bursalılar tekrar buluşsun bende geliyim:):):)

seymabektas

Prensesim.. Güzel Kızım..
Kayıtlı Üye
5 Mart 2009
253
2
34
bursalı fıstıklar hadi tekrar buluşunda bende geliyim. bu buluşmanızda haftalar öncesinden randevum vardı. ama bi daha ki buluşmanıza gelicem. hadi buluşalım...:1hug:a.s.

bak sende gelicem gelicem deyip sonradan gelmemezlik yapma hee :jeyyar:
ben varım kanbersiz düğün olurmu heç :lepi:

ayarlıcaz ama bursadan bu kadarmıyız yaww.
benim içinde hafta içi müsaitim çünkü hafta sonu eşim evde oluyo hafta içi olsun yaa

kızlar fsm bulvarında mado var bileniniz varmı? orası çok güzel açık hava orda buluşalım ne dersiniz?

ok bana uyar mado biliom orayı ben.. gun ayarlayın ogun o saatte ben ordayım yerimseniben

kızlaar gün ve saati ben ayarladım kabul edersiniz inşl. 18 mayıs pazartesi saat 13:00da mado'da buluşuyoruz gelmek isteyenleri bekliyoruz biraz kalabalık olalım görelim bursada kaç tane kklı var.

m.s aldım canım mesajını.inşallah gelebilirim.ama ben madoyu bilmiyorum.ordan geçiyoduk biraz baktık madoya ama göremedik.tam olarak nerde acaba

m.s aldım canım mesajını.inşallah gelebilirim.ama ben madoyu bilmiyorum.ordan geçiyoduk biraz baktık madoya ama göremedik.tam olarak nerde acaba

cnm fatih sultan mehmet bulvarınında akuğur var biliyomusun orayı onun yanında mado veya fsm bulvarında bildiğin bi yer söyle ben tarif edeyim

cnm fatih sultan mehmet bulvarınında akuğur var biliyomusun orayı onun yanında mado veya fsm bulvarında bildiğin bi yer söyle ben tarif edeyim

bilmiyorum hiçbiyeri.buraya yabancıyım hala.hatta oraya dolmuş geçiyomu üçevlerden onuda bilmiyorum.ama bulmaya çalışcam artık.aslında gelme imkanımda yok fazla.sınavlarım var onlara çalışıyorum.çok istiyorum gelmeyide bakalım.budefa fazla kişide yok sanırım dimi?

kızlar ben gelmicem yarın yaa :1no2: çok ani oldu bu buluşma hazırlayamadım kendimi yaa size iyi buluşmlar resimleri beklıorum hepinizi öptum canişkolar..

oooo kimse gelmiyosa niye yapalım buluşmayı bide sen diyodun gelmeyeni gebertirim diye. ben bu hafta müsaittim şehir dışına çıkıcam gelmek istemeyen gelmesin napalım başka zaman inşl.

oooo kimse gelmiyosa niye yapalım buluşmayı bide sen diyodun gelmeyeni gebertirim diye. ben bu hafta müsaittim şehir dışına çıkıcam gelmek istemeyen gelmesin napalım başka zaman inşl.

benneyaptımki öle dıodum ama bu adar çabuk beklemıodum yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…