Burun estetiğinde 1. Ayda yamukluk / yardımmmmm(fotoğraflı)

EbruMis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2022
24
1
32
Kızlar lütfen yardım. 1 ay önce estetik oldum. Atelim biraz yamuktu ama doktor sorun yok dedi. Atel çıktı burnum kemerliydi. Ona da ödem dedi doktor. Şimdi bir ay geçti. Burun sırtımın bir tarafı indi ve aynı tarafta burun ucum dışa doğru çıkıntılı. Burnumun diğer tarafı hale kemerli. Orası atelin oturmadığı boşluk kalan yer ve kemik gibi çok sert. Bu durumu yaşayan var mı? Sizce bu ödem mi? Boşluk olduğu için ödem oraya toplanmış olabilir mi? Yoksa kemik mi dolmuştur orası.burun ucum da çok şiş. Palyaço givi
20221005_232422.jpg
20221005_232538.jpg
20221005_232527.jpg
Eki Görüntüle IMG_20221006_141249_179.webp Eki Görüntüle IMG_20221006_141249_179.webp

Eklentiler

• IMG_20221006_141249_179.webp
    86,9 KB · Görüntüleme: 178
Son düzenleme:
Cok dogal duruyor, ama ilk ay birsey demek icin cok erken. Eski burnunuzun fotograflari varmi?

Eski hâlini bilmiyorum ama evet fazla doğal yapmış. Ameliyatlı olduğunu kimse anlamaz muhtemelen. Yamukluk pek dikkat çekmiyor. Hala ödem vardır, 1 ay erken, burun ucu filan küçülür biraz büyük ihtimalle ileriki aylarda.

Başarılı bir ameliyat olmamış. Burun ucundan tut da sırtı dahil komple sorunlu bence. Geçmiş olsun doktor kimdi?
Doktorum çok tatlıydı aslında. Ameliyat sonrası fotoğraflarım da çok güzeldi. Neden böyle oldu ki. Doktor ismini çok erken olduğu için vermek istemiyorum. Karalamak gibi olmasın. Ama devlet hastanesinde yaptırdım.

Annem görse ameliyat olduğumu anlamaz. Aslında ameliyat sonrası fotoğraflarım çok güzeldi. Nasıl bu hale geldi anlamadım. Burun sırtını bayağı almış hatta ama şu an bu sertlik nasıl o kadar inebilir diye düşünüyorum
Ameliyat öncesi burnunuz nasıldı? Çok fazla kemer vardı o zaman sizde. Ameliyatta sonra burunlar güzel görünüyor ama ödemler indikçe gerçek ortaya çıkıyor benim burnumda bayağı sıkıntılı maalesef. Özelde mi yaptırdınız burnunuzu?

Başarılı bir ameliyat olmamış. Burun ucundan tut da sırtı dahil komple sorunlu bence. Geçmiş olsun doktor kimdi?

Cok dogal duruyor, ama ilk ay birsey demek icin cok erken. Eski burnunuzun fotograflari varmi?

Eski hâlini bilmiyorum ama evet fazla doğal yapmış. Ameliyatlı olduğunu kimse anlamaz muhtemelen. Yamukluk pek dikkat çekmiyor. Hala ödem vardır, 1 ay erken, burun ucu filan küçülür biraz büyük ihtimalle ileriki aylarda.

ameliyat düzgü geçmemiş galiba
Eki Görüntüle 3141271 siz nasıl bulursunuz bilmiyorum ama ben beğenmiştim. Ama ameliyatta bile çok morarıp şişmişim. Kaş arası bu fotoğrafta bile davul gibi. Fotoğraf ekledimEki Görüntüle IMG_20221006_141249_179.webp

Eklentiler

• IMG_20221006_141249_179.webp
    86,9 KB · Görüntüleme: 443
Ameliyat fotoğrafın cok güzel başarılı bir Ameliyat olmuş. Sabret inşallah ödem geçince ameliyat sonundaki halini alır. Ben cok beğendim güle güle kullan😊

Estetik gibi değil de biraz düzelsin istedim bu fotoğraftaki hali beni tatmin etti ama sonradan nasıl bozuluyor acaba. İnşallah ödemdir
Bilmiyorum gerçekten. Benim burnum tam tersi oldu, bantlıyken filan daha düzdü, sonra aşırı kalkık bir burna dönüştü 😂

Ameliyat masası fotoğraflarına çok aldanmayın lütfen.Sadece ameliyat masası fotoğrafı paylaşan doktorların hasta fotoğraflarını inceleyin.Burunlar ameliyat masasındaki gibi mi? Mesela ben Erkan Soylu’nun ameliyat masası sonuçlarını beğeniyorum.Sonra birde sizden gelenler kısmına bakıyorum .Masadaki burunlarla alakası yok.
Sizin burun sırtınızda şiş, fotoğraflardan belli.Zamanla daha zarifleşip güzelleşir ama doktor çok tecrübeli değilmiş gibi görünüyor.

Burun sırtı kavissiz düz olmuş. Ön görünümde sol taraf dümdüz inmiyor bir girinti var gibi. Ben onu kendimde de fark ettim 4 ay oldu hala aynı şekilde duruyor.

Ameliyat masası fotoğraflarına çok aldanmayın lütfen.Sadece ameliyat masası fotoğrafı paylaşan doktorların hasta fotoğraflarını inceleyin.Burunlar ameliyat masasındaki gibi mi? Mesela ben Erkan Soylu’nun ameliyat masası sonuçlarını beğeniyorum.Sonra birde sizden gelenler kısmına bakıyorum .Masadaki burunlarla alakası yok.
Sizin burun sırtınızda şiş, fotoğraflardan belli.Zamanla daha zarifleşip güzelleşir ama doktor çok tecrübeli değilmiş gibi görünüyor.
Doktorum profesör aslında yurt dışında iyi eğitimler almış. Ama kbb. Nefes problemim kalmadı içi çok iyi. Ama dışı beni korkutuyor. Beklemekten başka çarem yok

X