burnumada doğal bir şekil vermesiydi. doktor iceriyi düzeltip diğer kısımlar olduğu gibi bırakmış
Revizyon olsam belki daha güzel bir burun olur ancak hem ücretler çok fazla hem de korkuyorum çok zor diyenler olmuş. En azından burun ucu duzelirse daha güzel olur diye düşünüyorum.
Burun ucu estetiği hakkında bilginiz varsa paylaşırsanız çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…