Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

Canım sağ ol iyim ,Opudan 4 gün sonra regli oldum.Ama BAT üzerinden 20 gün geçti hala regli olmadım.Salı günü tekrar hastaneye gitmeyi düşünüyorum.
Bu reglinde mi transfer olacaksın şimdi? 1 haftaya anca olursun bence çok az kalmış hadi hayırlısı olsun

Kızlar selam bana doktor progestan fitili bırak dedi. Bastan 16 hafta kullandiririm demişti. Bilmiyorum belki de gerek görmedi cumartesi günü birak dedi. (12.haftadayken)Ama ben bu günlerde 3. Regli döneminde olduğumdan elimdeki ilaçlarla devam ediyorum. Umarım zararı yoktur. Şimdiye kadar lekelenme kanama falan olmadi ama kesince olucak gibi geliyor psik. Olarak. 16 hafta kullandirsaydi iyiydi

Bu reglinde mi transfer olacaksın şimdi? 1 haftaya anca olursun bence çok az kalmış hadi hayırlısı olsun
Canım çok sağol,son gittiğimde asistan doktor baktı.Bir tane yumurta kalmış onun atılmadını bekleyelim.Yani 3.reglide gelirsin demişti.Ama evde düşündümde ilk opu da yumurta toplandığında yumurta kalmış olsa bile,ilk reglid olduğumda dökülürdü diye düşünüyorum.Perşembeye kadar regli olmazsam tekrar gideceğim.

Yumurta olması transfer açısından sıkıntılı mı ki neden atılmasını bekliyorlar anlayamadım neyse olsun yüzmüşsün kuyruğuna gelmişsin artık azcık daha beklersin başlarsan haber ver bize de

Bence doktor öyle dediyse bırak canım ben de tam tersine ben bırakmak istiyorum demiştim değerlerim düzgünse 8 haftaya kadar mutlaka kullanılmasını istiyoruz dedi ben de istemeden kullanıyorum şuan. Vücuduna niye boşuna hormon alıp durasın bırak dediyse riski olmadığı için demiştir bak bana bıraktırmadı

Sende bırakma kiz.o ilaca zor alıştım ben ama cok faydalıymış asıl hamisluge o hazırlıyormuş bebekte tutunma vs..Ben başka doktorada gittim 1 kez oda 12 haftada biraktiriyorum demişti tüp doktoru ne diyor peki dedi dedim 16 hafta diyor. Tamam ozaman 16 kullanıp demişti. Genelde 12 haftaymış ama. Bana da artık gerek görmedi doktor heralde ondan bırak dedi

Bana bugün bırak deseler sorgusuz sualsiz bırakırım şükür hiç lekelenme falan yaşamadım ona güveniyorum sanırım. Belki de fitilden dolayı yaşamadım tabi orası ayrı..
bana Şahin bey 8 hafta demişti ama 12demedi ki. Duruma göre 12 ye uzatıyorlar en Fazla 12dir bence. Plasenta falan oluşuyor çünkü o saatten sonra artık

Evet canım transfer başarısız olur dedi.Bugğn hemşireyi aradım tekrar gebelik testi yaptır onangöre rendevu alıp gelirsin.Randevu için aradım 17 marta gün verdiler.Umarım regli olurum hormonlarım bayağı etkilendi yüzüm de vücudumda hep sivilciler çıkıp duruyor

Sivilce sorunu bende de var Canım hormonların dengesizliğinden oluyor malesef..

Sivilce sorunu bende de var Canım hormonların dengesizliğinden oluyor malesef..
Ahhh bu hormonlar tüm dengeleri alt üst etti.Ben hala idrara sıkıştığında midem çok bulanıyor tedaviye başladığımdan beri bu şekilde,hormonlardan dediler ama bu sefer gittiğimde yine soracağım

Evet en fazla 12 mis. Başka doktor da bana öyle demişti. Şahin bey baştan 16 ya kadar devam dedi.iste bu defa gidince bırak dedi(12.haftadayken) demekki 12 yeterli tüm doktorlara gore

Ahhh bu hormonlar tüm dengeleri alt üst etti.Ben hala idrara sıkıştığında midem çok bulanıyor tedaviye başladığımdan beri bu şekilde,hormonlardan dediler ama bu sefer gittiğimde yine soracağım
Geçmiş olsun canım geçer inşallah

Evet en fazla 12 mis. Başka doktor da bana öyle demişti. Şahin bey baştan 16 ya kadar devam dedi.iste bu defa gidince bırak dedi(12.haftadayken) demekki 12 yeterli tüm doktorlara gore
İçin rahat olsun keyfini çıkar bundan sonra merak etme
ben de bu cuma ilk muayeneye gideceğim bakalım kalp de duyulacak mı sen ilk randevunda duymuş muydun canım? İkinciye ne zaman çağırmıştı?

İçin rahat olsun keyfini çıkar bundan sonra merak etme
ben de bu cuma ilk muayeneye gideceğim bakalım kalp de duyulacak mı sen ilk randevunda duymuş muydun canım? İkinciye ne zaman çağırmıştı?
İlkinde ikizdi benim.kalbi atyor ama zarar verebilir demişti. Dinletmemisti. Bir sonraki randevu da dinlemistik. Belki senin tek ise dinletebilir. Sahin hoca 3 haftada 1 çağırdı hep. Belki seninde öyle olur iyi haberlerini bekliyor olucam canim

Bundan sonraki 3 hafta sonra mı olacak yanii çok geçmiş ya, ya kalbi duyamazsak aklım orda kalır hep... teşekkür ederim canım

Bundan sonraki 3 hafta sonra mı olacak yanii çok geçmiş ya, ya kalbi duyamazsak aklım orda kalır hep... teşekkür ederim canım
O zaman dinlemeyelim derse de çok kısa dinleyelim diye rica edersin. Çok kucuk oldukları icin zarar verir ses diyordu ilk muayenede bize. He birde 12 hafta vajinal muayene yapıyor. Sonra karından yapıyor. Haberin olsun. Bende bu hafta hak verdim kendisine. Karından görüntü silik silik ti benim. Vajinal olunca cok net herşey. O yüzden tercih ediyorum dedi.

Aaa yapma yaa bıktım alttan muayeneden Neyse ona göre tedbirli giderim çok sağol canım

Selam arkadaşlar bebeği tutanalrin bebekelri hayırli olsun allahim kucağınıza almayi nasip etsin okuyunca umutlaniyor insan ben de şahin beyle görüştüm vitamin başladım ramaznadan sonra prp yaptirip tedaviye sornasındada başlayacağım alalhin tedavideki herkesede yardim etsin onalrdnada iy haberler alalim

Hayırlısı olsun hepimiz için Prp ne kadar ücret ödeyeceksiniz ve tüp bebek için ne kadara anlastiniz?Bilgi verebilir misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…