Burun kemeri,resimli bakabilir misiniz

2 yıl önce burnumda et vardı nefes alamıyordum ve rinoplasti olmuştum hazır olmuşken isteğim burnumun ucunun sivriliginin gitmesi burnumada doğal bir şekil vermesiydi. doktor iceriyi düzeltip diğer kısımlar olduğu gibi bırakmış
Revizyon olsam belki daha güzel bir burun olur ancak hem ücretler çok fazla hem de korkuyorum çok zor diyenler olmuş. En azından burun ucu duzelirse daha güzel olur diye düşünüyorum.
Burun ucu estetiği hakkında bilginiz varsa paylaşırsanız çok sevinirim
Triplasti deniliyor herhalde ona
Evet revizyon zor
Burun ucu nasıl ?düşükmü
Bende memnun değilim burun ucumdan
Çok yuvarlak ve bombelı
1 sene gecsın eğer kalırsa böyle bende düşünüyorum ama bendede var korku saha kötü olur diye

Triplasti deniliyor herhalde ona
Evet revizyon zor
Burun ucu nasıl ?düşükmü
Bende memnun değilim burun ucumdan
Çok yuvarlak ve bombelı
1 sene gecsın eğer kalırsa böyle bende düşünüyorum ama bendede var korku saha kötü olur diye
Burun ucu evet düşük . burun ucu yapılsa kurtarır. Burun ucu ameliyat sonrası ilkindeki gibi morluk şişlik oluyor mu yine alçı vs. Oluyor mu bilginiz var mı

Sitede birisi yaptırmıştı trıplastı
1 saatlık işlem demişti
Hafif bir narkoz altında olduğunu biliyorum
Ama öyle tampon yada morarma olacağını zannetmiyorum tabi bıraz şişlik olur
Ameliyatdan sonramı düştü burun ucu yoksa öylemiydi

Sitede birisi yaptırmıştı trıplastı
1 saatlık işlem demişti
Hafif bir narkoz altında olduğunu biliyorum
Ama öyle tampon yada morarma olacağını zannetmiyorum tabi bıraz şişlik olur
Ameliyatdan sonramı düştü burun ucu yoksa öylemiydi
Ameliyat öncesinde olduğu gibi burun ucu kalmış
Aslında kimse anlamıyor bile o kadar doğal haliyle bırakmış
Alından burna geçişte bir çukurluk oluyor ya benimkinde o kısım çok azdı. O kısım da aynen duruyor. Oranın düzeltilmesi için aslında revizyon şart gibi ama daha kötü oldu diyenlerde bir hayli fazla bende cesaret edemiyorum. Ankara'da Mehmet Ketene ile görüştüm burun ucunu yaparım dedi.
Hakkında çok az sayıda yorum bulabildim. Memnun olan da var olmayan da.
Siz hangi şehirdesiniz

Ameliyat öncesinde olduğu gibi burun ucu kalmış
Aslında kimse anlamıyor bile o kadar doğal haliyle bırakmış
Alından burna geçişte bir çukurluk oluyor ya benimkinde o kısım çok azdı. O kısım da aynen duruyor. Oranın düzeltilmesi için aslında revizyon şart gibi ama daha kötü oldu diyenlerde bir hayli fazla bende cesaret edemiyorum. Ankara'da Mehmet Ketene ile görüştüm burun ucunu yaparım dedi.
Hakkında çok az sayıda yorum bulabildim. Memnun olan da var olmayan da.
Siz hangi şehirdesiniz
Peki burnunda hiç bir değişiklik olmadımı?
Ne yapmış peki doktorun sadece iç kısmı mı
Ben yurtdışınada yaşıyorum ama ameliyatımı istanbul da oldum
sız ankaradami yaşıyorsunuz
Mehmet keteni tanımıyorum duymadım hiç
Ama çok doktor var hangisine güveneceksin çok zor

Peki burnunda hiç bir değişiklik olmadımı?
Ne yapmış peki doktorun sadece iç kısmı mı
Ben yurtdışınada yaşıyorum ama ameliyatımı istanbul da oldum
sız ankaradami yaşıyorsunuz
Mehmet keteni tanımıyorum duymadım hiç
Ama çok doktor var hangisine güveneceksin çok zor
Aynen büyük et vardı ve sol tarafta hafif bir kemik eğriliği vardı nefes almakta zorluk çekiyordum onlar düzeldi gerisi olduğu gibi desem yeridir

Aynen büyük et vardı ve sol tarafta hafif bir kemik eğriliği vardı nefes almakta zorluk çekiyordum onlar düzeldi gerisi olduğu gibi desem yeridir
İnşallah sağlıklı karar verebilirsin
Hiç acele etme iyi araştır
Geç olsun ama iyi ve güzel olsun

İnşallah sağlıklı karar verebilirsin
Hiç acele etme iyi araştır
Geç olsun ama iyi ve güzel olsun
Çok teşekkürler benim için en uygun dönem temmuz 15 ağustos 15 arasında yoksa bir yıl daha beklemek zorunda kalacağım :KK43: artık hayırlısı olsun.

