Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

Evet düşünüyorum ama malesef henüz denemek için durumum yeterli değil kısmet olursa insallah seneye tekrar deneyeceğim çok borç içindeyiz allah herkese yardım etsin
Amin gerçekten külfetli bir iş her yönden hem maddi hem manevi spnuçta alamayincaa rabbim herkese yardim etsin mucizeleri verain herekse

Bende soranus tüp Bebek merkezi n de ,ilk tüp bebek denememi yaptırıyorum.İgnelerim bitti ,şimdi toplanması için ,yarın gün için karar verilecek ..
Merhaba soranüs tüp bebek merkezine toplam ne kadar ödeme yaptınız acaba? Tüp bebek paketi embriyo dondurma rahim dinlendirme içinde olarak toplam merkeze ne kadar ödediniz? Bende görüşmeye gitmeyi düşünüyorum.

Merhaba benim tup bebek serüvenim Mart'ta negatif sonuçlandı.Dondurma işlemi yapamadık ..Tek yumurta dollendi ..Oda koyuldu ve tutmadı ..Rahim dinlendirmeye gerek duyulmadi ..İşlemlerim 1 ayda oldu bitti 20 bin TL tutmuştu .. Şimdi değiştimi bilmiyorum..Görüşün isterseniz .. Serbulent hoca işinde gayet profesyonel..Başka merkeze gitmedim gerçi kendinizi güvenli ellerde olduğunuzu hissediyorsunuz.. Sizin için güzel geçmesini niyet ediyorum ..

Çok zam geliyor ben işin içinde iken bile geldi kaç kere bilemeyiz gorusmenizi tavsiye ederim 2. Denemede Bnm tuttu şimdi 3 aylık minigimle büyümeye calisiyoruz

Çok zam geliyor ben işin içinde iken bile geldi kaç kere bilemeyiz gorusmenizi tavsiye ederim 2. Denemede Bnm tuttu şimdi 3 aylık minigimle büyümeye calisiyoruz
20 bin tl paket fiyatına anlaştık embriyo dondurma ve transfer öncesi ilaçlar hariç. İnşallah öyle de kalır. Gözünüz aydın sizin de..

Arkadaşlar bu arada acıbadem de 2021 fiyatı 11.700 yılın songünlerinde denk gelenler gidebilecekler varsa bilginize 2022 fiyatı belli değilmiş daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…