Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

Kızlar dimdirek böyle duruyor benim minis. Son görüntüde bu şekildeydi birini kaybedince merak ediyor insan 8+5 ti bu görüntüde.kalp atışı var

Eklentiler

• Screenshot_20210218-172825_Photos.jpg
    Screenshot_20210218-172825_Photos.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 19
Şaşırdım hyrlisi
İkizlerde olan bir durummuş aslında kaybolan ikiz sendromu diye. Ama tabi üzülüyor insan azda olsa alışıyor içten içe o 2 kalp atışına 😔 digeri acısından iyi bir durum Onun sağlığı daha iyi olur gelişimi düzgün ilerler dedi. Risk grubundan çıkmış oluyorum aslında tek gebelik olunca ama hayırlısıyla inşallah Allah buna sağlık sıhhat versin 🙏🙏

Mücadelemin son aşamasındayımnn pazartesi bahçeci Betül hocamda transferim olacak. Dualarında bana da yer verin arkadaşlarım inşallah buradan güzel haberimi paylaşayım sonrada sizlerin güzel haberlerini alalım inşallahhhh
Rabbim bu Cuma saatinin yüzü suyu hürmetine ,sağlıkla evladınızı kucağınıza almanızı nasip etsin inşaAllah ..

Amin inşallah. Bizim ikiz devam edemiyor tek devam ediyoruz. 4 e yakın ilaçlar 10 bin de hastaneye ödeniyor arada başka ilaç yazarsa falan 15 hesaplayabilesiniz. Hayırlısı olsun inşallah 🙏🙏
Canım transfer sonrası hangi ilaçları ne zamana kadar verdiler sana? Transfer gününe hibor ve proluton yazmışlar sonra da devam ediliyor mu?

Mücadelemin son aşamasındayımnn pazartesi bahçeci Betül hocamda transferim olacak. Dualarında bana da yer verin arkadaşlarım inşallah buradan güzel haberimi paylaşayım sonrada sizlerin güzel haberlerini alalım inşallahhhh
Hayırlı olsun arkadaşım dualarımız seninle 🙏🏼 Benim de nasipse yarın olacak

Canım transfer sonrası hangi ilaçları ne zamana kadar verdiler sana? Transfer gününe hibor ve proluton yazmışlar sonra da devam ediliyor mu?
Hibor birgün sonra tekrar oluyorsun evde. Proluton da 7 gün sonra tekrar yaptırıyorsun 🙏🙏bana birde coraspin vermişti ona hal devam ediyorum. Progestan fitil de hala devam edyrm

Kızlar tsh kasımda 5 kusur 1 şubat 4.81 11 şubat 3.02 çıkmıştı. Doktor başka yerden istemişti 7 küsur çıktı endokrinolojiye git dedi bana. 9+3 üz korkuyorum bisey olur diye diğer ikiz eşini de kaybedince. Korktum valla 🙏🙏yarın endokrinolojiye gidicem bakalım 😔

Hibor birgün sonra tekrar oluyorsun evde. Proluton da 7 gün sonra tekrar yaptırıyorsun 🙏🙏bana birde coraspin vermişti ona hal devam ediyorum. Progestan fitil de hala devam edyrm
Hadi ya bana 1 tane yazmışlar reçeteye sanırım pazara isterlerse yok vallahi yandım nöbetçi nöbetçi gezcez desene 😕😕 neyse en azından onlara uzun süre devam edilmediğine çok çok sevindim 🙏🏼🙏🏼 Teşekkür ederim cevabın için Canım

Kızlar tsh kasımda 5 kusur 1 şubat 4.81 11 şubat 3.02 çıkmıştı. Doktor başka yerden istemişti 7 küsur çıktı endokrinolojiye git dedi bana. 9+3 üz korkuyorum bisey olur diye diğer ikiz eşini de kaybedince. Korktum valla 🙏🙏yarın endokrinolojiye gidicem bakalım 😔
Endokrinoloji onun dozunu çok iyi ayarlar kendi alanları daha iyi bilirler endişe etme birşey olmaz inşallah. Tiroid problemi çoğu gebe çıkıyor zaten

Endokrinoloji onun dozunu çok iyi ayarlar kendi alanları daha iyi bilirler endişe etme birşey olmaz inşallah. Tiroid problemi çoğu gebe çıkıyor zaten
Inşallah bakalım 😔🙏🙏yarim yinede endokrinoloji den Kendi doktoruma Ugruycam ultrasonla bir baksin bakalim 🙏🙏ne olur ne olmaz 🙏🙏

Amin inşallah. Bizim ikiz devam edemiyor tek devam ediyoruz. 4 e yakın ilaçlar 10 bin de hastaneye ödeniyor arada başka ilaç yazarsa falan 15 hesaplayabilesiniz. Hayırlısı olsun inşallah 🙏🙏
Merhaba ikiz devam edemiyor demissiniz onun icin yazdim aslinda. Benimde ikiz gebeligim vardi biri devam ediyor suanda digeri bos dedi doktor sizinde bos muydu acaba kese ne zaman kayboldu

Merhaba ikiz devam edemiyor demissiniz onun icin yazdim aslinda. Benimde ikiz gebeligim vardi biri devam ediyor suanda digeri bos dedi doktor sizinde bos muydu acaba kese ne zaman kayboldu
Merhaba,
Kese boş değildi 2 ay kadar kalbi de artı hatta ama gelişimi durdu dedi doktor şuan hala kesede bebek var ama kucuk bir iki kontrol sonrasi kaybolur o dedi doktor öyle yani. Bazen bos kese de olabiliyor sizin öyle olmuş demekki🙏🙏

Kızlar geçen ay gibi yine kanamam başladı szce ne oluyo bana üstüne adet mi goruom adet vakti Aynı tarif dinlenme 2 ilaç verdi yarın sabah gitcm seruma %50 şansın var dedi napayim

X