Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

İnsallah canim o mucizelere o kadar cok ihtiyacim var ki anlatamam herseyde agliyorum hic durduramiyorum kendimi cok zor allah sanada sabir versin insallah diger bebegine saglik versin kucaginiza almak nasip olsun insallah

Canım benim inan ben tüp bebek tedavisi gördüğümü bile kimseye söylemiyorum.Eşim ve ablam dışında diğer kardeşlerim bile bilmiyorlar.Burası bana o kadar iyi geldi ki,çok şey öğreniyorum sizlerden,bazen tedaviler hakkında bazen manevi ve insani duygularım besleniyor.İnşallah tez vakitte güzel haberlerini alırız

İnsallah canim rabbim hepimize hayirlisini verir insallah

Sahol canim amin insallah evet dondurulmus embrolarim var kalbi duran bebeimizi genetik teste gonderecegiz onun sonucu gelincede dondurulmuslar gidecek insallah bir sorun cikmaz doktorum kromozom bozuklugundan durmus olabilir diyor
Ben de öyle düşündüm genelde o haftalarda genetik kaynaklı oluyor,hayırlısı olsun canım ne diyelim elden bişey gelmiyor

Kızlarr esim dayanamadı gitti nobetci eczaneden test aldı az once yaptik cok silik bi cizgi cikti fotografta gozukuyor mu siz gorebiliyomusunuz elim ayagim titriyo bu zamana kadar silikte olsa hic cikmamisti var mi sizce yorumlarmisinizz?
Merhaba benimde testim aynı çıktı sonuç neydi sizde hamile misiniz? Umarım öylesiniz dir

Kızlar selam, çok streslı 1 haftayi geride biraktim. Bu haftada az da olsa kilo vermisim onu öğrendim. Stresten üzüntüden heralde. Cumartesi kontrolüm var ama sanki içimde mi degilmi bebiş emin olamıyorum keşke evde ultrason olsada baksak. Kanamam falan olmadi hiç şükür bu güne kadar Ama kalbi falan durur diye korkuyorum sadece uyku hali hamile olduğumu hissettiriyor. inşallah olumlu geçer haftasonu doktor randevum

Öyle düşünme hyrlisiyla güzel geçer inşallah Bnmde yarın kontrolüm var. Kanama sakinledi lekelenmeye dondum

kızlar önümüzdeki hafta bura bahçeciye transfere gidicem öncesinde kür falan yapan oldu mu?

kızlar önümüzdeki hafta bura bahçeciye transfere gidicem öncesinde kür falan yapan oldu mu?
ben en son tüp bebek öncesi fayda olsun diye c life macun kullandım,yumurtalarımdan biri fazla büyümüş ve bu ay başlayamadım
tedavi sürecinde herhangi bir kür vs. kullanmayın diyenler haklıymış tabi tercih sizin ..

Bence de kür yapıp hormonları bozmamak lazım,bende 2.reglimi bekliyordum.15 gün geçmesine rağmen regli olmadım Bir tane yumurta görünüyor ,bu yüzden regli olsam dahi transfer yapılmayacağını söyledi doktor,çünkü transefer sürecinin başarısız sonuçlanabileceğini söyledi.

Kızlar 12.haftadayım. karnimda seğirme gibi sanki hareketlenme gözlemliyorum. Sanki içerde bir kalp atisi var. Belki de yer degistirince hissediyorum. Bana mi öyle geliyor anlam veremiyorum bu haftalarda hissedilir mi? Fikri olan var mıdır? Zayıf olan hamilelilerde hissetme olabilir diye okumuştum bir forumda ama yinede emin olamadım.

Canım bir belirti hissetmiş miydin kalp durdu deneme kadar ??
Yani belirti denirmi bilmiyorum ayni gun akintim cok artmisti afedersiniz kotu kokulu ve rengi kahverengimsiydi bisey oldugunu anladim ama ertesi gun doktora gidecegim diye onemsemedim ama ertesi gun malesef aci gercekle yuzlestik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…