Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

Merhaba,
Kese boş değildi 2 ay kadar kalbi de artı hatta ama gelişimi durdu dedi doktor şuan hala kesede bebek var ama kucuk bir iki kontrol sonrasi kaybolur o dedi doktor öyle yani. Bazen bos kese de olabiliyor sizin öyle olmuş demekki🙏🙏
Tam olarak oyle degil ama 5. Haftada kesenin icinde kucucukte olsa gorunuyordu bebek ama sonra bi daha goremedik bos dediler

Tam olarak oyle degil ama 5. Haftada kesenin icinde kucucukte olsa gorunuyordu bebek ama sonra bi daha goremedik bos dediler
O zaman benimkisi gibi küçülmüştür. Kaybolmuştur. Olabiliyormuş ilk haftalarda olması normal dedi doktor. Benim 2 ay devam etti ikisi birlikte kalp te atıyordu hala içinde aslında gelişimi durmuş kendiliğinden eriyip kaybolcakmis kuculerek öyle dedi doktor 🙏

Normal bir durummuş doktor öyle diyor. Hatta bu haftalarda olması daha iyi mis büyüdüğünde hem anneye hem diğer ikize zararı olabilir mis. Riskli oluyormuş ve zor alınıyormuş. Ama bu yeni haftalarda olunca kendiliğinden vücuttan atılıyor mus 🙏🙏eriyip küçülüyormuş vücutta

Normal bir durummuş doktor öyle diyor. Hatta bu haftalarda olması daha iyi mis büyüdüğünde hem anneye hem diğer ikize zararı olabilir mis. Riskli oluyormuş ve zor alınıyormuş. Ama bu yeni haftalarda olunca kendiliğinden vücuttan atılıyor mus 🙏🙏eriyip küçülüyormuş vücutta
Anladim canim tesekkur ederim 🙏

Kızlar geçen ay gibi yine kanamam başladı szce ne oluyo bana üstüne adet mi goruom adet vakti Aynı tarif dinlenme 2 ilaç verdi yarın sabah gitcm seruma %50 şansın var dedi napayim
Canım geçmiş olsun. Benim yakın ark.kardesi oldu onda miyom falan vardı ameliyat oldu sonrası tup oldu ilkten tutmamıştı. 2. Deneme başka yerde yaptırdı tutmuş tuttuktan bir sure sonra cok kanaması gelmiş. Doktor böyle böyle devam etcek şimdilik demiş. Ikizmis hatta 3 gibi biri boş gibiymiş kese de. Öyle belki seninde arada kanama normaldir doktor net bisey söyler. 🙏🙏bozma moralini 🙏 progestan vermismiydi 4 ay kadar mutlaka kullan diye ?

Canım geçmiş olsun. Benim yakın ark.kardesi oldu onda miyom falan vardı ameliyat oldu sonrası tup oldu ilkten tutmamıştı. 2. Deneme başka yerde yaptırdı tutmuş tuttuktan bir sure sonra cok kanaması gelmiş. Doktor böyle böyle devam etcek şimdilik demiş. Ikizmis hatta 3 gibi biri boş gibiymiş kese de. Öyle belki seninde arada kanama normaldir doktor net bisey söyler. 🙏🙏bozma moralini 🙏 progestan vermismiydi 4 ay kadar mutlaka kullan diye ?
Kullanıyorum hiç kesmedim ılaclari bn. Yine lekelenme var az. Normale döndüm salı kontrolüm var. 3. Aya girdim şükür

Canım çok geçmiş olsun.İnşallah çabuk ve kolay atlatırsın.Moralini sakın bozma!Elbet bunda da bir hayır vardır.
Sagol canim. Moral bozmamak elde degil bunca ugras caba hepsi bosa gitti negatif sonuclansa yine bu kadar uzulmezdim ama ikiz olup ikisininde gitmesi beni cok yipratti perisan haldeyim. Tabiki bundada bir hayir var veren allah allah allah elden ne gelir sabretmek zorundayiz😢

Sagol canim cok uzgunuz bizde nasil gececek bu aci bilmiuorum😢
Zamanla hafifler geçmez ama. Benim de ikizdi biri gelişimi durdu zor günler geçirdik bir kaç haftadır şuan yavaş yavaş hafiflemeye başladı acım 😔 Allah sabrını dayanma gucinu verir canim belki de bir mucize verir hayatınıza daha 😘💕en büyük duam bu sana. Mucizelerle hayata tutunur insan 🙏

Sagol canim. Moral bozmamak elde degil bunca ugras caba hepsi bosa gitti negatif sonuclansa yine bu kadar uzulmezdim ama ikiz olup ikisininde gitmesi beni cok yipratti perisan haldeyim. Tabiki bundada bir hayir var veren allah allah allah elden ne gelir sabretmek zorundayiz😢
Canım seni o kadar iyi anlıyorum ki,bu konuda sözün bittiği yer aslında...İçinden ağlamak geliyorsa ağla ama herkesle değil,eşinle ve seni anlayabilecek insanlarla üzüntünü paylaş ve konunun uzamasına izin verme!Kaç haftalıktı canım,genetiğe yolladınız mı?Benimde 5 tane kayıp olunca inan hiç sevinemiyorum hamileliklerimde , ama yinede korkularımın umudumun önüne geçmesine izin vermek istemiyorum.İnan rabbim sabrını veriyor.Sana ve eşine sabırlar diliyorum .Daha yeni olduğu için kolay değil canım,senin o yorgun ve üzüntülü kalbinden öpüyorum,🤗

Çok üzüldüm canımm Allah sabırlar versin🤲🤲🤲 vardır her şeyde bir hayır. Şimdi olmasa ileride bi sorun olacaktı belki de kim bilir. Dondurulmuşların da vardı sanırım. Şu günleri atlar hayırlısıyla yine denersiniz
Sahol canim amin insallah🙏 evet dondurulmus embrolarim var kalbi duran bebeimizi genetik teste gonderecegiz onun sonucu gelincede dondurulmuslar gidecek insallah bir sorun cikmaz doktorum kromozom bozuklugundan durmus olabilir diyor

Canım seni o kadar iyi anlıyorum ki,bu konuda sözün bittiği yer aslında...İçinden ağlamak geliyorsa ağla ama herkesle değil,eşinle ve seni anlayabilecek insanlarla üzüntünü paylaş ve konunun uzamasına izin verme!Kaç haftalıktı canım,genetiğe yolladınız mı?Benimde 5 tane kayıp olunca inan hiç sevinemiyorum hamileliklerimde , ama yinede korkularımın umudumun önüne geçmesine izin vermek istemiyorum.İnan rabbim sabrını veriyor.Sana ve eşine sabırlar diliyorum .Daha yeni olduğu için kolay değil canım,senin o yorgun ve üzüntülü kalbinden öpüyorum,🤗
Allah razi olsun insani anlayabilen birinin olmasi insana birazda olsa huzur veriyor. Benim ilk gebeligimdi 6 yil sonra gelmisti mucizem. Kurtaj oldugum hastane cok pahali dedi genetik teste bizde aldik bebegi eve getirdik haftasonu oldugu icin hemen kargoya veremedik. Ankarada doktorumuzun onerdigi bi genetik uzmanina gonderecegiz pazartesi gunu insaalah.🙏

Sahol canim amin insallah🙏 evet dondurulmus embrolarim var kalbi duran bebeimizi genetik teste gonderecegiz onun sonucu gelincede dondurulmuslar gidecek insallah bir sorun cikmaz doktorum kromozom bozuklugundan durmus olabilir diyor
inşallah canım 🤲

X