Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

Kızlarr esim dayanamadı gitti nobetci eczaneden test aldı az once yaptik cok silik bi cizgi cikti fotografta gozukuyor mu siz gorebiliyomusunuz elim ayagim titriyo bu zamana kadar silikte olsa hic cikmamisti var mi sizce yorumlarmisinizz?
Silik gözüküyor cnm bizde gördük hyrlisi olsun inşallah

Rabbim tamamına erdirsin zaten bklioz sürekli en azından stresin hafifledi
Ay evet hic yapmak istemedim testi negatif gorup uzulecem diye cok sukur oyle olmadi insallah kan testimde guzel cikar hayirlisiyla keseyi gorursem tam rahatlarim insallah seninde mutlu haberlerini aliriz bebisinin iyi oldugunu goruruzde icimize su serpilir❤

Insallah cnm ya

Kızlarr esim dayanamadı gitti nobetci eczaneden test aldı az once yaptik cok silik bi cizgi cikti fotografta gozukuyor mu siz gorebiliyomusunuz elim ayagim titriyo bu zamana kadar silikte olsa hic cikmamisti var mi sizce yorumlarmisinizz?
Maşallah canım bende gördüm hayali çizgiyi,inşallah rabbim kalp atışlarını duymayı sağlıkla kucağına almayı nasip eder.

Süper yarın yada 2 gün sonra yine yapabilesin git gide koyulaşır hatta bir dahakini uykudan kalkinca ilk idrar ile yap. olucak bence.

Doktorum cok erken yapmissin test gununu bekle dedi pazaryesi tekrar yapacagim canim
Ben 6.gün başlamıştım doktorada söylemedim onlar erken diyor idrar yanıltabilir falan diyor. 8.gin de sağlık ocağından kandan baktirdim onu da söylemedim doktora

Kız sen geride kaldin kan testi verdim sonuc 46.27 cikti hamileyim ama deger dusuk geldi sanki korktum bendr
Yok kaçıncı gündü 7 miydi sanki. Tek olabilir belki ondandır yada birden çoğalıyor. Benim 8.gün 173 12.gün 1485 çıkmıştı (2 tanede) bir anda çıkıyor rakam . Haydi gözün aydın diyin ozaman. Hayırlısıyla.kese ve bebisi görürsün inşallah

Sagolasin canim benimEvet canim 7. Gundu. Aman tek olsun bizim olsun hic onemli degil 6 yildir bekliyorum ben onu ama insallah cikar tabi ikiz olsa daha mutlu olurum o ayri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…