Burun estetik fiyatları !

bende burun estetiği yaptırmak ıstıyorum hatta somestr gectı hala yaptırıcam kararlıyım boğaziçi tıp merkezi 2.500 dedi taksıt yapıormus acaba kac taksıt ?????

bende burun estetiği olucam fethi orak ii miş fakat pahalı diyolar 22 şubat zor randevun aldım 5 ay sonraya ameliyat sırası veriyyomuş :))

kızlar ben yeni ameliyat oldum burnum hala bantlı üstünde alçı var..ameliyata 1240 ödedim özelde yaptırdım tanıdık diye böyle indirim yaptılar sımdı alcıyı cıkarmalarını we morlukların gecmesını beklıyorum..

hangi doktora ameliyat oldunuz?

Allah hepimizin yardımcısı olsun herkes istediği gibi bir buruna kavuşsun yarabbim inşallaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh AMİN. :)

ama arkadaşlar 1500 yada 2000 gözden çıkarmanız lazım ameliyat olmak için tabi iyice araştırın derim görüşün doktorlarla

1500 2000 olsa ne kadar iyi ben 15 000 lira tutar diyorum fethi orak araştırıyorum da pahalıymış biraz

NYMPHAE burnun nasıldı dış gorunus olarak , ameliyattan sonra nasıl oldu.son halıyle memnun musun

2000 lira çok iyi ya.ben fethi orak'a olmayı düşünüyorum çok pahalıymış dedim ya 10 000 15 000 arası imiş umarım iyi olur ..sen nasılsın nasıl hissediyorsun uyuma problem oluyo mu kan falan gelmiyo dimi sürekli

Kızlar ben ameliyat konusunda sonunda cesaretimi topladım ve olmaya karar verdim.
Aklımdaki ilk seçenek Ömer Cenker Ilıcalı.
Daha önce ameliyat olanlar hep olumlu yorumlarda bulunmuşlar.
Aranızda doktoru Ömer Cenker Ilıcalı olan var mı?

fethi orak okuduğum kadarı ile pahalı imiş 15 martta randevu aldım olucam kesin kararlıyım bu durum benim psikolojimi çok etkiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…