Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

Beb temel fiyatalri aldim prp 5bin tl tüpbebek 11bin 500 simdi vitamin kullaniyorum bende amh düşük onun için prpyide yaptiracagim 6. Denem olacak herşeyi yapayim diyorum
Bilgi için teşekkür ederim Banu çiftçi yumurta rezervi hakkında videoları izlemeni öneririm.İnşallah canım hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın.

Ya arkadaşlar acaba bu tsh ve serbest t4 degeri kaç olamsi istemiyor acaba bilgi sahibi olan varmi biyerde nekadar düsükse oakdar iy diyoralrdi
Bilgi için teşekkür ederim Banu çiftçi yumurta rezervi hakkında videoları izlemeni öneririm.İnşallah canım hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın.
Adıni bodaha duymustum bakayım teşekkürler amin cumlemiz ins

Ya arkadaşlar acaba bu tsh ve serbest t4 degeri kaç olamsi istemiyor acaba bilgi sahibi olan varmi biyerde nekadar düsükse oakdar iy diyoralrdi

Canım hamilelik düşünüyordum kansızlık olduğu için dahiliye gitmiştim.Bana dahiliye uzmanı TSH değerini 2 den fazlasını istemiyoruz demişti.1-1,5 arasında olması iyi demişti düşük tehlikesi olmuyor demişti.

Banu çiftçi çok gerçekçi yaklaşıyor.you tube videoları var ama Instagram kullanıyorsan link bırakıyorum izlersiniz.

Son düzenleme:
Arkadaşlarım cumartesi ilk gebelik muayenem vardı bu hafta içiydi de cumartesiye aldık ya minik embriyomu gördüm ağla ağla öldüm. Ya biliyo musunuz ödüm patladı ya görmezsem ya kese yoksa diye. Ben bu yolda senelerce uğraştım defalarca kez denedim sonunda oldu. Dilerim rabbimde sizde bu duyguyu yaşayın benim bebeğimde sonuna dek tutunsun benimle kalsın. Betül hocam elimi tuttu bak ben sana demiştim dedi ya o kadar güzel bir duygu ki bahçecide olduğum içinde okadar mutluyum ki herşeyin bir zamanı var demekki ben Bursa'ya bahçeci in gelmesini bekledim demekki senelerce, sizde ne olursa olsun vazgeçmeyin nolur olacağına inanın ve olsun dualarım sizinle

Kizlar doruk yildirim da Kemal Köroğlu var çok iyi bı doktordur ben herşeyi danisirim kendisine cerrahligida çok iyidir insan halinden de anlar tavsiye ederim

Kizlar doruk yildirim da Kemal Köroğlu var çok iyi bı doktordur ben herşeyi danisirim kendisine cerrahligida çok iyidir insan halinden de anlar tavsiye ederim
Teşekkür ederim canım ama bayan doktor arıyorum ben.. Hatice Taşlı diye bi doktor duydum Doruk ta onu biliyor musun acaba?

Kızlar benim bu süreç bol dinlenmeli geçiyor daha yeni iğne ilacı azalttık malumunuz kanamalı geciriom

Kızlar benim bu süreç bol dinlenmeli geçiyor daha yeni iğne ilacı azalttık malumunuz kanamalı geciriom
Bende şimdi dr. kontorülden geldim iğnede 7. gündeyim 1 ay rahim dinlendirme yapalım dedi yumurta gelişimi çok fazlaymış ilacın dozunu da yarı yarıya düşürdü , size de dondurulmuş mu transfer edilmişti acaba daha mı fazla oluyor dondurulmuş embriyonun tutunma olasığı bilemedim

Ya okudugum biçok yerde hem donudurlmuş olmanın hemde rahim dinlendirmenin işe yardgini duydum ben çoksa yumurtan deneyebilrsin bence gerci kac embrio olusacak o önemli

Bnmde donuktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…