Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

Kızlar bugün transferimin 5. Günü test gününe kadar beklemeye sabırsızlanıyorum sizler ne zaman yaptınız testlerinizi

Benimde bugün 6. Gün sabah ilk idrarla yaptım ama çok çok silik çizgi görüyorum hatta yok gibi neredeyse ama ben görüyorum yaa çok heycanlandimm sizin ki nemiydi 6. Gün?
Silik çıkar zaten ama ilk 5 dkda çıktıysa vardır yarın tekrar yap giderek koyulaşacak

Sagolun ben bugün kaybettigimiöğrendim değerim düştü malesef insallah rabbim isteyen herkese nasip etsin bizede
Aminn bi sveinip bi üzüluyoruz maalesef dr bu duruma biraey dedimi tahliller falan yapilmiştır zaten bide opuya başkasi griiyor ama trabsfere şhain beymi bide prp yaptiran oldumu acaba bu topikte onuda direk şahin beymi yaoiyor bilen varsa yazarsa sevinirim bu arada kac yunurta toplanmişti dondurulumus falan varmı

Doktor bisey demedi zaten ne desin değer düşmüş tekrar yaptırmama gerek yok ilaçları bırak dedi. Opuya mümin bey giriyo transfere şahin bey giriyo. Benim 36 yumurta toplanmıştı ama 9 tanesi dillenmişti 5. Gune 4 tane gitmişti artık dondurulmuş embriyom kalmadı ilkinde 2 ikincisinde 2 tane transfer edilmişti kalmadı

Bayağida yunurta toplanmış ama tabiki az dölelnme olmuş hayırlısi olsun durumunuz varsa peşepeşe deneyin derim düşünüyormusunuz yine

Hadi ya. Ben de transferimi orda yaptırdım. Neden öyle düşünüyorsunuz peki? Bu arada sizden kaç yumurta toplanıp, kaçı döllenip, kaçı 3. Ve 5. Günlere gitti acaba?

Hadi ya. Ben de transferimi orda yaptırdım. Neden öyle düşünüyorsunuz peki? Bu arada sizden kaç yumurta toplanıp, kaçı döllenip, kaçı 3. Ve 5. Günlere gitti acaba?
ben üniversitede aşılama yaptırırken ,yumurtalar tedaviye cevap vermedi,bu kez doz arttırdılar tüp bebek kadar iğne kullandım yinede büyümedi yumurtalar ve üniversite tedaviyi iptal etti. aldığım onca yüksek doz hormondan sonra erken adet oldum ve apar topar lale hanıma gittik..yaşadığım bu süreci anlatmama rağmen hemen tedaviye başlayabiliriz dedi ve biz o zamanki cahilliğimizle hemen başladık ..( normalde olumsuz olan süreçlerden sonra en az 2-3 ay rahimin dinlenmesi gerek )
Tabiki herşey vakit saat ama biz resmen bile bile lades demişiz .. toplam 6 yumurta toplandı,3 tanesi 3.güne geldi ve 2 tane 3.gün embriyosu transfer oldum.. 13 gün sonra olumsuz sonucu zahmet edip telefonla arayarak söyledi lale hanım..

doktor bence biraz şans işi.. bana iyi gelmeyen sana gelmeyebilir ki bizde özellikle tavsiye üzerine gitmiştik..

Çok geçmiş olsun. Açıkçası lale hanım orada biraz yedek doktor gibi geldi bana. Nevin hanımın olmadığı zamanlarda muanelere bakan birisiymiş gibi. Benim tedavimi nevin hanım üstlendi. Doktor işi bence de şans işi. Ben önce hastaneye karar kıldım sonrada googledan o hastanede calisan doktorlari inceledim. Hakkinda tek olumsuz yorum olmayan kişi nevin hanım diye nevin hanımdan randevu alıp gittik meğerse o da tüp bebek doktoruymuş. Bu rastlantı artık bize uğur mu getirir yoksa kötü sonuç mu getirir ögreneceğiz Allah'ın izniyle. Sizin de hakkınız da hayırlısı olsun, en kısa zamanda bebeğinizi sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız inşallah

Bayağida yunurta toplanmış ama tabiki az dölelnme olmuş hayırlısi olsun durumunuz varsa peşepeşe deneyin derim düşünüyormusunuz yine
Evet düşünüyorum ama malesef henüz denemek için durumum yeterli değil kısmet olursa insallah seneye tekrar deneyeceğim çok borç içindeyiz allah herkese yardım etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…