Burun estetik fiyatları !

Haric Benim Turkiyeye ucus billet $2000 dollar ($3,500TL)

Cemil turgay 3500TL (izmirde)

Serhat tuncer 6000TL

Ahmet karacalar 7000TL

Naci celik 7700TL

Nazim cerkes 9000TL (resmen sacmalik hele benim burnum icin diyorum)

Yakup avsar’a da Email gonderdim ama kendisi randevuda ancak fiyat teklif edicegni soylemisdi onada zamanim yok.

Serhat tuncer 6000TL

Ahmet karacalar 7000TL

Naci celik 7700TL

Yakup avsar�a da Email gonderdim ama kendisi randevuda ancak fiyat teklif edicegni soylemisdi onada zamanim yok.

yuh diyorum başka bişey demiyorum:KK53::KK53::KK53:

Serhat tuncer 6000TL

Ahmet karacalar 7000TL

Naci celik 7700TL

Yakup avsar’a da Email gonderdim ama kendisi randevuda ancak fiyat teklif edicegni soylemisdi onada zamanim yok.

bunlar revizyonmu cnm yoksa çok uçmuşlar son bir senede

Ahmet Seyhan 3500
Atay atabey 3250
Cemil bey zaten daha önce söylenmişti
ben bu fiyatları telefonda aldım asıl muayenede fiyat değişir mi bilemem...

Ahmet Seyhan 3500
Atay Atabey 32500
cemil bey zaten söylenmişti
bunlar telefondan aldığım fiyatlardır muayenede fiyat değişir mi bilemem...

arkadaşlar ben de burnumda 10 ay evvel oluşan ve yamuk kaynayan bir kırığın kurbanıyım,ztaen küçük bi burnum yoktu ama yamukluk oluşmasaydı estetik düşünmeyecektim. şimdi artık yaza iyileşmesini istediğimden bir an önce ameliyat olmalıyım diye düşünorum. bir kaç doktor araştırdım ama emin olmak çok zor:KK19:
boğaziçi tıp merkezinden tuğrul bey dışında önerebileceğiniz doktor varmı acaba?

aynen ,, bazen dusunuyorum ben yurtdisindan geldigim icin boyle...bu yuzden kesinlikle pazarlik yapicam ve dusundugumu acikliyacagim, mesala ben yurtdisindan geldigimden doyali yargilaniyorum

yok cnm yurtdışı yurtiçi aynı ben istanbulda oturuyorum aynı fiyatlar

devletin artık tamamını karşıladığını çünkü burnumda yamukluk olduğunu söyledi..
hiçbir masraf gerekmez dedi ama devlet hastanesiydi tabii.
özel hastanelrde sosyal güvenlik kurumlarıyla anlaşmalı olanlar yokmudur acaba?..bilen var mı?

zühtü demirin ilk ameliayat fiyatı ne kadar bu aralar...acık teknıklemı kapalı teknıklemı yapıo acaba bilenler lütfennn

bende burun estetiği düşünüyorum. benim estetik dışında nefes alma problemimde var burnumdan. sizce kbb mi yoksa estetik cerrahı mı karar veremiyorum :S

X