Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

rahim dinlendirme uyguluyor betül hanım bana transfer aşamasındayım ilk ücretsiz muayene zamanları gitmiştimsen hangi aşamadasın canım?
Ben de ilk o zaman gitmiştim ama tedaviye başlamak anca oldu,maddi durumu ayarlamak filan.. adetimi bekliyorum,takvimime göre 2 gün var ,o zaman hemen gidicem muayene edip ilaçları yazacak sanırım betül hn. sizin sorun nedir ?

sanada hayırlı olsun canım inş güzel sonuçlar alırız ben taze ya da dondurulmuş embriyomu iyi daha sormadım sonuçlanınca yazarmısınız bizede umut olursunuz güzel gecer inş sitresliyim biraz:)

sanada hayırlı olsun canım inş güzel sonuçlar alırız ben taze ya da dondurulmuş embriyomu iyi daha sormadım sonuçlanınca yazarmısınız bizede umut olursunuz güzel gecer inş sitresliyim biraz:)
Stres yapmamaya çalış bu süreçte insanı geren çok şey oluyor ama sakin olan kazançlı çıkıyor. Benim taze olacak, toplanan yumurta sayısına senin opu sonraki rahatsızlık durumuna hormonlarına göre falan karar veriyorlar canım

tamam canım stres yapmamaya çalışcam ben yapamasamda eşim yapıyor:)ben adetle başlıyorum yeni acaba ilaç mı vericek birde alttan kontrol oluyor diye duydum adetken doğrumu acaba

teşekürederim canım siz hamilesiniz galiba hangi doktorda nasip oldu acaba ilk denemenizmiydi siz mutlu haberleri almışınız ne güzel
Evet canim bende sahin hocada aldim pozitifimi ilk denememdi 2 embryo transfer edildi ikiside tuttu cok sukur 1 tanesini goremedik daha ama insallah goruruz bu gisisimde insallah en kisa zamanda sende gorursun ☺

Evet canim bende sahin hocada aldim pozitifimi ilk denememdi 2 embryo transfer edildi ikiside tuttu cok sukur 1 tanesini goremedik daha ama insallah goruruz bu gisisimde insallah en kisa zamanda sende gorursun ☺
inşallah canım inşallah görürsünüz

tamam canım stres yapmamaya çalışcam ben yapamasamda eşim yapıyor:)ben adetle başlıyorum yeni acaba ilaç mı vericek birde alttan kontrol oluyor diye duydum adetken doğrumu acaba
Evet tabiki canım tüm kontroller hep alttan yapılıyor adetliyken de yapılıyor. Durumuna göre iğnelere başlıyorsun hemen adetin 2. Günü.
Aklına takılan birşey olursa sorabilirsin çekinmeden birbirimize yardımcı olmak için buradayız inşallah sürecin su gibi akar gider

inşallah canım teşekür ederim bilgilendirmen için soruyorum bende çekinmeden hepimiz aynı yoldayız inşallah seninde su gibi akıp gecer kaçıncı denemendi bu

inşallah canım teşekür ederim bilgilendirmen için soruyorum bende çekinmeden hepimiz aynı yoldayız inşallah seninde su gibi akıp gecer kaçıncı denemendi bu
İlk denemem canım. Benim çoğu bitti sayılır bi transfer var ondan sonrası uzuuun bir heyecanlı bekleyiş

Canım benim doktorum da tüp bebek için şahin bey e yönlendirdi. Gebelik oluşmuş sizin. Masraflar ve süreçler ile ilgili bilgi verebilir misin. Sağlıkla ikizleri kucağına alırsın inş. Allahın izni ile
Amin inşallah. Bizim ikiz devam edemiyor tek devam ediyoruz. 4 e yakın ilaçlar 10 bin de hastaneye ödeniyor arada başka ilaç yazarsa falan 15 hesaplayabilesiniz. Hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…