Teşekkürler inşallah memnuniyetimi yazarım size
Merhaba bugün işlem sonrası 2.haftam. ilk günden itibaren öyle arım sızım olmadı. Ameliyattan sonra bel çevremde biraz kanama oldu çarşafa geçecek kadar ama hemşireler gazlı bezi degirdiler ikinci kere değişmesine gerek kalmadı. Refakatçim yoktu ilk yataktan kalkarken yardım ile kalktım sonrakilerde zorlansamda kalkabildim. Eve geldiğimde 3.gunden sonra daha rahat kalkabildim. Rahat 5 gün tam düz yuruyemedim sonra yavaş yavaş dik yürümeye başladım. Şuan dik yürüyorum egilebiliyirum. Genel durum iyi ama benim hip dips vardı oralar hala çukur biraz yanlardan gitmiş, eskisi gibi tam değil ama istediğim gibi de tam değil...doktor sisler var onlar insin o zaman belli olur dedi. Bekleyeceğim artık hafif göbeğim var öyle dümdüz felan değilim şuan :KK43:((

Bide burun ucu da aynı zamanda olmuştum ama burnum ucu yine istediğim gibi değil sanki yine ucu düşük duruyor ağlamak istiyorum aynaya bakıp ama yine onun için de daha şişlik var insin diyor :KK43:(( herkesin burnu kalkiyorda bir benim mi burnum ameliyat sonrası kalkmıyor anlamadım 😭 bilmiyorum bekleyeceğim inşaallah vücudum da burnum da istediğim gibi olur yoksa gerçekten ağlarım 😭

Merhaba bugün işlem sonrası 2.haftam. ilk günden itibaren öyle arım sızım olmadı. Ameliyattan sonra bel çevremde biraz kanama oldu çarşafa geçecek kadar ama hemşireler gazlı bezi degirdiler ikinci kere değişmesine gerek kalmadı. Refakatçim yoktu ilk yataktan kalkarken yardım ile kalktım sonrakilerde zorlansamda kalkabildim. Eve geldiğimde 3.gunden sonra daha rahat kalkabildim. Rahat 5 gün tam düz yuruyemedim sonra yavaş yavaş dik yürümeye başladım. Şuan dik yürüyorum egilebiliyirum. Genel durum iyi ama benim hip dips vardı oralar hala çukur biraz yanlardan gitmiş, eskisi gibi tam değil ama istediğim gibi de tam değil...doktor sisler var onlar insin o zaman belli olur dedi. Bekleyeceğim artık hafif göbeğim var öyle dümdüz felan değilim şuan :KK43:((

Bide burun ucu da aynı zamanda olmuştum ama burnum ucu yine istediğim gibi değil sanki yine ucu düşük duruyor ağlamak istiyorum aynaya bakıp ama yine onun için de daha şişlik var insin diyor :KK43:(( herkesin burnu kalkiyorda bir benim mi burnum ameliyat sonrası kalkmıyor anlamadım 😭 bilmiyorum bekleyeceğim inşaallah vücudum da burnum da istediğim gibi olur yoksa gerçekten ağlarım 😭
Merhaba
Geçmiş olsun,ameliyatin iyi geçmesine sevindim
Şuan burun şiş olduğu için şekli beli değildir daha ve burun ucunda da işlem oldu şiş olduğu için de düşük görünüyor olabilir
Stres yapma daha çok yeni ödemler ler gecsın şekli daha beli olacak
Üzülme ,inşallah herşey istediğin gibi olur
Bana özelden önceki ve şimdiki resimlerini atabilir misin?

Merhaba
Geçmiş olsun,ameliyatin iyi geçmesine sevindim
Şuan burun şiş olduğu için şekli beli değildir daha ve burun ucunda da işlem oldu şiş olduğu için de düşük görünüyor olabilir
Stres yapma daha çok yeni ödemler ler gecsın şekli daha beli olacak
Üzülme ,inşallah herşey istediğin gibi olur
Bana özelden önceki ve şimdiki resimlerini atabilir misin?
Burun sırtıma dokunuyorum sanki hiç şişlik kalmadı gibi ama gerçekten mutsuzum tamam özelden attım

Son düzenleme:
X