Bursa'lılar bidaha ne zaman buluşuyorsunuz

ertesigxuxn

doğa'nın annesi
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
916
2
kızlar birdaha ne zaman buluşuyorsunuz bu sefer kesin gelmek istiyorum geçen beyaz melek msj atıcaktı ama unuttu sanırım ben herzaman giremediğimiçin takip edemiyorum

bu sefer ben de gelmeyi düşünüyorum...bakalım oğluştan fırsat bulursam gelirim inşallah...

bende bursadayım bende aranıza katılmak isterim ben ve arkadaşımda bu siteye takılıyoruz tanışmak isterim bizide aranıza alırmısınız

kızlarrrrrrrrrr bu kez bende varım once ebtunacımdan soradaa papatyacımdan ozur dılerım cunku cok yogun ve yorucu gunler gecırdım ve papatyacıgımın msjına bı gerı donuş dahı yapaadım ebtunamlada bulusamadım ama artık cok sıkıldımm evde oglum cok zorlastıı bıgun babaannesıne atıp bulusmlaa gelıcem benımde nefes almaya ıhtıyacım var...........

banada ozelden bıldırın bende cok gıremıyorum sıteyee Aral bey ızın vermıyor

beyaz melekcım haıyırlı olsun bu aradasende artık hamişsin hee tadını cıkar harka bı duyguu

yaaaaa bende gelcemm benim kimsem yok burda annemler izmirde sahip çıkın banaa mutlaka bekliom buluşma tarihinizi ziyaretçi msjı atın en yakın zamanda buluşalımm hehe

günaydın kızlar..

buluşun buluşun ben artık gelemem çünkü 10gün sonra doğum yapacam

hepinizi kocamannnn öpüyorummm

sevgiyle kalın allaha emanet olun..

oooo bu kez kalabalık olucak desenıze kızlar .. ama kımseden ses seda cıkmıyor .. havalar cok sogumadan bulusuruz umarım

herkese hayırlı cokkk guzel gunler dılıyorumm

X